bugün

Ota boka karışmasıdır.
aşkım şimdi gol atınca noluyo.
güldüren tespitlerdir.
yakında dövme yaptırmayı planlıyordum meğer amacım erkeklere yaranmakmış. vay anasını sayın seyirciler...
Zeka seviyesi düşük esprilere gülmek olabilir mesela.
Bunu mu demek istediniz? kadınlara yaranmak için erkeklerin yaptıkları
saçma bulduğum tespittir.
-spor severim basketbol futbol tenisi takip ederim.
-dövmelerim var, yaptırmaktan zevk alıyorum. ikisi de görünmeyen yerlerimde.
-küfür etmek bazen güzeldir.

insanları kezban diye yaftalamak, küçük görmek olabilir ama.

herkesin hayatına kimse karışamaz. eyyorlamam bu kadar.
erkeğin bir zamanlar en değer verdiği insan olan hayatının kadınına hediye ettiği, er kişisinin en sevdiği kitabın, bu gerçeğin farkında olarak, o kadının yerine geçme ümidiyle yenisini alıp erkeğe hediye etmesi.

(bkz: based on true story)
(bkz: sad but true)
ofsaytı öğrenmeye çalışmak.
- ya saçların çok hoş
- sesine hayran kaldım

gibisinden sürekli yağlama cila yaptıkları görülür bir davranıştır. kaleyi içeriden ele geçirmeye çalışmak en büyük hobileridir.
Oruç tutmak.
yemektir. halbuki soyunsalar yeterli olabilir.
he amk, kadınlar da her şeyi erkeklere göre yapıyordu zaten. sanırsınız ki hayatlarının tek gayesi erkek ayartmak.
erkekler için sıçıyorlar, erkekler için yemek yiyorlar, erkekler için duşa giriyorlar, erkekler için nefes alıyorlar.

komiksiniz azizim.
hanım kız olmadığı halde o sıfata bürünmek.
Hemcinslerine laf sokmak.

Bu kadar düşmemeli hiç kimse ya.
erkeğin tuttuğu takımı tutuyor gibi yapıp bu sene beşiktaş bayrağı ile şampiyonluk turu atıp seneye yeni sevgili ile beraber galatasaray bayrağı ile şampiyonluk turu atmak, iki fotoğrafı da instagramda şampiyonuz beee hastagi ile paylaşmak.
Sabah kahvaltida o uyanmadan once menemen yapmak. Bunu yapinca memnun olmayan erkege henuz rastlamadim.
Hemcinslerine gömmek, Takmak, kıskanmak, neden ben değil de o diye kafayı sıyırmak.

-Sebep?
-işte öyle, rekabet falan kadınsı şeyler.

Ya bırak değer mi? al birini vur ötekini, bu kadar erkek aşıklısı olmamalısınız.

Erkekleri sevelim, okşayalım, öpelim, sevişelim, oynaşalım, koruyalım ama asla hemcinsimizden bile değil bizzat öz kendi cinsimizden kıymetli görmeyelim.
Erkeğe Destek vermek, erkeğin laflarının arkasında durmak.
frikik vermeleri, hemcinslerimden nasıl tiksiniyorum o an demek isterdim ama ben de bakıyorum.
knight online oynadım amk daha napıyım.
Kendilerini göstermek için türlü türlü ön plana çıkma çabası içinde bulunmasıdır. Benim midem bulandı yapmacık hareketlerden onlar ne düşünür muallak.
Ayrılıkçı feminist, ekofeminist veya androfobik kadınlara saldırmak.

Böyle düşüyorlar mı bari?
bu derse birlikte çalışırız. (vize-final)
ben sırf o seviyor diye karalahana çorbası içmiştim. sonra evlendik. sonra da boşandık zaten.