yollu ve bakireyse yaptırmıştır.
bizim bir arkadas vardı üniversitede adam tam fırlama.adamın bu yorumu şu:eğer kızın iki götü arasındaki bosluk bir yumurta girecek kadar coksa yemistir oradan,adam filozof.
anlayamazsınız. * konu kilit.
yürüyüşüne bakmaktır. penguen gibi yürümüyorsa götten vermemiştir.
Parmağınızi kızın göt deliğinden içeri sokun birden lap diye giriyorsa geçmiş olsun kızın arkası otoban olmuş.
anlayamazsın. yeri geliyor seninkinden büyük malzeme çıkıyor oradan. gece gece pisleştiriyorsunuz beni.
delikten baktığınızda yeni zelanda yı görüyorsanız geçmiş olsun demektir.

(bkz: yeni zelanda)
(bkz: ignorance is bliss)
(bkz: uludağ sözlük en andaval başlıklar)
Bence kalçalar ele verir.
Her gün sabah öğle akşam anal yapmadıysa veya gang bang mağduru olmadıysa, hadi en kötü ihtimal anal triple penetration yapmadıysa bilemezsiniz arkadaşlar. Bu kas sonuçta tekrar eski haline döner.
Anal yapan insanların sonsuza dek santimetrelerce açılmış bir anüsle yaşadıklarını sanmıyorum.

Zaten öyle olsa kimse yapmaya cesaret edemezdi kolay kolay.

Eğer illa bilmek istiyorsanız psikolojiden dalacaksınız. O da kesin değil, herkesin psikolojisi farklı farklı.

Tabi abartıyorun yine, çünku soru komik.
götü iyi kesmek gerekir. evet.
Bravo size.
Çok merak ediyorsanız sorun söyler. Ne pis insanlarsınız.
görsel
karpuz mu vurarak yoklayacaksın, tek bir yolu var o da ahirette hesaba çekilirken, büyük boy ekranda günahını gördüğünüzde olur, onun dışında dürüstçe cevaplamasını ve bunun sonucu değiştirmeyeceğini söyleyin ne biliyim güven verin ve birlikte aşabileceğinizi söyleyin, ilişkide yalan olmasını istemediğinizi ve korkmasına çekinmesine gerek olmadığını söyleyin. ona bir zamanlar sizin de ergen olduğunuzu ama sabır gösterip, nefsinize hakim olduğunuzu söyleyin. kız söylerse ve eğer yapmışsa tavsiyem yolunuza bunu bilerek devam edin ama şu bilgiyi de vermeden geçemiyorum eğer inanan mümin insansanız her şeyi güzel yaratan ve adaletli olan Allah'ın size sizin gibi birini nasip ettiğini unutmayın.

avrupalı kızlarla evlenecekseniz %50 ihtimal türk kızı veya müslüman bir kızsa yine %50 ama toplum baskısı ve dini sorumluluğu bu oranı %10 kadar düşürür.
başlığı açan kaçmış.
osurunca çıkan ses detone oluyorsa yapmışlardır.
analdan yapılmış olan erkeklerin bildiği yollar.