bugün

bunlar insanı utanç duygusuyla öldürebilecek insanlardır.

ülkemizde çok bulunmakla beraber,yazları en çok akdeniz ve kıyı ege bölümlerinde yaşarlar .
(bkz: do you sex)
ingilizce eğitim veren bir okulda okumuş veya ingilizce konuşulan bir memlekette uzun süre bulunmuş kırolar,kıroların da öğrenme hakkı vardır.
(bkz: başlığı anlayamayan yazarlar)
anadili gibi almanca konuşan kıroları gördükten sonra garipsenmeyecek bir durumdur.
(bkz: bir lisan bir kiro insan)
(bkz: kiroyum emme ingilizce bende)
(bkz: ben sana ingilizce öğrenemezsin demedim)
(bkz: kiroluktan sıyrılamazsın dedim)
bir an önce dilleri kerpetenle kopartılması gereken insan görünümlü akbabalardır.
Bir de yazlık mekanlarda*** garsonluk yapıp toefl düzeyinde ingilizce geliştirenler vardır.**
ingilizce konuşan kıro olamazmı sorusunu akla getiren başlık *
sultanahmet ve civarında bolca görebilecegimiz, turistlere yazılan, turistlerin tüm türk erkeklerini onlar gibi sanacagı korkusunu bende uyandıran tipler.
bu grup antalya konyaaltinda akın akın mevcuttur.
anadili gibi ingilizce konuşmak kavramının kesinlikle söz konusu olmadığı,gramer ve telaffuzun içine ettikleri* ayrıca yazamadıkları gibi* ingiliz arkadaşlar ve de bilimun rum arkadaşların* türkler nasıl ingilizce konuşuyor bak diye bizi mahçup bırakan insan güruhu.

tek yapabildikleri kendilerine güvenip allah ne verdiyse*saydırmak.

önemsenmiyecek,küçümsenmeyecek sabun yapılası insan güruhlarıdır.bölücü söylemleri de çoktur.zira bir gün bir yabancıyla karşılaşılıp*sohbet ederken, siz kürtleri neden öldürüyorsunuz,siz neden kürtleri eziyorsunuz gibi söylemlerle karşılaşılıp durduk yere hümanistlikten faşitliğe insanı zerk edebilir bir durumdur.*
Bir sucuk reklamında güzide bir örneğine rastladığım durum.
"Mayd in Gayseri" = "Made in Kayseri" *
(bkz: ingilizler kırodur)
bir dil bir lisan , iki dil iki lisan , üç........
dil dile deymeden lisan öğrenilmez.
ege ve akdeniz sahillerinde fazlaca rastlanan tür.
cok dogru bir baslıktır, bu insanların sayısı oldukca fazladır.
lakin ben şimdiye kadar anadili gibi almanca konusabilen kıroya * * rastlayamadım.
A: Give me a break!..

B: break el feneri,give me bana ,hımm..el freni niye bana giriyor ya..?

birebir yasadıgım bir olaydır..
vay be abazalığın da kuralları oluşmaya başlamış
-turistlere sulanacaksan ingilizce bileceksin.
(bkz: oksford vardı da biz mi okumadık)
artık bir bahane değil!!!
bunlar ingilizceyi katlederler la o zaman..
ana dili gibi rusça konuşan krolar'da vardır. Birhassa Antalya ve civarında rastlanması muhtemeldir.
(bkz: redneck)
ingiliz kıroları
yazlık bolgelerde, sırf yabancı hatun dusurmek adına gecesini gunduzune katıp yabancı dil ogrenen kimselerdir. isin ucunda hatun olmasa yabancı dille alakası olmaz bile bunların.

(bkz: azimle sıcan mermeri deler)