bugün

entry'ler (29)

ayakkabı

Farklı Versiyonlarıda Vardır Misal Ters Topuklu Olanı
(bkz: zayıflama ayakkabısı)

zayıflama ayakkabısı

Zayıflatan Ayakkabı Olarak Veya Zayıflama Ayakkabısı Olarak Geçen Teknoloji Harikası Olarak Gördüğüm Ürün. Topuk Sistemi ile Kilolarınızı Formda Tutmayı ve Kilo Yakmanızı Sağlıyormuş Gerçi Kullanmadım Ama Annem Kullanıyor Komşulara Anlatıp Duruyor, Topuk Sistemi Normal Ayakkabılara Göre Ters Ve Çok Daha Rahat Olduğunu Söyleyebilirim...

Ürünü Bilmeyenler için (bkz: http://zayiflatanayakkabi...slim-zayiflama-ayakkabisi)

zayıflatan ayakkabı

Validem Almış internet Üzerinden Bel Ağrısına iyi Geldiğini Ve Kilolarını Yağtığını Söylüyor, Sadece Bana Söylese iyi Tüm Komşulara Anlatıp Duruyor. Denemek isteyen Varsa Tavsiye Ederim..;
(bkz: http://www.zayiflatanayakkabitr.com)

gece beliren gündüz yok olan korkunç sesler

(bkz: Baykus sesi) arti olarakta baykus otuyorsa olum var derler daha bir korkutur.

depresyonun kilo aldırma sorunsalı

Yillardir depresyonla yoldas olmus biri olarak hala zayifim kisiye gore degismektedir sahsen.

pis yedili ve illuminati

illuminatinin kotu yola dustugunun kanitidir, yeniden baslayacak olan akasya duragi dizisinde de gorulurse kimse sasirmasin.

anneannesini evden kovan küçük torun

Hayirsiz torundur, boyundan buyuk bir is yapmistir. Sebebsiz yere buyuklerine saygisizlik yapmistir ancak babasi tarafindan sen kimin evinden kimi kovuyorsun nidasiyla dayak yemesi muhtemeldir. Bu durumda babanin gazabindan torunu kurtaracak olan yine anneannedir.

gece sokağa çıkıp beni sevin lan diye bağırmak

güven, özveri ve tecrübe isteyen eylemdir.

gaspçıdan kurtulmanın yolları

"aha o da ne" diyerek başka yeri işaret edip gaspçının dikkatini dağıtarak, topuklamak.

kavgaya girmeden önce nas felak biliyorum demek

hayat oyununda ki ölümsüzlük şifresidir.

sevgilisine stadyumda evlenme teklif eden erkek

ntv spor'da denk geldiğim videolardan birinde gerçekleştirilen olaydır ve kız hiç bir cevap vermeden koşarak stadı terketmiştir.

akasya durağı oyuncularının normale dönüş süreci

umursamaz olduklarının kanıtıdır, sen git o kadar absürd bir dizide oyna, sonra eve git karına emir ver. olacak iş mi ?

türk kadınının en iyi yaptığı şey

(bknz: naz)
(bknz: kapris)

pipisini tükürükleyip prize sokan misafir çocuğu

bu çocuğun ileride uçan adam sabri olması içten bile değildir.
(bkz: allaaaaah)

ilk kez marsa gideceklere tavsiyeler

oradan annenize seslenmeyi unutmayın, bu şansı bir daha yakalayamayabilirsiniz. sevinsin kadıncağız.

fakir telefon sapığı

ödemeli arayan sapıktır.

anneyi hususi lüks bir jipten inerken görmek

jipin sahibi babamızsa sorun yoktur.

ben hiç sevemem

bu tarz müziği şahsıma sevdiren bertuğ cemil şarkısıdır.

bertuğ cemil

ben hiç sevemem ve kaygı şarkıları müthiş olan şarkıcıdır. ha birde yağmur vardır çok hoştur.

kayseri

şehir bakımından gayet gelişmiş, çarpık yerleşmenin esamesi okunmayan, uçak pisti gibi yolları olan, ama gözlemlediğim kadarıyla insanlarının pek fazla iyi olmadığı şehirdir.