bugün

Son zamanlarda gözlemlenen vahim durumdur. Siz hiç çevrenizde böyle tam olgun kadın olmuş ama bakire kalabilmiş bir kadın gördünüz mü?
Eğer görürseniz ona tapin çünkü kendi nefsiyle ve pis erkek abazan toplumda bakire kalmayı başarmişsa saygıyı gerçekten haketmiştir.

Melis öyle mesela ama o da gitti artık yok. Bitti yani kalmadı.
insanın insana neden tapması gerektiğini anlamadığım olaydır.
(bkz: açacağın başlığı sikeyim ben gidiyorum)

bakire karı nedir ya?
"Karı" ne demek ya kıro?
Arkadasin beyni skilmis.
Karsindaki kızın bakire olup olmadığını nasıl anlıyorsun? Sapık zihniyet ya.
10 cmlik uzvuyla erkek olunacağını mi saniyo bu ayı?
Çömlekçi de yada Pavyonda bakire kız ararsan önce kızı bul bulursan gerisi gelir.

Bakire kız arayacak isen baba ocağında ara analarin dizinde ara.
melis başına vurmuş olmalı.
bu tarz konularda yorum sevmem aslında ama bu da bir gerçek. gerek tecrübe, gerek gözlemlerimle gördüğüm durumdur. temiz ve saf kızlar bulmak artık imkansız. nefsine hakim olma olayı artık bitmiş durumda. bırak 30 u 35 i artık 25 yaşına gelip de kendini muhafaza edip dini kurallara göre yaşayan kadın yok gibi bir şey. o scorplarda bekaret önemli değil tabi medeni olun diyen kadınlarında %95 i bekaretini kaybetmiştir. komik durumlar bunlar. tamam bence de önemli değil ama bi kere yaptı diye de kendini ortalık malı yapan da çok kadın var; nasılsa sayaç yok mantığı işliyor kimisinde.
not: şimdi bakire olmayan kadınlardan çok eksi alıcam eyv.
Adap yoksunu yazar beyanı.
Karı ne?
Bu kafayla zor bulursun sen bir git tdk sözlük çalış. Biraz seviyen yükselir.
içerikle ilgili entry girmek yerine üsluba takılan bütün yazarları esefle kınıyorum.

Başlıkla ilgili entry girmek yerine başımıza tdk kesilen dingillere ithafen:
Karı, avrat, bayan, kadın, kız, baaaağyan hatun.
istediğini kullanır size ne oğlum. hamuna goydumun entel ambalajlı sokak çocukları ya sizi.

Mevzuya gelince karı kelime anlamı itibari ile kadın eş anlamına geldiği için o karı sözcüğünün yanında bakire sözcüğünü kullanmak abes kaçıyor. Yani sonuçta bafilenmiş.

ister kullan ister kullanma silkimde değil. Sonuçta ne demek istediğin gayet net bir şekilde anlaşılmış sayın başlık sahibi yazar.

Bekarete bu kadar çok takılma. Biraz maddi durumun iyiyse, hafiften de şeklin yerindeyse, ağzın da ufak tefek laf yapıyorsa, en namuslu kızı bafilmen en fazla iki ay sürer. o da malsan geri zekalıysan.

Şimdi kadın gibi sevilmeye, güvenmeye, korunmaya, vb. Erkeğin verebileceği bir çok şeye aç bir kadını kandırmak için ona evlilik hayalleri kurdurmanız ve sonrasında " bak ben duramıyorum nasıl sen acıktığın zaman yemek zorundasın ben de sevişmek zorundayım. Eğer vermezsen başkasına gitmek zorunda kalacağım. Bu benim için bir ihtiyaç." Mantığını kızın kafasına aşıladığınız an çat pat güm. Mevzular mevzular.

Velhasılıkelam konunun diğer özüne gelmek gelmek istenirse şu sorunun sorulması yeterli olacaktır:
Eskiden bakir kalabilen erkeklere ne oldu?

Kapişşşş!
hem bakire hem karı hemi?

sen bulma lan zaten ayı!
öncelikle karı değil, en azından kadın diyeceksin sevgili yazar! sen bulsan da o zamana kadar beklemiş kadın senin gibi kaba saba bir adamın peşinden gitmez. kibar ol azıcık.

edit: hitap şeklini düzelttim.
Elinden başka temas yüzü görmemiş erkek beyanı.

Karı değil, kadın.

Saygısız oluşunuzun nasıl bir açıklaması var çok merak ediyorum, kendi anneleriniz de birer kadın.

Erkekler bakir olmayınca sorun yok, ama kadınlar bakire olmayınca sorun var. Oldu!

Ayrıca tartışılacak o kadar konu varken hala gelip bekaret tartışıyor olmanız çok acı. Kıyamam yahu!
Herkes birbirinin bacısını evlenmeden önce sevgili ayağına becerırse olacağı buydu. Neyse önemli değil! Önemli olan iki çağdaş insanın kendi rızasıyla çiftleşmesidir, bakırelık cahilliktir!

Zınakarlar yaptıklarının yanlış birşey olmadığını topluma onaylatmak için milyonda bir denk gelen ıpsızın, sarhoşun, sapığın kalkışmış olduğu tecavüzü eleştirirler. Sanki kendi yediği " gübre " iyiymiş gibi.
Neymiş iki çağdaş insan bir araya gelince gönül rızasıyla çiftleşmesinde
bir sakınca yokmuş.

Peki geniş insan sana soruyorum! Annenınde aynen senin kızlara yaptığın gibi kucaktan kucağa geçmiş olmasını ıstermıydın? Kızına bunu reva görenler, o yarin anne olacak lan. Ne biçim bir bünye var sizde!
Şu başlık akla aziz nesinin meşhur sözünü kanıtlar nitelikte olmuştur.

Hani adamı sikersin aldırmaz da ibne dersin alınır.

Ulan bekarete kimse yorum yapmamış karı demek çok ayıpmiş.

Tebrikler ya. Valla hepiniz namuslusunuz ben karı dediğim zaman hanzoyum.
(bkz: annem beni tecavüze uğrayayım diye doğurmadı)
bu başlığı açan ve bunun gibi olan siz zihniyetsiz insanlar, bunu sorgulamak size mi kaldı?
ulan yavşak! müzeye koymak için mi arıyorsun bakire "kadın"ı şerefsiz! Bakire olup olmadığını nerden biliyorsun? !
sikin elinde dolaşıyorsun, ortalıkta bakire bulmak imkansız diyorsun, neden acaba? bi otur kalın kafanı ellerinin arasına koy da bi düşün dicem ama ne beynine kan gidiyor ne de elini sikinden çekiyorsun! etme!
Dini kurallara uyup sevgilisi ile evlenmeden birlikte olmayacak namuslu erkek bulmanin imkansiz oldugundandir o kardesim. Hic Bir kadin erkek arkadasina benimle birlikte ol diye baski yapmaz. Sonucta tek basina yapmiyorlar bu isi.
yatiyoz ayni muhabbet kalkiyoz ayni muhabbet yeter la. *
Ulan bizim de hayellerimiz oro**u oldu.
son zamanlarda gözlenen vahim bir durumdur.
sıfır kilometre bulmak çok zor artık.
karı senin anandır.
öncelikle karı değil kadın....

olum şu sorunları bi aşabilsek dünyanın önde gelen ülkelerinden olacağız ama biz hala kim ne halt yemiş, ne giymiş ya da ne giyinmemiş sorunsallarıyla boğuşuyoruz...

bırakın herkes nasıl istiyorsa öyle yaşasın, insanların düşüncelerine saygılı olun, adam olun lan !!1!
Kerhanede ararsanız zaten karı bile olmaz. K yüzden düzgün yerde aramak lazım.
Lan şu saate bunu mu düşündün yat uyu oğlum. Kadınıda erkeğide yoldan çıktı yapacak birşey yok al cevabıda vereyim yine. Yeni nesil komple bitik.