bugün

entry'ler (193)

sözlük yazarlarının ilkokul numaraları

636'ydi. cok severdim numarami. acaba suan bu numaranin sahibi kim. *

zuhal topal la izdivaç

izlemesem eksiklik duyacagim sacma sapan ama bagimlilik yapan izdivac programi.

beyaz tenli erkekler

iticidir..

erkek olmak için gerekli aksesuarlar

adem elmasi kemigi.

futbol seks ve siyasetle ilgilenmeyen erkek

ölü erkektir.

sözlük yazarlarının doğum günleri

bu gündü...

hiç tanımadığın biriyle dertleşmek

Uludağ sözlükte yapılamayan eylemdir *

crystallize

Tavsiye edilesi lindsey stirling solosudur.

reddeden kızın gözüne girmek için yapılacaklar

Murat dalkılıçın bir hayli klibindeki taktiği uygulayın * *

allah neden kitap yazar

(bkz: söz uçar yazı kalır)

aynı anda iki kızla çıkan kız

Grup seven lezbiyen kızdır.

seninle paran için çıkmıştım diyen eski sevgili

Fakir kızdır.

gumball watterson

Şapşallıklarıyla bir hayli güldürten, annesini kendi anneme benzettiğim çizgi film karakteridir.

cartoon network

(bkz: hastasıyız dede)

sözlük yazarlarının hayalleri

Kendime ait minik ev. Her sabah çayımı yudumlayabileceğim minik balkonu olan, çeşit çeşit bitkiler yetiştirebileceğim minik bahçesi olan, içinde sevimli minik bir köpeği olan, arkadaşlarla masa kurup minik minik içip sızabileceğim, sevdiğim adamı içinde bulabileceğim, sadece benim minik kurallarımın geçtiği minik bir evdir tek hayalim.

pucca okumayan edebiyattan anlıyorum demesin

Hassiktir ordan diyerek suratına vurulası kadınmış.

sözlük yazarlarının şu an olmak istediği yer

öyle bir durumdayım ki, nerede bulunmak istediğimi bilmiyor, karar veremiyorum.

sözlükteki bulgaristan türkleri

Aralarında bulunduğum muhteşem dızmana yapan göçmenlerdir.

ot

Bünyeye göre bağımlılık gösteren maddedir. Eğer kullanan insan sadece keyif amaçlı içtiğini, istese içmeyeceğini aklına sokarsa bağımlılık yapmaz. Bağımlı olan insan zayıf bünyeye sahiptir. Uzun zamandır kullanıyorum ve bağımlılık, bad trip saçmalığı, kriz gibi şeyler olmadı. Kullandığın miktara göre ve içiliş biçimine göre değişir yarattığı etki. Miktar ne kadar artarsa tehlike o kadar yakınlaşır, uyarmakta fayda var. Az diye fazlaya yüklenmeyin. Hava civa için kafa vurduktan sonra tekrar içmeye kalkışmayın.
Etkileri insanın bilinç altına göre farklılık gösterir. Senin aklında o an ne varsa onu hisseder, görür, ona göre davranırsın. Mesela miden bulanmıyorken ortamdaki birinin miden bulanıyor mu sorusuyla bulantıların başlar. Halbuki başlamaz sadece sen öyle hissedersin. O yüzden daha içmeden alacağınız keyfi düşünüp kafanıza yerleştirirseniz muhteşem anlar yaşayabilirsiniz. Her hangi olumsuz bir düşüncede panik yapmayın aklınızı meşgul edecek şeyler düşünün.
Daha dumanı ilk içinize aldığınızda yolculuğunuz başlamıştır. El ayak soğuması/titremesi, göğüsün daralması, kalp ritminin hızlanışı ilk aşamada gerçekleşenlerdir. Daha sonra bulanık görme, uğultulu işitme, sesleri tam algılayamama, sıcaklık gibi şeyler baş gösterir. Bu andan sonrası size ve bilinç altınıza kalmıştır. Eğer gerçekten 'hayatınızın en iyi anları'nı yaşamak isterseniz panikleyip ayılmaya çalışmayın.
En başta söylediğim gibi bağımlı olup olmamak sizin elinizde. 1 hafta her gün içip daha sonra 3-5 ay sonra tekrar içebilen biri olarak söylüyorum bunları. Sen içmek istersen içersin. Sende biter her şey, tıpkı sende başladığı gibi.

çirkin kadın yoktur saçmalığı

(bkz: yıldız tilbe)