bugün

real madrid'te oynayan ve 31 ekim 1976 doğumlu orta saha oyuncusu. tam adı José María gutierrez hernandez'dir.
real madrid'te mücadele eden guti'nin tam adı.
31/10/1976 madrid doğumlu real madrid'in orta saha oyuncusu. şu ana kadar kariyerinde 3 ispanya lig şampiyonluğu, 3 ispanya süper kupası, 3 şampiyonlar ligi şampiyonluğu, 1 uefa süper kupası, 2 kıtalararası kupa şampiyonluğu yaşamıştır. ispanya 21 yaş altı milli takımıyla 1998'de avrupa şampiyonluğu yaşamıştır.
fenerbahçeli semih şentürk gibi en çıtır yıllarını yedek kulübesinde geçire geçire sonunda 30 yaşına gelmiş, kafamızda hala 20 lik futbolcu olarak yer etmiş ispanyol orta saha oyuncusu. real madrid'in ikinci kaptanıdır.
david beckham'ın ibne versiyonu.

http://www.internethaber....news_detail.php?id=128535

//ne eksiliyorsun ibne. erken davransaydın kaçırmasaydın gül gibi çocuğu.
sayın aziz yıldırım'ın dün itibariyle "dünya çapında yıldız bir oyuncu ile anlaştım" demesinden sonra aklımızan gelen ilk futbolcu.*
(bkz: iki çocuklu ibne)

nasıl olur dediğinizi duyar gibiyim ama bu insan 99 yılında evlendiği karısından 2 adet çocuk sahibi ve bir erkekle öpüşürken görüntülenmiş bir futbolcu. ama çok yetenekli orası ayrı tabi.
çok "aktif" bir futbolcu. tabi "pasif" de olabilir, bilemedim şimdi.

http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=211&sz=73011
birkaç zaman öncesine kadar transeksüel bir flörtü olan real madrid topçusu.
76 doğumlu ispanyol ortasaha oyuncusu. tam adı jose maria gutierrez hernandez'dir. bizim semih gibi hala genç denmekte kendisine. ama haberlere bakılırsa hiç de genç değilmiş valla küçük guti.
real madrid'in 2. kaptanı ve kilit oyuncularından biri olmasına rağmen hakkında bugüne kadar girilen entry sayısı 6 olan. lakin ibne olduğu basına yansıyınca sol frame'in yıldızı olan ispanyol futbolcu.
(bkz: sen de mi brütüs)
herkesin seçimine saygılıyım bana ne ibneymiş oymuş buymuş.
biseksuel oldugunu ogrenince sevindigim insandir. zaten yillardir "tas futbolcular" listemde bulunmaktaydi...
çocukken hayran olduğum real madridli futbolcu son haberlerden sonra beni hayret ve üzüntüye boğmuştur artık hayranı filan değilim.*
tam dünyanın en iyi teknik futbolunu oynayan oyuncu olduğunu yazmak için uğraşırken ilginç cinsel tercihiyle ilgili hakkında yazılan üstteki yazılarla beni hayrete düşüren futbolcu.

neyse ki hayrete birkaç saniye düşüp atlattım*.

ama çok iddialıyım bu adamın verdiği pasları başka hiçbir oyuncu da veremez. ***
guti'nin karısı Arancha de Benito isimli bir aktrismiş.

http://www.fotos.org/gale...02/3Arancha-de-Benito.jpg
(bkz: guti kaptırmak) *
dirseğinde çok güzel bir yıldız dövmesi olan real madrid'li orta saha oyuncusu..
hiç sanmıyorum ama olası bi galatasaraya transferi gerçekleşirse rakip takım taraftarlarının ooo ibne mor formayada yakışır gibisinden laflarını duyar gibiyim.
real madrid in genc semih idir.
Salı günü oynanan Real Madrid-Zurich maçında attığı akıl dolu golle kalitesini bir kez daha belli eden yıldız futbolcu.
yıllardır real madrid de oynayan plastation oyunlarında gayet iyi özelliklere sahip olan, gel görki fm de istenileni bir türlü veremeyen orta saha oyuncusu. 14 numaralı formayı giyer futbolcu kardeşimiz , bir ara ne derece doğrudur bilinmez ama erhan albayrak , steven gerrard'inda içinde bulundugu eşcinsel futbolcular klasmanına girmiştir.
schuster ve ramos'tan sonra pellegrini ile de tartışan ve küfür de eden real madrid'li orta saha oyuncusu. artık iyice bela olmuştur real madrid'e. getafe maçı kadrosuna da alınmamıştır.
real madrid teknik direktörü olsam ilk göndereceğim futbolcu. takımdaki çeteleşmenin başı. real madrid'de del bosque gittiğnden beri her teknik direktörle kavga etmiş ve onları göndertebilmek için uyduruk maçlarda arkadaşlarıyla anlaşarak maçı vermişti. pellegrini erken uyandı kadro dışı bıraktı eğer affederse onun da başını yer bu. diğer elebaşı ise raul ama o kulüpte yaşayan efsane olarak anıldığından onu göndermek isteyenin kellesini uçururlar.
söylenene göre sezon sonuna kadar beşiktaş'a kiralanacakmış. beşiktaş bu transferi gerçekleştirebilirse şampiyonluğu alır. nasıl ki geçen sezon ernst geldi ve takımın havasını değiştirdi. aynısını yapar guti. tello ve tabataya sepet havası yapılıp guti ve delgado'nun takıma katılması sağlanırsa beşiktaş tsl'nin en güçlü ortasahasına sahip olur.
güncel Önemli Başlıklar