bugün

entry'ler (12)

andrew bynum

Howard'dan iyi olduğunu düşünüyorum kendisinin, ki potansiyel olarak zaten ondan çok ileride bir oyuncu. Zihinsel olarak geliştiği takdirde, kendisini tutabilecek bir oyuncu göremiyorum.

2pac

Hologramlı gösterisini pek güzel bulduğum, fakat gösteri sonundaki kaybolma sahnesinde çalan o müzik içimi derin bir hüzne boğdu. Öldürülme olayı falan, ne bileyim. Neyse, gelmiş geçmiş en büyük rapperdır kendisi.

kevin garnett vs tim duncan

garnett bireysel olarak fena ayar çeker duncana.

türkiye deki lady gaga çakmaları

kesinlikle mercan.. geçen beyaz showda gördük kendisini..
(bkz: görmez olaydım)

fenerbahçe

kadıköyde galatasarayı 10-11 senedir ezen kulüp. (bkz: cinconun kabusu)

edge

smackdownda insana benzeyen tek güreşçi..

inci sözlük

çok komiktir,her ne kadar insanı bazen kendisinden soğutsa da..

tuzla

istanbul'un en sessiz ilçelerindendir..

nba all star 2010

güzel gösteri olacağı şüphesiz.ancak shaq,vinsanity (bkz: vince carter),tmac ve jason kidd olmayınca çok da güzel geçmiyor.yine de izlenmesi gereken bir maçtır.kaçırmayın derim ben..

vince carter

çok yetenekli ama daha da önemlisi gelmiş geçmiş en estetik nba smaçlarını yapan adamdır.belki artık eskisi gibi hayvani smaçlar yapmıyor ama sebebi yaşlılıktan değildir,sebebi böyle smaçlar sonucunda sakatlık riskinin artmasıdır.bir röportajında okudum..

kobe bryant

her ne kadar kg fanatiği olsam da yazdıklarım tamamen objektif.kobe bryant günümüz nbain en büyük skoreridir.çok da iyi bir basketbolcudur.ancak nbain bırakın en iyi 10a en iyi 20ye bile girmesi zordur.ha skorerlik derseniz o zaman ilk 5te bile olabilir tarihte.ama çok aşırı egosundan ve bencilliğinden dolayı kendisinden nefret ederim.eğer diyorsanız çok büyük oyuncu o kadar ego olsun,nbain iki abisine (bkz: kevin garnett ve tim duncan)haksızlık etmiş olursunuz.ve son sözüm de efsanevi bir skorer ile efsanevi bir basketbolcu olmak arasında uludağ* kadar fark vardır..

kevin garnett

1 sene evvel utah jazz-boston celtics maçında sakatlanıp etkisinden hala kurtulamayan kanımca nba tarihinin en çok yönlü oyuncusu.dizinde aşınma var ve bu yüzden diz sakatlıklarını atlatamıyor diye söyleniyor.yine de eskisi kadar hareketli olmasına sakatlığı izin vermese de hala aslan gibi oynar,bloklarını yapar ve maçı celticse kazandırır.ha bi de şu konu var,günümüz nbain en popüler iki oyuncusundan (bkz: lebron james ve kobe bryant) çok çok daha yürekli çok daha iyi bir basketbolcu olmasına rağmen kendisi ön plana çıkmayı fazla sevmez.bu yüzden kobe ve lebron gibi sahte sporcular öne çıkar.keşke basketbolu hiç bırakmasa da ilerde çocuklarımız da onu izlese.