bugün

Bir soruya hiç cevap vermeyen gerekirse 2 yıl bile cevap vermeyen kadın...
sexi ve düzgün fizikli olma ihtimali yüksek kadınlardır. duygusal ve de sulugözdürler aynı zamanda. bir erkeğin en çok tercih ettiği bu burç olması gerekir.
balık burcu kadınlarına katlanmak hakikaten mangal gibi yürek ister bu burcun kadınları sizin en ufak hareketinizden nem kapma yetisine sahiptirler. devamlı bir kararsızlık ve hayal alemi içindedir. tatminkarsızlık hep en üst seviyededir. eğlence ister fakat soguk durur. gezmek tozmak ister. zengin olmak ister. tersi çok terstir."kısasa kısas" en sinir edici özelliklerindendir. sizin farkında olmadan yaptığınız herhangi bir garez anlamı taşımayan hareketilerinizin aynısını size yaparak size acı çektirmeye çalışır. bu yaptığı oldukça anlamsızdır. sizle savaşır gibi, rakipmiş gibisine davranışları ile birlikte size sürekli sevdigini söyler. fakat yaptıgı çogu şeyde sizi sevdigini anlamanız imkansızdır. hatta "bu kız beni kesin boynuzluyordur" şeklinde düşüncelere daldıracak kadar garez hareketleri vardır.
ayrıca aldatmaya en meyilli kadınlar bu burçtan çıkar.
(bkz: ailecek beğeniyoruz)
(bkz: şeytan ayrıntı da gizlidir) misali ayrıntı insanı. ama söylemez sadece izler. 6.hisleri kuvvetlidir. *
(bkz: balik burcu kadini)
bencillikte baya mevcuttur.duygusal olmaları istediklerini elde hemen elde etme çabaları,sinir konusunda iddalı olan bi burçtur.ama genelde yine sevilirler.balık burcu olmak yinede iyi.
Hayatı pembe görürler ama bu karayı bilmediklerinden değildir, karanın en koyusunu görüp ona direndikleri içindir. çocukturlar biraz evet ama bu hayatın büyümeye değmeyeceğini düşündüklerindendir. Herşeye rağmen yaşamaya * * inat etmiş, kendi kalabilmiş kadınlardır. Hiçbir erkek anlayamaz onları, anlayamadıkları gibi yanlış yorumlarlar. bazen onlara biblo gibi davranırlar ama onların beklediği bu değildir. Varsın anlamasınlardır... Böyle anlayacaklarsa uzak dursunlardır...Gerek yoktur.
(bkz: sozlukteki astroloji akımı)
Allah akil ve fikir dagitirken nereye gittikleri , ne yaptiklari mechul kisilerdir bunlar.. kimi zaman bir sekere , kimi zaman bir tatli soze kanip pesinizden gelirler.. bunlara karsi merhametli olmak gerekir..
çok kırılgan olurlar, herşeye alınırlar, depresyona çok yatkınlardır, hisleri kuvvetlidir ,ne hissederlerse doğru çıkar. * bir o kadarda zekilerdir, sevdikleri zaman canlarını bile verirler.
ev arkadaşımın ta kendisidir.

zayif psikolojiye istinaden en ufak bi olayın günlük hayata kötü yansımasi soz konusudur. günlük hayat hadi neyse de sınavların etkilenmesi, akabinde okulun uzaması derken işin çığrığından çıkıp zincirleme olarak geleceğin mahvedilmesi kabul edilebilinir gibi değildir.
daginiktirlar ve biraz kararsizdirlar. * *
martın 10 undan sonra doganlar cinsellige düşkün olup,renkli bir cinsel hayata sahip olurlarmış.
(bkz: ben astrologların yalancısıyım)
duygusalım, narinim ayağına yatıp gözyaşlarıyla erkeğini kandırabileceğini sanan garip gereksiz kadınlardır.
anlatılmaz, yaşanır denilesi kadındır.
en asil duyguların insanı, her türlü duyguyu en yoğun yaşayan kadındır.

kolaylıkla tanımlanabilecek bir kadın değildir.

zaten biriniz de ağlamasanız şaşardım denilesi kadın...

orta boylu, topluca vücudu, küçük elleri ve ayakları ile oldukça çekicidir. bakışları hoş ve masumdur. gözleri iri ve iddialıdır. kilo almaya meyilli yapısına rağmen, cazibeli ve asil görünümüyle dikkat çeker.

duygusal, eğlenmeyi, müziği seven, arkadaş canlısı, zeki ve hassastır. o kadar hassastır ki herşeyden kendisi sorumlu ve suçluymuş gibi rahatsızlık duyar. karşısındakinin aklından geçenler hakkında her zaman bir düşüncesi olur fakat bunlar sezgilerinin mi yoksa kuruntularının ürünü mü bilinmez. çoğunlukla sezgileridir ona yol gösteren. mutlu olmasını ve mutlu etmeyi bilir ama huzurunu kaçıracak bir şeyler vardır genelde. gerçekten de balık gibidir ne çok bırakılmaya gelir ne de çok sıkılmaya; ustaca ve gizlice yönlendirilmelidir...

kıskanç, kaprisli, bazen sabırlı, bazen sabırsız, bakımlı, zevkli, detaycı, sevdiğini sahiplenen, onu kutsallaştıran, şüpheci kadındır. güveninin kazanılması gereken kadındır balık kadını. çünkü sanıldığı kadar saf değildir aslında. uzun zaman susar ve bekler... belki bu zaman zarfında kendini kandıracak kadar da realistlikten uzaktır.

erkeğine hizmet eder, onu tanrılaştırır.

erkeğini mutlu etmek adına roma'yı yakacak tek canlı türüdür.

o, saatlerce yemek masasında sevgilisini bekler. herşey soğuduktan sonra gelen sevgilisine, yemeği bitince hoşuna gidip gitmediğini soran kadınlardandır o.

hiçbir kadında olmayan dişilik, çekicilik, anaçlık, gizem ondadır. rüya gibidir balık kadını...
astrologlara göre, tek kötü tarafı, aşırı merhamet olan kadın. başka söze gerek bırakmayan bir açıklama. bu yüzden, ezilir hep. bencil değildir. en son burç olduğu için, bencilliği en az olan burçmuş. astrologlar " en alttaki burçtur, altta kalanın canı çıksın durumu mevcuttur. " demiştir. *
arkadaş ben böyle çıtkırıldım burç kadını görmedim.her şeyden nem kapma konusunda üstlerine sanırım yoktur.ilişkiyi yarışa dönüştürürler.siz bir şey için kızın,bak sen de 7 ay önce şurada şöyle yapmıştın ama derler.skoru hep eşitlemeye çalışırlar.
niye böyle genellenir ki insanlar?bilmem ne kadını bilmem ne erkeği.sanki o burçta olan insanların hepsi klonlanmak zorunda hepsi aynı model.
-burcun neydi arda?
-terazi
-anlamıştım zaten sende bi p.çlik olduğunu.derhal terkediyorum seni.başlamadan bitsin bu iş.ahmet de teraziydi.yoo bu sefer oyuna gelmem...
her an sohbet kurulabilecek gülünüp eğlenilecek insanlardır. şundan bundan kıllanırlar, içten pazarlıklıdırlar, yine de sinir* oldukları zaman ortamı hemen ekşitirler, soğuturlar. zeki ve daha zeki olarak ikiye ayrılırlar. sevgi dolu ama kontrollü kişilik.

(bkz: sanırım bunlar erkekler için de geçerli)*
çok farklı karakterde olmalarına rağmen başak burcu erkeği ile arasında müthiş bir çekim olan kadın.
Hassas, duyarlı, aklı başında, ağır başlı, entelektüel, zeki kadındır. * *
bir tek bana denk gelmeyen, yengeç burcu erkeği ile en iyi anlaşan tür... ibneliğine mi oluyor nedir anlamadım gitti... *
aslan burcu erkeği ile en iyi anlaşabilen kadın.