bugün

entry'ler (22)

suçlu psikolojisi

Bir suç Vega her hangi bir hata yapmis insanlarin, gereksiz, zamansiz, ve amacsizca aciklama yapmalari ve bu aciklamalarin cogunlukla yalan olmasi.

lisede alınan en düşük not

simdiki nesil bilmez beden egitiminden 0 alma keyfini.

kürdistan kurulacak

okadar buyuk bir magara malesef bulunamadi.

sözlükte erkek olmak

Değersiz iplenmeyen kendi halende insanimsi yarraaatik.

gelmiş geçmiş en iyi türk futbolcu

TAÇSIZ KRAL METiN OKTAY. YÜREGi FUTBOLU VE KARAKTERi iLE GELMiŞ GEÇMiŞ EN iYi TÜRK FUTBOLCUDUR.

özgürlüğün rengi

özgürlügün rengi tarifi olmaz özgürlük illa tarif edilecekse kan akmadan özgür kalınmaz ruhu bir bedene haps olmuş kimse özgür olamaz özgürlük ölünce gelecek.

kürtlerin devlet kuramama nedeni

Okadar büyük bir mağara bulamamalaarından.

atatürk ün her gece yarım litre rakı içmesi

Adamın Sarhoșken Kurdugu memleketi ayikken yonetemeyenler var hala neyi dusunuyor millet.

günün sözü

Ölüm ölene bayram, bayranda sevinmek var. Oh ne güzel, bayramda tahta ata binmek var.

selçuk inan

Firikik oldumu kobrayi salan kosmaya geldimi yerinde sayan garip bir topcu. velhasil seviyoruz napak.

müslümanlar atatürk ü neden sevmiyor sorunsalı

Laik bir devlet kurmaya calisip bunuda basardigi icin.

kitap alıntıları

...
ne var ki ben, kendimle ilgili meseleleri hala çözebilmiş değilim.

hangimiz düş ve hangimiz gerçek? düşünüyorum, o halde ben varım.

düşünen bir adamı düşünüyorum ve onun, kendisinin düşündüğünü

bildiğini düşlüyorum. bu adam düşünüyor olmasından varolduğu
sonucunu çıkarıyor. ve ben, onun çıkarımının doğru olduğunu biliyorum.

çünkü o, benim düşüm. varolduğunu böylece haklı olarak ileri süren
bu adamın beni düşlediğini düşünüyorum. öyleyse, gerçek olan biri beni düşlüyor.
o gerçek, ben ise düş oluyorum.

ihsan Oktay Anar
Puslu Kıtalar Atlası.

formatın içine eden yazarlar

Ne yapsınlar ? yanına mı etsinler ! Gurban olduuum.

ayranla en iyi giden yiyecekler

ananız kısır yapsında oturun yiin ayranın yanında ne işiniz var kokareçle dönerle.

kaç yaşında olursan ol zordur bir baba nın yoklugu

Babasızlık hayatın yarısını kaçırmak gibi birşey. Ne biliyim herşeyin eksik kalması işte. sofrada bir sandalye eksik, bir tabak eksik, kumandada bir el eksik, gülerken bir tebessüm eksik, herşey eksik bir acı fazla. insan neye üzülecegini şaşırıyor, baba olmak zor, Babasız olmak daha da zor.

çöl

Kimi kumları susuz 40 derece sıcaklıgı ve yorgunlugu düünürken, kimide içine vuran hüzünü düşünür. Anlıyacagınız Geniş bir sözcük ÇÖL.

gece birde gelen çok güzelim hissi

çok yakışıklı oldugum bazen ruyama bile giriyor.

mustafa kemal atatürk

zamanın padişahlarının idamını istedigi, rütblerini elinden aldığı, tutuklanmasını ve etkisizleştirilmesini istediği ama herşeye rağmen güzel Türkiye min temellerini atıp bu günlere gelmesini sağlayan GAZi MUSTAFA KEMAL PAŞA DIR Kendileri.
kubılay ast subay için menmen i yakın emrini veren gelmiş geçmiş en büyük dünya lideri.

evliliğine kadar seks yapmamış kadın

günümüzde bulunması zor sahip olması imkansız aldatması kolay bir hanım efendı tipi işte.

2016 2017 spor toto süper lig şampiyonu

gerçekci olmak gerekirse bu sene iki takımda yıldızları unutsun bu ülkede bir Galatasaray gerçeği var .