entry'ler (50)

kuaför

kuaför: ya senin saçlarını kim kesti böyle?
madur: niye ki olmamış mı?
kuaför: ay ne biliyim bu ne böyle bi taraf uzun bi taraf kısa becerememiş işte. kim kesmiş demiştin tatlım?
madur: ee sen kesmiştin tatlım!
kuaför:!? ayy hiç bakmıyosun bu saçlarına görüyo musun yamuk yumuk uzamışlar ( o nasıl oluyorsa artık ).
madur: neyse ben vazgeçtim sen kırıklarımı alma bi fön çek çok acelem varda.!!

küfre hayır kampanyası

sonuna kadar katılınması, desteklenmesi gereken ama önüne geçilmeyeceği de bilinen kampanyadır.

mustafa kemal in babası ali rıza değil

hey gidim hey. abi sataşacak yer mi kalmadı. eee değilse nolacakmış acaba merak ettim onu da bi söylesene.

trabzonluların rum sivaslıların ermeni olması

bir trabzon'lu olarak başlığı gördüğümde güldüğüm, bu genellemelerin hiç bir zaman sonunun gelmeyeceğini anladığım durumdur.

ilginç meslekler

at antrenörlüğü. bu bölümü okuyan tanıdık bile var. o derece.

kulaklıkla uyumak

Her akşam bu sefer unutmayacağım, Vallahi bak diyerek yatağa girdiğim ama sabah kalkınca kollarımda ve yüzümde kablo izlerini gördüğümde kahretsin nidasıyla uyandığım durumdur.

üçüzlere verilebilecek isimler

metin çetin tekin.

ribozom

Protein sentezi.

pringles

hiç bir zaman yemekten bıkmayacağım cips.

hesap geldiğinde kılını kıpırdatmayan kız

ilk buluşmalarda olması gereken, ilerleyen buluşmalarda hala devam ederse terk edilmesi gereken durumdur.

sen ödemeli at ben ararım insanı

ararsa annem arar gerisi ödemeli atar.

ikea manyağı

eskiden yanından bile geçmediğim ama artık mutlu olduğum yerler top 5 listesine aday olan alışverişimin gözde alanı.

türk kadınlarındaki bilezik merakı

bilekten dirseğe kadar uzayan gösteriş zinciri.

yikanmakistemeyencocuk

En iyisini yapan çocuktur.

bir kadının başına gelebilecek en kötü şey

Aldatılmak.

sözlük yazarlarının favori abur cuburları

pringles, bütün jelibon çeşitleri ve schweppes.

üstümüze konan sineğin ellerini ovuşturması

oğlum ibraaamm gel yemek buldum lan deme biçimi olabilir.

dünyanın en gıcık hitap biçimi

bebe, bayaann, la gızzz bahsanaa.. bla bla hayattan soğuturlar adamı.

anadili gibi ingilizce konuşan kırolar

Turistik bolgelerde kiz dusurmek icin mecburen ogrenilen ama yazi diline hayatta dokemeyeceklerini de bilen kirolardir.

yalnızlıktan ne yapacağını şaşırmak

Internette kendini gelistirebilecek ugraslar bulmak. Orgu ormek. Hayatinda denemedigi pasta ve ya yemekleri yapmaya calismak. Ama basaramamak. Asosyallikten olecegini dusunmek. Disari ciksa ne yapacagini bilememek. Sorunun temeline baktigimizda kisinin az arkadasi oldugundan ya da mevcut arkadaslarindan cok sikildigindandir.