bugün

samet aybaba

Takımın başına geldiğini ntv nin son dakika alt yazısında öğrendiğimde çok üzülmüştüm çok içerlemiştim ve hatta 2 saat televizyonun başından ayrılmamıştım ki belki haberi yalanlarlar diye. Gerçekten çok içime oturmuştu ama bir süre sonra bu ön yargı geçti. bir hocanın takım için bu kadar büyütülcek derecede bir önemi olmadgnı düşünmeye başladım belki de kendimi kandırarak. Sonraki süreçte gerçekten samet aybabanın kendisiyle çeliştiğini gördüm ve beşiktaş yönetiminin bir kuklası oldgnu düşünmekteyim ki umarım da yanılırım bu konuda. Quaresma'yı istememsinin sebebi olarak kendisinin bu futbolcuyu istemediği ihtimalini çok düşük görüyorum tamamen yönetimle alakalı bir durum bu belli başlı maddi durumlar hepimizin de bildiği gibi. Bu adamın ağırlığı karizması beşiktaşın teknik direktörü olmaya yetmez bana kalırsa. şu son nokta zaten koskoca beşiktaş kulubundesin bari kondisyonerin profesyonel bir insan ya da ekip olsun onu da gitmiş kendi arkdşnı yapmış. beşiktaş çok kötü yönetiliyor ve maalesef burda sadece entry girebiliriyorum elimden başka da bir şey gelmiyo.