entry'ler (94)

türklerin anadolu ya kaçması

çin seddini türkler örmüştür zaten bilmeyen cahiller utansın. yüce türk atalarımız demiştir ki " ya bu çinliler salak direkt gireriz şimdi eğlencesi olmaz" sonra da "çin seddi diye bir şey yapalım uzaydan falan da görülüyor sanarlar" demiş... öyle yapmışlar sonra da Anadolu'ya gelmişler... türk düşmanı olursun anlarım da komik olma be gülüm

türk çocuğu vs kürt çocuğu

vatanını bayrağını seven her çocuk canımızdır, ciğerimizdir... soyumuz, ırkımız farklı olsa da bayrak için ölebiliyorsak karşılaştırılmaya ihtiyacımız yok, hepimiz güzeliz lan o zaman.

--spoiler--
ben de türküm ha ne mutlu türküm diyene
--spoiler--

hdp li olduğunu söylemeye utanan insan

Sağımda solumda önümde arkamda gördüğüm, hdp li insanların yapmış olduğu hain hadise. "hdp terörist partisidir" dendiği günden ve hdpli eşbaşkanların, milletvekillerin de verdiği demeçler ile de desteklediği görüşten sonra ortaya çıktı bu insanlar... hdp ilk seçimlerde barajı geçince sokağa çıkıp halay çeken insanlar, 1 kasım seçimlerde evlerinde sessiz ve sakince sevindiler, o insanlara "kime oy verdin" diye sorulduğunda da "boş attım ya hdp pkk çıktı" dediler... yalancısınız, hainsiniz, korkaksınız; kaybolmaya ve korkakça yaşamaya mahkumsunuz... doğduğumdan beri milliyetçi yetiştirildim, dindar ve bayrağı için ölecek bir sülaleye sahiptim ama tam tersi bir aile yapısına sahip olsaydım yani vatan haini ve bayrağın sadece direğini hak edecek bir kafa yapısında olsaydım eğer yine bunlar gibi olmazdım... insan düşmanını bile cesur ister, eğer hainsen bundan da gurur duy pkk'lı it, karşımıza cesur çık, "ben vatanını sevmiyorum" de ama korkak olma "ben de seviyorum" yalanlarını söyleme, biz de dostumuzu, düşmanımızı seçelim... Eğer bunu söylemekten korkuyorsan sende biliyorsun hdp'nin pkk'ya hizmet ettiğini ve hala destekçisiysen sen de teröristsin... leş olmaya mahkumsun, mahkum.

türk erkeklerinin genelde çikolata çocuğu olması

kürt erkeklerin genelde tek başlarına karşı koyamadığı türk erkeklerine karşı taş, sopa ya da sayıca fazla olarak üstünlük kurma çabalarına karşı bu başlık harbiden güldürmüştür... türkün karşısına taşsız, sopasız, bıçaksız çıkan kürt görmedim. korkak, hain milletin elemanları sizi.

eve gelip elletmeyen kız

pis erkek zihniyetini gözler önüne seren kızdır... Ulan erkekliğimden utanıyorum be, sizin gibiler yüzünden evde sarılıp film izlemeye bile gelmiyorlar artık... ulan benim suçum ne gel az oturalım be kızım

ufc194

12.12.2015 tarihinde düzenlenen ufc organizasyonudur. conor mcgregor, jose aldo'yu 13. saniye de yenmesi sayesinde featherweight (tüy siklet) dünya şampiyonu olmuştur, hakkıyla olmuştur, helal olsundur, candır ciğerdir... Ayrıca bu galibiyet en hızlı ufc şampiyonluk maçı olarak tarihe geçmiştir... başarılarının devamını diler, gözlerinden öperiz.

(bkz: conor mcgregor)

eski sevgilinize lakap

ruh hastası diyorum... hem atarlı giderli, hem de alttan alttan az barışma hevesli

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

"ırmağının akışına ölürüm türkiyem"

edit: eksileyen pkk'lı it pm

sevilen kızı sikememenin acısı

kıyamamaktır bir nevi. doğrusu da odur be bırakın sikmeyiverin

kürdistan dan siktir olup gitmek

neden gidesin ki... kürdistan dediğin bir bölge, bir toprak ama asla bir devlet değil ve olmayacak... Türkiye cumhuriyeti türklerindir ve öyle kalacaktır... hayırlı sözlükler

sevgilinin ölü bedenini görmek

düşününce insanın içini ürperten durumdur... daha da beteri kanser olan sevgilinin gözünün önünde yavaş yavaş ölmesidir herhalde... Rabbim düşmanıma bile yaşatmasın, amin.

moskova da patlayan canlı bomba

son durumda ölü sayısı 23.000 bin falan olmuş... adam üstüne atom bombası bağlamış... maltepe meslek lisesi mezunuymuş.

hem zeki hem güzel hem sadık hem fedakar kız

hem zeki hem güzel hem sadık olanını buldum ama fedakar değildi be... iki sınavı bahane edip ayrıldı gitti... aynısın fedakarını da bulursam basıcam nikahı

türkten turist olmaz

duygulandıran başlıktır... tüylerim diken diken oldu yine

sözlük yazarlarının itirafları

lol' de bazen canım sıkılınca maç sonuna kadar çalıda bekliyorum

pkk terör değildir deyip pkk kurşunuyla ölmek

yine birileri çıkıp "katil devlet, foşik tc" diye bağıracak ve aptal sürüsü "harbi lan bu tc ne foşik" diyecek... ah be tahir elçi, pkk terör örgütüdür deseydin de bari bizde sana sahip çıkabilseydik ama çıkamayız, seni şehit sayamayız... ölen polisler şehit sen ise kaza kurşunu kurbanı olursun. kusura bakma.

1ölüyü geri getirebilecek olsaydın kimi getirirdin

(bkz: hz Muhammed)
(bkz: fatih sultan mehmet)
(bkz: kanuni sultan süleyman)
(bkz: Yavuz sultan selim)
(bkz: atatürk)
(bkz: einstein)
(bkz: tesla)
(bkz: franz kafka)
(bkz: leonardo da vinci)
(bkz: alparslan türkeş)
(bkz: adnan menderes)

dini,siyasi,bilim ve askeri alanda galacticos kurdum beyler... vatana millete hayırlı olsun

kelimelerle mi bakışla mı samimiyet anlaşılır

Bakışlarla anlaşılır tabii... Bakmıyorsa samimi değildir be paşam.

hoşlanılan bayanı 6 kişiye dalarken görmek

"Heyyy maaşşş..." Şeklinde şaşırılıp daha da aşık olunacak kadın, hatundur.

(bkz: başarılarının devamını dileriz)

kendi şehrini 3 kelime ile anlat

istanbul
istanbul
istanbul

ne izaha ne başka kelimeye ihtiyacı var be canına yandığımın istanbul'u