bugün

entry'ler (24)

yazarların telefon ekranı arka planları

dünyanın saçma entryleri olarak rekorlar kitabına geçtiniz. tebrik ederim. isim neydi?

kıbrıs denince akla gelenler

KIBRIS, yani daha ne olsun. Ada gelir herhalde ne biliyim.

türk delirişi

Bir Türk cihana bedeldir. delirince hesaplayamıyorum. insanı delirtir bu matematik.

züppe osmanlı padişahlarının bize bıraktığı borç

Sen ağzını bozup benim atama züppe diyorsun ya gelirim senin ağzını ortadan ikiye yararım. bakalım o zaman ne diyorsun.

22 kızıl çinli yi tek başına kovalayan türk askeri

Şu anda koltuklarımın altı kabardı. Bana bir şey sormayın.

içi dışı bir olmak

Aranan idol kişi. Ama biraz ağır gelebilir sözleri.

en iyi türk yemekleri

sen türk yemeklerii ayıramazsın. onlar bir bütün. pilavın yanında kuru fasulye, bir bütün ayrı düşünmek TÜRKün yapacağı türden bir iş değil.

mustafa ceceli dinleyen erkek

kim dedin? oğlum akıllı ol aşk acısı mı çekiyon da açtın cecekiyi..

ygs

dünyanın sonu değil ama dönüm noktası. tek yapmanız gereken doğru yere hedef almak. ben 12. sınıf öğrencisin bölüm değiştirmelerine şahit oluyorum. bu okulun rehber hocası tam olarak ne yapıyor da öğrenci hale hedefi yok. hedef yoksa ok istediği kadar gerilsin ve uzağa gitsin. bir yere varamaz.

insanlara laf anlatamamak

deliye he de geç erler ya o hale sokuyorlar insanı he diyesim geliyo. alayın he yav he senin dediğinden olsun.

yürüyen merdivende sol tarafta duran kişi

akıllı olun adam yürüyen merdivende. madem yürüyeceksin niye yürüyen merdivene biniyorsun bir de laf ediyorsun. akıllı olucan bırak o seni taşısın. onlar bunun için icat edildi.

gerçek din

çok heyecanlanma. sen bir oylamayla hak dini bulacağını sanıyorsan geçmiş ola. bulsan bulsan bir ihtimal bulursun o da bir ihtimal. kafan karışıksa kuran oku için açılır ( gülücük)

alınan kitabın üstüne isim yazma sorunsalı

sahiplenmekten çok artık insanlar birbirine güvenemiyor ve bencillik baş gösterdi. bırakın bencilliği çekememezlik. biz bu gidişle nereye varırız bilemiyorum. bugün evinin kapısına 100 kilit atıp buna rağmen rahat bir uyku çekemeyen topluma dönüşüyoruz. nereye varır bu hal bilemiyorum ama islamı yaşasak bu sorun kalkerdı diye düşünüyorum. ne de olsa namaz kılmak için dükkanını açık bırakıp giden bir toplumun ecdadı olarak aradaki eksiği acilen gidermeliyiz. kalkmalı ve bu gidişata bir son vermeliyiz. biz gökdeleninde oturan komşusundan habersiz bir toplum olamyız. günlerimize hiçbir şey mani olamaz.

insanlık 50 bin dinler 5 bin ee nerde geri kalan

ilk insan HZ ADEM, bak altını çizdim ilk insan . peki sen hangi önceyi kast etmiştin canım ben duyamadım da (!)

masonlar içimizde

sen bir müslüman olarak türkiyeyi ele alsan o sayıyı yuvarlarız kardan adam yaparız. acı olan ise masonluk dışarıda göründüğü gibi değil. uzak durun çünkü girdiniz mi ölünüz çıkar

kuran ın evrensel olmaması

kuranı kerim evrenseldir. HZ MUHAMMED (sav) de tüm herkesin peygamberidir.

ateistler bilime tapar

bilim ise her seferinde varlığının bir delil olarak ALLAH ı gösterir. siz dedinize maymun diyorsanız lafım yok ama benim dedem insanmış canım. ee nassınız bakalım maymuncuklar. ne olacak bilim diyo mu ata falan dönüşme olasılığımız neymiş onu bir öğrenin bakalım

ak parti üzerinden prim yapmaya çalışmak

saçmalamayalım. bu ülkenin içine böyle karıştırmaya çalışıyorlar. bu oyunlara gelmeyelim. her parti ( hdp) hariç bu ülkenin iyiliğini istiyor ve halk en iyisini seçiyor. biz de bu ayrımı aşalım ve hakka doğru şöyle bir yönümüzü çevirelim. zaten fark edicez ama o HDP var ya ne ara geldi ne ara oturdu da AKP laf atıyor aklım almıyor. herhalde bunların sırtı biryerler dayalı ama(!) ne kadar sağlam zaman göstericek

ülkemizdeki eğitim sistemi

düzenleme ve iyileştirilmeye gidilmeli. umarım ileride osmanlı usulu bir eğitimle karşı karşıya geliriz de yine bir mimar sinan yetiştirebiliriz.

en kaliteli burç

bana kalsa en kaliteli burç kendi burcum. yok yay mış boğaymış ne alaka bana soruyorsanız cevap tek benim burcum.