entry'ler (29)

sözlüğü foruma çevirmek

Sözlügü suriyeye libyaya çevirmektirr.

bilgi içerikli entry giriyoruz kampanyası

Kendi kendinizi gıdıklayamazsınız .

ülke tv

Kanaldaki siyasetcilerin talkshow yapmalarını istediğim kendi ütopylarını oluşturmuş insaları icinde barındıran tv kanalı.

daha fazla din istiyorum

Din ve islam kardeşliği bizim sonumuzu getirecek şeylerdir. Bu araplaşmaktır.

ankara patlamasının sorumlusu kürtlerdir

Kürtlerdir bunun sorumlusu neymiş bazı kürtler pkk ya destek vermiyormuş yok öyle birşey ben tepki çekmemek için evine Türk bayrağı asan ama pkk yandaşı selocu kürtlerde tanıdım hepsi böyle bunların yok müslümanmış falan bunlar hikaye islam kardeşligi diye birşey yok zaten bu ülkede.

3 numara saç ve kirli sakal ikilisi

Benimde yapmak istediğim ama yoğun bir yaşantım olduğundan gelecek tepkilerden korktuğum olay.

hiçbir ibadeti yerine getirmeyip dini savunan tip

Ya bunlar bir bok bilmeyip bir bok bildigini sanan tiplerdir herkezin çevresinde en az 2 3 tane vardır bunlardan daha abdest almayı bilmez önce ağzamıydı burnamıydı diye sorar ama bir dinle ilgili olay çıksın evliya kesilirler basımıza.

ankara

2 patlamayıda 1 er saatle kaçırdığım Türkiye Cumhuriyetinin başkenti olan güzel şehir.

tüm kürtleri terörle itham eden ırkçı

Buyrun benim nasıl yardımcı olabilirim.

son 9 ayda 500 kişinin ölmesi

Akp hükümetinin saçma sapan politikaları sonucu oluşan durumdur.

türkiye suriye olur mu

Öyle bir durumun olabilmesine ihtimal bile vermiyorum ama gidişat bu yönde ilerliyor ülke iyice kötü gidiyor yeni nesil daha kendini ifade etmekte sıkıntı yasıyor soru sormaya korkuyor.

lys edebiyat 50 net

Yapılmasını çok zor olarak görmediğim durum biraz daha üstüne koyup stres yapılmazsa full bile çekile bilir tabi edebiyattan edebi kisilerden zevk alınıyorsa.

ülke yıkılsa sevinecek tipler

Sonucunda en çok üzülecek aptal insanlar topluluğudur.

ordunun ülke yönetimine el koyması

Bu zamanlarda olamasına ihtimal bile vermediğim durumdur.

ota boka akp yi suçlamak

Bu terör olaylarının artmasının bir numaralı sebebi akp hükümetinin saçma sapan politakalarıdır. Yok suriyeleri ülkeye almak yok barış süreci derken ülkeyi kaosa sürüklediler.

13 mart 2016 ankara patlaması

Patlamadan 1 saat önce bulunduğum yer bunların yaptıkları insanlığa sıgmayan kahpece bir saldırıdır gün olarakta ygs gününü seçmişlerdir. Ygs stresini atmak için kızılaya giden gençler hedef alınmıştır. Bunu yapanlardan elvet bir gün hesabı sorulacaktır.

osman pamukoğlu

Bu terör olaylarının bitmesi mağlum ırk ve suriyelilerden kurtulmamız icin başa geçmesini istediğim büyük komutan.

güvenpark

Patlamadan 1 saat önce bulunduğum ankara kızılayın merkezi bölgesi.

nihat doğan ın kitap çıkardığı ülke

Ece hotoğlununda kitap çıkardığını düşünürsek gayet normal karşılacanacak durum.

suriyeli çocuğu yere fırlatan seyyar satıcı

Bu ülkede suriyelilere yapılan tüm zulumlere destek veren birisi olaraktan abimizi bu konuda haklı buluyorum.