bugün

entry'ler (9)

otobüste bir kızla yan yana oturmak

hayal dünyasının zirvesinde yaşayan insanların yolculuk sırasında beyninden çeşitli fanteziler geçirmesine sebebiyet verebilir. ama o kız o otobüsten inecek, yok olup gidecek, bi daha görmeyeceksin bile. bi silkelen kendine gel. yok ben gelmem diyorsan da o zaman yolun açık olsun yeni sıfatın fortçu.

günü en iyi anlatan şarkı

Bugün de yine arayıp tarayıp iyice,
Güzel bir neden bulmak lazım.
Yataktan kalkıp da hayata karışayım diye,
Kendimi kandıracak sağlam yalanlar lazım.
Sözcükler tükenir bazen, tükensinler yoruldum.
Müzik bize yeter zaten, susma altı telli dostum.
Bekle bekle olmuyor, düşünüp durmak yetmiyor,
Bu kafayla buraya kadar, bir mucize gerekiyor.

sabahlama nedenleri

bu kişi büyük bi ihtimal öğrencidir. sabahta sınavı olmasına rağmen çalışmamıştır. haliyle yumurta kapıya dayandığından tutuşmuştur. artık sabahlayarak çalışmasa bile vicdanını rahatlatmak durumundadır.

bebeğe dedesinin adını koymak

dede-torun ilişkisi konulan isme göre sekteye uğrayabilir. yavrucak dedeye bu sebeple ön yargılı yaklaşabilmektedir. gelecekte arda ,efe, berk gibi dede isimlerinin yaygınlaşmasıyla bu sorun yavaş yavaş ortadan kalkacaktır.

yedi yaşındaki çocuğu kuran kursuna göndermek

7 yaşında türkçe'nin henüz yeni öğrenildiği bi ülkede yaşıyorken önce arapçasının öğretilmesi gayet mantıklıdır. bu şekilde bi öğrenilsin nasıl olsa manasını okuyacak vakit ilerde de bulunur. tabi birde ne kadar erken öğrenilirse o kadar çabuk kapılıyor.

6parmak

bursa'daki travestilerin mekanıdır akşam dolaşması bu yüzden sakıncalı olabilmektedir.

kim milyoner olmak ister

Ekranda gördükçe slumdog millionaire filmine gönderme yapan program.

nüfus cüzdanın kaybında başa gelecekler

Kızlar için ayrıca zorlukları vardır mesela perçem veya kakül varsa onları geriye yaslayıp alnını kabak gibi göstermek zorundasındır.

çaya bisküvi banmak

çayın içine düşüne kadar zevkli bi işlem. Düştükten sonra çayı bulandıran peşine bi bardak daha çay içilemeyecek duruma getiren olay