1. 1.
    ibretlik olay,

--spoiler--

Kayseri'de sosyal medya üzerinden bağlantı kurarak para karşılığı 'swinger' yöntemiyle fuhuş yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4'ü kadın 8 kişi, adliyeye sevk edildi.

--spoiler--

http://www.hurriyet.com.t...ral&utm_source=Bundle
    5 ... aleyna tilki
  2. 2.
    şirin ve muhafazakar anadolu insanı.
    24 -3 ... lucius vorenuss
  3. 3.
    8 kişinin 4'ünün kadın olması rahatlatmıştır. çok şükür dengesiz dağılmamış.
    31 -3 ... masklavi
  4. 4.
    daha ilginci aleyna tilki uludağ yazarı.

ilginç olay.
    10 -2 ... anthony
  5. 5.
    Anadolu düzlüklerin de isler kizisiyor.
    13 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    (bkz: çapulcuların swinger tutkunu olması)
    -3 ... kobra nejded
  7. 7.
    ne rezaleti?

osmanlı is coming
    6 -5 ... artificialhuman
  8. 8.
    uçkur kimsenin tekelinde değildir.
    1 ... monk of monkmountain
  9. 9.
    işim gereği kayseriye sıklıkla yolum düşer.

8 den sonra sokaklar tenhalaşır.

ancak evlerin içinde neler olduğunu allah bilir.

eğer 8 den sonra özellikle 9 - 10 aralığında merkezde kız dolaşıyor ise bakışlar çirkinleşir.

Ancak Erciyes yolunda filtreli camların ardında neler döndüğünü kimse bilmez.

Talas ın kafelerinde dönen pazarlıklar, peri bacalarına servisle hizmet eden seks turizminden hiç bahsetmiyorum.

Vesselam fantastik bir şehirdir kayseri.
    13 ... rockonbaby
  10. 10.
    öncelikle swinger olayına tamamen karşıyım, aradaki bağı zedeler. erkek olarak ben kendime yakıştıramam.

şimdi gelelim meseleye; cinsellik herkesin algısında farklıdır, sınır koyulmamalıdır. evlilik, geçmiş zamanlarda bunun ilk koyulan kuralıdır. bir insan birisi ile birlikte olabilir, iki kişi ile birlikte aynı anda da olabilir. isterse daha da artırsın umrumda olmaz. çünkü ortada beni ilgilendiren bir durum yok. eşler birbiri ile anlaşmış, ortada saygı var. toplumun gözüne soka soka yapılmadığı müddetçe de ne beni ne seni ne de başkasını ilgilendirir.

sorun nedir daha iyi örnekleyeyim, bir erkeğin 4 eşi olması ile (ortada gerçekten zorlama yoksa), bir kadının gang bang yapması benim için aynıdır. eğer toplum bunu kabul ettiyse rahatça yapılabilir, eğer toplum daha kabul etme aşamasına gelmediyse gizli yapılmasında fayda vardır. birbirinizin hayatlarına müdahale ve sınır koymaları bırakın.
    7 ... matekuyas