bugün

entry'ler (15)

arda turan

"daha da fazla nefret edemem heralde" antipatik futbolcu.

acun ılıcalı

paso sözlüklere laf atarak egolarını tatmin etmeye çalışan insan.eleştiri kabul edemiosan yapmıcak o işi abicim.

dışarıdayken etraftan duyulan yaran diyaloglar

dolmuşta arka koltuklara gömülmüş ön taraflara bakılır. o sırada uzun saçlı bir erkek arkadaşımıza arkasındaki teyze tarafından seslenilir:
"kızım şurdan bi kişi verir misin?" bu duruma içerlediği belli hafiften emo arkadaş:
"ben kız değilim teyze" der. teyzemiz ise:
"aman ben ne biliyim kız mısın dulmusun uzat işte"

okan bayülgen

başkalarını eleştirirken şimdi kendisi zırt bırt reklama giren programın sahibi.

yurttan ayrı eve çıkmak isteyen kızın asıl amacı

abazan erkek topluluğunun sanacağı gibi eve erkek almak olmayan sadece ders çalışma yada dedikodu ortamını koyulaştırmak amacıyla yapılan iş.

arda turan

''Güzel arabalara biniyorum, hayatın tadını çıkarmayı biliyorum. Güzel bir kız arkadaşım var. insanlar bir şeyler dedikçe cevap da verebiliyorum. işimi iyi yapıyorum. Bu adamı ben kıskanırdım'' diyen mütevazilikte sınır tanımayam yetenekli adam. mütevazilik yapmasına gerek varmı derseniz bilmem ama o da bi erdemdir. ama bunu yanında "Hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için, yarın ölecekmiş gibi ahiret için çalışmak lazım." diyerek pek çok erdemede sahip olduğunuda gösteren insan. bazıları eksik olsada. bazı anlar itaberiyle antipati yumağı bazende sempati yumağı olan garip bir insandır kendisi. neden bilmem ama ben baştada bahsettiğim gibi mütevazilik yoksunluğundan çok rahatsızımdır bu ardanın. ama bunların yanında galatasaraylılığına yürekten inandığım, sabri ailenin yaramaz çocuğuysa bu da aklı başında olanıdır dediğim ve eğer fb yada bjkde olsa bu takımları yürekten kıskandıracak kişiliktir.

üniversiteyi bakire bitirebilen kız

aslında normal olan ama sözde modernleşmeyle garipsenmiş kız şekli.

sınavda verilmiş mükemmel cevaplar

soru: Ahmet Haşim'in en ünlü eserlerinin toplandığı kitabın adı nedir?
cevap: Best of Ahmet Haşim

soru: Deprem sırasın ortaya çıkan büyün enerjiye ....... denir
cevap: Helal olsun

yaran türkçe altyazı çevirileri

lostta sawyer ve jack jackin babasının ölümü hakkında konuşur:
sawyer:toprağı bol olsun.

ezel

içinde ne döndüğünü, kimin elinin kimin cebinde olduğunu, kimin kime kazık attığını anlayamadığım dizi.

colin kazım richards

kendini bir şey sanan aşırı artist milli takımı haketmeyen futbolcu.

okan bayülgen

her sene adı değişen formatı aynı kalan programlarında gıcık olduğum pek çok ünlüye ağzının payını veren en sevilen antipatik.

yetenek sizsiniz türkiye

insanı break dans, hip hop, ritmik jimnastik, michael jackson gibi şeylerden soğutan adı alenen hakaret olan yarışma.

erbaa

tokat'ın aykırı ilçesi.2 gün içinde sokak sokak öğrenebileceğiniz üniversite diye çıkıp bir daha dönülmeyen şirin bir yer.

acun ılıcalı

başlarda sevdiğim "on numara adam" dediğim sevdiğim kişilik.ama daha sonraları bazı antipatik hareketleri doğrultusunda (örn: 10 dk önce erzurumlu bir çocuğun eğitim masraflarını üstleneceğini milyonlarca insanın gözü önünde söylemesi yada sanki çok merak ediyormuşuz gibi amcasını tanıtması gibi.) yapma be abi dediğim adam.