bugün

dün akşam osmaniye merkeze bağlı kırıklı köyü jandarma karakoluna roketatarlı saldırı düzenleyerek o sırada balkonda bulunan karakol komutanı üsteğmenin eşi pınar akdağ'ın ölümüne neden olan hain, şerefsiz örgüttür. bu insan kılıklılar, polis aracı kazayla birine çarpsa toplanıp hain devlet derken gencecik bir kadının sırf komutan eşi olduğu için ölümüne sebep oluyor. sorarım neydi o kadının suçu? hem de kürtle, kürtçülükle alakası olmayan, milliyetçiliğiin kalesi olan şehirde. elbet birgün bunun hesabı sorulacaktır.

http://haber.mynet.com/de...nan-asker-esi-oldu/516068
neden terör örgütü dediğimizin açık bir kanıtıdır.

(bkz: şerefsizlik)
balkonda o masum kadın öldüğünde bütün ülke inandı kürtlerin ezildiğine, ikinci sınıf insan muamelesi gördüğüne, hemen size bir kısım toprak ayırdık. haydi kurun medeniyetinizi.
-insan pkksını neden sever?
-Çünkü yapacak başka orospu çocukluğu kalmamıştır da ondan.
Savaşın gerçeklerinden biri daha.
Savaş bu. Savaşta masum yoktur.
pkk için normal bir durumdur. işleri güçleri silahsız insanları öldürmektir. silahlı birini görünce hemen pusuya yatar, haince saldırır, sonra kaçacak delik arar ve genelde bir pislik olarak ölürler.
israilin askerlerinden ne beklenir ki?
........hangi küfür hangi kelime yeterli olur hisleri anlatmaya.
her zaman empati yapmayı gerekli bulsam da, masum bir insanı öldürmenin anlaşılır bir yanını göremiyorum.ayrıca savaşta masum vardır,olmalıdır.eğer savaş uğruna her şeyi normal göreceksek nerede kaldı insan onuru.
Bu savaşta savaş yanında olan hiç kimse masum değildir. Masum insanlar diye haykıranlar bu savaşın kanla bitmesini değil barışla bitmesini savunurlar. Masum olmak için kurşun sıkmamak yeterli değildir. Barış için inat etmektir masum olmak.

Ölen insanın ölümünü haklı bulmuyorum. Fakat savaşın içerisinde bulunan bu insanlar ölürken üstleri askeriyeye akan paralarla keyif yapıyorlar. Okulda kalorifer yanması için gönderilmesi gereken paralar bu insanların ceplerine doluşuyor ve ben bu savaş için okula para vermek istemiyorum mna... Bu savaş bitmedikçe daha çok insan ölecek elbette ki. Karar sizin ya Şerefsiz pkk diye diye artistik yapmaya devam edersiniz, savaş çığırtkanlığı yaparsınız. Ya da zaten umrunuzda olmayan 3-5 çapulcu için timsah gözyaşları dökmeye devam edersiniz. Ölen insanlar umrunuzda olsa bu savaşa dur! dersiniz. Boş militarist kafalar, sizin konuşmaya hakkınız yok siz sadece küfür edebilirsiniz.

Bir insanı öldüren pkk ise devletin güçleride bir çok insanı öldürmekte. Bu savaştır ve kan dökülecektir var mı çözümü olan? *

Ayrıca ekleyelim. Masum ayağı yapanlar için masum olmanın koşullarıda vardır. Mayına basıp ölen kürt çocukları masum değildir örneğin. Ya da barış için eylem yapan kürt analar masum değildir. Masum olmak bizden olmaktır bu insanlar için.
(bkz: tek kurşunla telef edilmesi gereken canlı)
hükümetin suçu. şerefsiz bdp li yaratık milletvekilleri aylardır şehirlere gitcez artık sivilleride öldürcez diye bas bas bağrıyor ama bir şey yapmıyorlar adamlarda gücü bulunca direk masum insanlara saldırıyor. sen o yürüyüş yapan bdplileri içerlere at, döv, öldür bak bakam bir daha sivillere dokunabiliyorlar mı.
(bkz: bir orospu çocukluğu belirtisi olarak pkk)
teröristtir nihayetinde.

masum insanları öldüren katildir, alçaktır.Vicdanına zenciler attırasıcalardır.

sokayım onların vicdanına, dönüp bir de gülüyorsalar.kertenkele sikesiceler.
elbette can yakici bir olaydir. ve elbette koksuz bir hareketin soysuz bir eylemidir. ama benim anlamadigim pkk denen dag adami hanzolarin devletin askerine polisine kursun sikmasiyla bir sivili oldurmesi arasinda ne fark oldugudur. munferit bir dramdir ve sindirilemez dogru. ancak o kursun ozunde bir sivile degil devletin bizatihi kendisine atilmis bir kursundur.
pkk denen oluşum hep masumları öldürdüğü için doğaldır. on beş senedir bunlara annesikötü demekten başka ne yaptık ki. onların özgürlük anlayışlarının içine kaka etsinler.
Kendi aklında ve fikrinde masum olmayan kadını öldüren PKKlıdır. öncelikle Kadın Masum değildir Çünkü Türktür!

Sonrasında kadın masum değildir çünkü bir subayla evlenip, görev bölgesinde eşini destekleyebilecek kadar aile,şeref ve vatan sevgisi gibi meziyetlere sahiptir.

daha da sonrasında ise o kadının gelecekte olacak evladı Annesine ve babasına benzeyecektir, Türk, vatan sevgisine sonuna dek sahip olacaktır.

işte bütün bunlardan dolayı o kadın, daha doğrusu 23 yaşında gencecik insan ölümü haketmiştir.
orospuçocukluğundan başka bir şey değildir. hala tüm olanlara rağmen sözlükte de pkk sempatizanları yok mu. demokrasi anlayışınızı sikeyim sizin. en az onlar kadar siz de sorumlusunuz bu cinayetten. bir de savaş karşıtı barış güvercinleri var aramızda. benim bildiğim savaş çift taraflı olur. pusuya yatmayla arkadan vurmayla ne savaş ne delikanlılık olur. ben de sizlerin adına burdan pkk ya beyaz güvercin ağzında kocaman bir yarak gönderiyorum.
dağ ayısının roketatarıyla öldürdüğü kadındır. götüne roketatarla evrenin kara deliği gibi delik açarak, dünyada ki herkesin tümden girmesini hayal ettiğim köpektir.
bu orospu çocuklarının sitesini sürekli takip ederim, bakalım gene neler zırvalıyorlar diye. yine yazmışlar bir sürü asparagas haber. yok şurda şu kadar, burda bu kadar asker öldürdük, şırnak'ta polis öldürdük falan diye. neyse bunlara itibar etmiyoruz, böyle büyük kayıp versek, illa ki bir şekilde duyulur, törenle defin olur.

neyse efendim bu orospu çocukları bu osmaniye'deki saldırıyı haklı göstermek için bir açıklama yayınlamışlar. güya genelkurmay'a bok atmışlar falan. açıklamanın en can alıcı noktası ise kendilerinin sivilleri hedef almadığını belirten bu dürzüler, pkk'nın savaştığı alanlara asker yakınlarını gelmemeya çağırmış. lan orospu çocuğu senin saldırdığın yer, osmaniye lan, in bakayım çarşıya, hatta elinde o roketin, keleşin de olsun. bakalım sağ çıkabiliyor musun oradan? adamın leşini bile vermezler orda. sonra gel asker aileleri buralara gelmesin. lan amına kodumun ibnesi , o dağın arka tarafı da antep'in islahiye ilçesi, lan at kafası oraya da mı gitmeyecek askeri personelin eşi. ben oraları karış karış gezmiş biriyim, kürdüm diyen, birkaç köy dılında bir tane kürt yok lan oralarda. ve antep osmaniye yöresi en fazla, uzman çavuş, astsubay polis çıkaran yerler. sen şimdi tut güya kendini haklı çıkarmak için, asker aileleri buraya gelmesin de. orospu çocukları, samsun ladik'te haince saldırdığınız polis aracında da o anda sivil bulunsaydı buralarda siviller binmesin, polisin yanına uğramasın mı diyecektiniz. hepinizin amına koyayım, her gün okuyorum zırvalıklarını ama burada sıçtınız lan. beni bu yazıyı yazmaya mahkum ettiniz. hepinizin allah belasını versin...
hergün parça parça, acı çektire çektire öldürmek istediğim insan müsvettelerinin müsvetteleri.