bugün

yıldırım demirören :quaresma ile anlaştık fakat aziz yıldırım'ın araya girip işi bozmasından endişe ediyoruz.
inci sözlük başlığına benzeyen fakat gayet güzel bir haberi gözlerimize çalan bilgi yüklü manşet.
"Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, iMKB'ye gönderdiği yazıda Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma'nın transferi için görüşmelere başlandığını duyurdu." şeklinde yer alan haberi ya anlamayıp ya da "bakarsın alır beşiktaş quaresma'yı başlık parselleyelim şimdiden" diyerek açılan başlığa konu olan asılsız haber.

[null http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=17277]
transfer kesin değildir açıklamaya göre görüşmelere başlanmıştır. serdar adalının açıklamasına göre ise; transferin gerçekleşme olasılığı %50 dir ama tabiki isteğimiz gerçekleşmesinden yana...
yalan haberdir, asparagastır, yanlış bir önermedir.
bir hayal değildir ancak gerçekte değildir, en azından şimdilik. görüşmeler devam etmekte.
Kariyeri düşüşe geçen bir adamdır. Gelip de derdi, problemi olan bir oyuncu olarak getirisinden çok götürüsü olursa büyük küfür etmemiz çok doğaldır. Sulukuleli'dir. Sağ dışla günündeyse vurduğu top bumerang gibi ayağına geri dönebilir.

Tabi ki günündeyse, şöyle bir kelime yaratalım, "sezonundaysa". Günlük başarılardan ziyade son zamanlarda sezonluk "yok"ları oynamaktadır. Düzel lan, gel bizde düzel.
(bkz: uludağ sözlük haber bülteni)
ntv sporda sergen tarafından yorumlanan haber gerçek midir değil midir bilemem.

ayrıca bkz:cnn alt yazı geçmiş
fenerbahce'nin sampiyonluk kutlamalarina donen besiktas taraftarinin transfer sevinci.
ricardo quaresma beşiktaşta!
hanedanda akşam yemeğini yedikten sonra tophaneye geçip nargile içmesi bekleniyor
(bkz: yanlış anons)
stoch transferini gölgede bırakan transfer olmuştur.
(#7981550) BEN demedim mi?
bk atmak isteyenler ilgili videoyu izledikten sonra enty girmelidirler.
buyrun aşk ile:

http://www.youtube.com/watch?v=0__Q-sse770
türkiye liginin adını duyurmakta biraz daha faydalı olacak gelişme.
yaratıcı oyuncu eksiği olan beşiktaşımız için harika bir gelişme.

audi q7 alırlar diyenler de posterine bakar artık.
bir galatasaraylı olarak sevindiğim transferdir. beşiktaşın kadrosu biraz gölgede kalıyordu ama böylece güçler dengelenecek. o değilde bizim turkcell super lig noldu öyle ya? kewell, baros, stoch, alex, neill, quaresma...
Anlamı; transferleriyle genelde gölgede kalan beşiktaş bombayı patlattı demektir.

Bu sezon türkiyeye ondan daha iyi transfer beklemiyorum. Lig için hayırlı olsun.

Her ne kadar istikrarsız bir oyuncu olsa da futbolculuk kalitesi tartışılmaz. Ben demiyorum; Porto'nun, Barcelona'nın, inter'in, Chelsea'nın başındakiler söylüyor.
(Fenerbahçeliyim)
daha bu haberi kaldıracak web siten yokken niye yıldız transfer ediyorsun kardeşim?
(bkz: sataşacak yer bulamamak)*
(bkz: sol framede haber başlıklarını görmek)

ünal aysal kapabilir. eğer anlaşma olmadıysa.
Cuma günü istanbul'da.
Fenerbahçeliyim ama süper sevindim .
iyi bir transfer olacaktır. yaşlı q7 ama takım oyununa biraz alıştırsa kendini fırtına gibi eser.
(bkz: ricardo quaresma tekrar beşiktaşta)