bugün

entry'ler (19)

23 mayıs 2021 sedat pekerin 7nci bölümü

yenilir yutulur şeyler değil anlattıkları.
hırsıza hırsız diyemeyen hırsızdır katile katil diyemeyen katildir.
binlerce genci zehirleyen uyuşturucu ağında en ufak katkınız varsa bile bu milletin ahı üzerinizde olsun.

süleyman soylu nun danışmanının fetö tweetleri

yahu arkadaşlar haksızlık etmeyin insan yanılamaz mı kandırılamaz mı adam yanılmış ! yersen.

aa muhabiri musab turan ın babasının tweetleri

abi tamam en yalaka sensin gözünü seveyim deli ettin kendini.

kürtler türkiye yi terk etse olacaklar

ırkçılık psikolojik bir rahatsızlıktır arkadaşlar tüm entry yazanlara acil şifalar diliyorum.

meral akşener

meral akşener ve kemal kılıçdaroğlu türkiyenin kurtuluş destanını yazıyorlar ilmek ilkmek.
bu topraklara demokrasiyi adaleti getireceğiz ey troller.
ve adalet en çok size lazım olacak.

13 mayıs 2021 go turkey turizm reklamı

farkettiyseniz reklamda başörtülü esmer tenli kimse yok iç politikada takındıkları muhafazakar tutumdan ziyade dışarıya biz seküleriz moderniz imajı vermeleri komik sanırım irticanın para etmediğini sonunda anladılar.

özgürlük ortamının kalmaması

sevdiğim benimsedigim her şeyden dolayı terörist fetöcü vatan haini ilan edilebilirim.hatta linç edilip öldürülebilirim.işimden olabilirim vs vs... mutluluk ve özgürlük benim için doğru orantılı özgür olmadığım yerde mutlu da olamıyorum.neyse ki umudum hâlâ var ... Z kuşağı nerdesiniz abim gelinde kurtarın bizi bu hayattan

cezaevinden izinli çıkıp karısını öldüren adam

cezaevlerinin suçluları ıslah edemediğinin kanıtı.bence bu tarz insanları benzer suçlularla beraber aynı odanın içine hapsetmek yerine psikolojik tedaviler ve rehabilitasyonlar yapılmalı ki bu insanlar topluma korkunç zararlar veremesin.

rte nin vergiyi sigaraya bindireceğiz açıklaması

lütfen bindirmeye devam edilsin bizde anadolunun zorlu şartlarında kaçakçılık yapan emekçi abilerimizin satmış olduğu kaçak tütünü içeriz.bu durumda kim neye bindirmiş oluyor bu konuda aklımda soru işareti oluştu.

ansızın gelen özledim mesajı

benim için zerre önemi olmayan mesajdır.bence sizin içinde olmasın...

amerika birleşik devletleri

protestoları izlerken eylemcilerin sosyal mesafeye dikkat etmiyor oluşu yalnız beni germemiştir umarım.

türk kızı

beni en çok yoran canlı türünün başında gelir, tc kızları salın be abicim.

coco star isimli çikolatanın çok güzel olması

on yıl öncede çok güzel geliyordu şimdi de çok güzel geliyor muhtemelen on yıl sonra yine çok güzel gelecek.

hakan sabancının sevgilisini unutması

muhtemelen az ilerde indirdiler kızı.

ebubekir el bağdadi ağlayarak öldü

her yıl düzenli olarak öldürülüyor bu adam inşallah doğrudur bu sefer.

internetten tanışmak vs günlük hayatta tanışmak

günlük hayatta spontone gelişen tanışmalar tartışmasız en iyisidir.

19 ekim 2019 ankaragücü beşiktaş maçı

lens e olan nefretimin beş katına çıkmasına neden olan maçtır.

pazar sabah 6 30 da uyanmak

süregelen bir durumsa depresyon belirtisi olabilir.

osmanlı arması

tasarımını kimin yaptığını çok merak ettiğim armadır bkz; grafiker sümbül ağa.