bugün

entry'ler (30)

kızların askerlikten anlamadığı gerçeği

yemişim askerlik anılarını. askerlik anısını dinlemesin tamam. ama haftasonu nöbet tutarken manitayı arayıp,
"çok uzatmayalım nöbetteyim komutan gelebilir" diye söylendiğinde ,
aldığınız cevap ;
"yalancıı. hafta sonu nöbet mi olurmus. inanmıyorum sana inanmıyoruuuuuğğğğmm"
olur ise , bari kabasını öğrenseydin su askerligin be sevgili diyor insan.

türk halkını akp den vazgeçirebilecek şeyler

canlı yayına çıkıp kameraların önünde tüm ülkeye küfür etse bile ,ertesi gün burada bile (bkz: adam haklı beyler)
diyecek bir sürü insan çıkacağı için, benim de merak ettiğim şeylerdir.

yeni bir şey aldığında ürünün başlığını açan yazar

ürün hakkında bilgi vermesi elbette güzeldir. ama , ben de aldım, çok güzel cihaz. çok mutlu oldum.
orgazmdan daha mutlu bir an yaşadım, şeklide yazanlardan gercekten tiksinti gelmiştir artık. bu arada
unutmadan bunu ayfon 4 ümden mi aypet imden mi yazsam diye tereddüt ediyordum, yeni aldığım soni vayo
notbukumdan yazmaya karar verdim.

erdoğan dan hiç hazzetmiyorum

ali babacan ve diğerleri hakkında yazılanları yalanlayan şakirtler neden bu başlığa sahip
çıkıyor , bir türlü anlayamadığım durumdur.

mustafa kemal in attan düşmesi

kürtlerin oyunu kaybederim diye bdp ne derse desin çıkarmayan ve vatanı parça parça millete dağıtan bir adamla
su an yasadığımız vatanın sınırlarını çizen güzel insan ı aynı kefeye koyma çalısması. olmamıs. yine olmamıs. yine
putlastıramadınız , sevdiremediniz , sempatiklestiremediniz padişah 'ınızı. başka başlıklarda tekrar görüşmek üzere.

türk takımının yunan takımına elenmesine sevinmek

kendi sahasında olay çıkarıp deplasmana giderken kardeslik türküleri çığıran , baskanından yöneticisine ( taraftar değil bak ) rakibimin avrupada elenmesini istiyorum diye açıklama yapan , 8 taş diye dalga gecen ayrıca panathinaikos - gs maçı öncesi kendi
stadında panathinaikos bayrakları açan , kendi taraftarı haric baska hiç bir klüp tarafından sevilmeyen ve bunu büyüklük zanneden fener taraftarının rakibine yine yenilmesinden sonra bir anda milliyetcilik halkcılık hukukculuk dersleri vermeye çalıstığı bir baslık daha gördüm. artık yatıp zıbarabilirim.
not : somalinyit spor luyum

galatasaray

fatih terim antipatiğini bile frank rijkaard'a tercih edecek duruma geldim lan artık. siz düşünün
ne durumda galatasaray taraftarı. allah bir kere daha belanızı versin adnans

nimet çubuklu forma

(bkz: bulunmaz nimet)

pkk nın yol kesip hayır diyeceksiniz demesi

asker lerin şehit olmasını pek sallamayan vakit gazetesinin , nedense bir anda milliyetci kesildiği
sikindirik haber.

kürtlerin demokratik özerklik ilan etmesi

yahu pkk desteklemekten baska hiçbir şey yapmamıs bir parti nin aptal çıkısıdır bu sadece.
doğuya ne hizmet götürmüşsün , ne götürene yardımcı olmussun. ha bire ağlamıssın. sonrasında
bir de böyle aptal teoriler. hepsi sırtımızda kambur olarak duruyor. elektrik faturası ödemez ,
kapkaç hırsızlık çoğunlukla göçedenlerde. kendi sehrini yağmalarlar , kendi halkını soyarlar.
bilsem bize bulasmayacaklarını ne haliniz varsa görün defolun dicem. ama amaçları insan gibi yaşamak değil ki. yaşayana mani olmak.
parazit bir zihniyet ve onu savunanlar var çünkü. o yüzden laf olsun da ortam gerilsin namına söylenmiş bir çemkirmedir. dikkate alınmamalıdır yani.

kürt sorununun çözüm yolları

"taa ingillerelerden elebasları ile roportaja geliniyor. adamlar çok rahat ulasıyor da ,
bir biz mi bulamıyoruz bunların basını sonunu" şeklinde halkı düşündürüp isyan ettirmeden bir
an önce şu pkk yı temizlerler ise o zaman birşeyler düzelmeye baslar.

26 temmuz 2010 hatay da bdp binasının yakılması

bdp nin emri ya da onayı ile yapılan taskınlıklara verilen tepkidir sadece. onlar polis öldürmüş asker öldürmüş ,
polise taş atmıs sonra referandum bokuna salınmıs bunlara asla tapki göstermez o bdp ve onun zihniyetindekiler.
o yüzden haketmişler.
not : evet faşistim ben

laikçilerin olmadıgı türkiye

(bkz: bakkalcı)
(bkz: berberci)

bunun gibi birşey sanırım.

yeter rte arap yalakalığını bırak şehitlere bak

basbakan haklı ya da haksızdır. burada ki asıl isyan o değil bence. bir birikmişlik mevcut herkes de. şimdi o çok koyu
akp yandaşlarına soruyorum, tv de çığlık çığlığa ağlayan o şehit annelerini gördüğünüzde içiniz cız etmiyor mu ? peki
bu görüntüleri hiç sallamayan ya da sadece " bunların zamanlamasına iyi bakın , sadece bizim açılımımızı baltalamaya
çalışıyorlar" diye hala kendine laf söyletmeyen bir başbakanı görünce içiniz cız etmiyor mu ? ya da bunlara tepki gösterdiğimizde
" kan üzerinden siyaset yapmayın " diye suçlandığımızda noluyo lann ! demiyor musunuz kendinize.
şu ülke de sen ,ben bu kadar fakirleşmişken ve onlar ın çocukları 5 ay da 5 milyon euro kazanabiliyorken senin için cız etmiyor mu?
rakip partinin genel başkanı " şurda haksızlık var , şurada yolsuzluk var , şuralara kaçak ev yapıldı , oralarda haksız zengin olundu " diye basbas bağarırken sizin sadece " BEY" lafına takılmanız garip değil mi sizce de ?

yaptıkları herşey mi kötü , tabi ki hayır. ama ne türban olayı çözüldü , ne kürt meselesi çözüldü ne de başka bir problem çözüldü.

türkiye de hiçbir zaman olmayacak şeyler

arapsız yaşamak mış. öyle diyor basbakan.

unutulmaz dövüş sahneleri

FlashPoint adında ki filmdir efendim. izlediğimde , oha lan harbiden vuruyo adam demiştim.

buyrun videosu. http://www.youtube.com/watch?v=bxqTwLs_vwc

3.10 da ki yumruğa dikkat.

1 haziran pkk saldırıları

istanbul- levent te taş üzerinde taş bırakmayan çarşaflı teyzeler ve sakallı amcalardan bir tanesine
zarar verse de bu pkk , bir de şehitler için ortalığı ayağa kaldırsalar olmuyor mu diye soruyorum 3 gündür
kendi kendime. sırf ucunda din var diye sabahlara kadar taşlar attınız , sloganlar attınız , gaza geldiniz.
terör yüzünden askerlerimizin şehit olması özellikle bu hükümet zamanında o kadar sıradan oldu ki , hele ki
açılım bokundan sonra, herkesin tek söylediği " ruhları şad olsun" , " mekanları cennet olsun". sonra
ne oluyor, hiçççç. ne de olsa o devre teskere alacak yenileri gelecek. bilmem kaça 3 ler bitircek 4 ler gelecek.
tablo aynı , analar babalar ağlar " vatan sağolsun" denir gelir gecer.
tepki göstersen , sen şu partilisin şehitler üzerinden siyaset yapıyorsun derler. terörist e birşey desen
e açılım vardı ona zarar veriliyor, derler.
leyla zana denen kansız karı bu olayları kürdistan eylemi olarak değerlendiriyor kimse sesini çıkaramıyor.
30 bin e yakın gerizekalı bu kadını dinleyip zılgıtlar çalıyor, bağırıyor , seviniyor. ben de onlara
kardeşiz demek zorunda bırakılıyorum. tepki gösterince (bkz: faşist) oluyorum.
(bkz: hasiktirrr ordan) diyorum. hasiktirin ordan.

kılıçdaroğlu soyadını neden değiştirdi

evinde sadece vakit gazetesi okunan ve samanyolu tv izlenen kitlenin takıldığı konu.

mehmet batdal cimbomda torres olur beklentisi

efendi efendi susup , bir köşeye çekilmesi ve anons olayının unutulmasını beklemektense ,hala ne yapsam da rakiplere bok atsam diye düşünen taraftarların
uydurduğu benzetmedir. bunları söyleyenler arda - messi benzetmesini de ortaya atanlardır. can dır bunlar. mutlu ederler insanları.

fc internazionale milano

ilk maçta barcelona'yı 3-1 yenip dün oynanan maçı kaybetmesine rağmen finale çıkan takımdır. defans yaptığı için elestirilen
neden açık oynamadı ki , öyle taktik mi olur gibi elestirilere de maruz kalan takımdır malesef. halbuse açık oynasa fark yeseydi
barcelona dan ne güzel olurdu değil mi ?
tamam messi iyi futbolcu ,tamam hepimizin barcelona nın oynadığı futbola saygımız sonsuz ama dün aksam taktik olarak
inter kazandı. bunu da kabul etmek çok zor olmamalı sanırsam.