bugün

malak gibi yatın.
kürt işinize yaramaz zira şu an hepsinin kafalarını özel harekat eziyor. foşik diyen dilleri koparılıyor. sikikkekolarunderattack.
Sevişmeyin orospular.
Önce bi sakal traşı olun.
"ışığın kapanması" tabusunu lütfen yıkın.
Sigara içme.
" çük denilen şey bu mu, ne büyük şey öyle " deyin ve adamı kandırın. ilk defa erkek görüyor sansın sizi ve havalansın garibim.
kürt genci ile sevişme önerisine katılmıyorum. zira kürtler oral seks yapamazlar, dilleri yasaklanmıştır.
gelinliği kendiniz çıkarmayın.
sevişirken de hareket edebiliyorsunuz. belli ki farkında değiller, odun gibi durmalarının tek açıklaması bu.
bir kere baban annene atladı bunu bir kavra.
türk erkeğiyle sevişmeyin.
nikahi basmadan sevismeyin. sizi gercekten seviyorsa zaten bekler.
sevişmeyin, ideallerinizi kovalayın.
daha ucunu görmeden " başım ağrıyor " deyin.
sonradan sizi eş olarak alacak diye düşünmeyin.

sevişmek demek evlenmek demek değildir.

Kendinizi tatmin etmeyi öğrenin önceden. şanssız bir partner düşerse yatağıza kendinizi mutlu ediniz.
sizi üzdüyse o öküz. bamya sevmem deyin.
Kendinizi o ânın akışına bırakın. Filmdeki sahnelere ve olaylara özenmeyin. Ha bir de, kasmayın. Rica ediyorum.
Biz defalarca seviştik tecrübelendik sizi de bilgilendirelim sevaptır diye düşünen sozluk kizlarinin ettiği tavsiyler .
Epilasyonu rutin hale getirin. Sadece sevişecekken kıllarınızı temizlemeyin sonra kuru yolma tavuk gibi oluyor deriniZ. Vücut alışık değil tabi.
ivmeyi aldım mı ak git.
eğer gerdek geceniz değilse sevişmeyin ben o kadar söylüyorum gençler.

yok ben öyle düşünmüyorum sonuçta bende bakir biri ile evlenmiycem neyi kime saklıycam diyorsanız siz bilirsiniz tabi.

sadece bu özel anı yaşamayı partneriniz hak ediyor mu buna özen gösterin, sevmeden sevişmeyin, mutsuz olursunuz.
ölü taklidi yapmayın. yada çok biliyormuş gibi her şeye atlamayın. bırakın karşınızda ki sizi yönetsin. ufak eklemeler yeterli olacaktır.
Okuyun öğrenin. Ancak kızlarsoruyor kadınforum gibi yerlerden değil bilimsel çevrelerce kabul edilmiş kitapları okuyun. Teoriyi bi halledelim pratik az beklesin hele.
mümkünse "özgürlük", "benim bedenim benim kararım", "namus bacak arasında değil",

gibi zırvalarla kendinizi avutacağınıza,

kendinizi eşiniz olacak insana saklayın.

nasıl ki siz karşınızdaki insandan böylesi bir saygı bekliyorsanız,

aynı saygıyı siz de ona duyun.

hem de onu tanımadan önce.