bugün

günlük hayatta direk yüz yüze konuşma faslından başlarsınız.internetten tanışmayla ise bu fasla geçmek için baya vakit harcamanız gereklidir.
Sktiret interneti sat bilgisayarı al kendine bir motor gez dolaş eğlen birine aşık ol evlen çocukların olsun aşkınla beraber yaşlanım öl.
düşünmesi bile harika.
tanışılanların kimler olduğuna göre farklılık gösterir.
Günümüz şartlarında çok da farklı olmayan bi durumdur. Evet güven sorunu mutlaka vardır ama asosyalliğe evrildiğimiz ve sanal aleme yönlendiğimiz şu koşullarda cidden bir farkı yoktur. Her horoz kendi çöplüğünde öter misali. Sosyal biriysen git sokaklar senin, tanış orda. Ama şöyle de bir durum var, insan kendini sanal alemde daha rahat anlatabiliyor. Daha oldugu gibi olabiliyor. Bizzat benim internetten tanıştığım çok arkadaşım var. Gercek hayatta bi kursa bi konsere gitsem kimseyle arkadaş olup dışarı çıkamam. O raddeye gelecek kadar sohbet edemem, utanırım. Beceriksizim de zaten iletişim kurmakta. Ama sanal alemde tanışıp arkadaş olduğum ve hala görüştüğüm bir sürü arkadaşım var.
internette insanlar kafasında bu işi sanal olarak gördüğü için önemsizce konuşurlar. nasılsa sanal hani? yüzyüze olmadıkça noolcak ki mantığı. ama reelde görüşme buluşma karşılaşma imkanı olduğu için insanlar yeni birileriyle tanışmada bazı engeller koyarlar. kendini çok kolay başkalarına açamazlar.
ikisinde de nereden tanışıldığına göre değişir. Sözlükte Bir yazarın yazılarını okuyarak onun hakkında o kadar çok bilgi edinebilirsiniz ki günlük hayatta bu bilgilere ulaşabilmek için belki de atmadığınız takla kalmayacaktı. Ama şu arkadaşlık siteleri için aynı şeyi söyleyemem. Direkt fiZik, görsellik üzerine kurulu.

Ayrıca günlük hayatta her zaman yeni biriyle tanışma ihtimaliniz yoktur. Her gün aynı kişilerle vakit geçirdiğiniz bir ofiste çalıştığınızı düşünün. Kalıyor bir haftasonu. Ya arkadaşlarla geçirilecek ya alışveriş ya da dinlenerek. Zor yani.
Sanal insanlar sanal kalmalıdır. Gizem iyidir gençler.
ikisi de bir, günlük internet hayatında tanışmak değildir.
arasında farklılık yoktur ikisi içinde benzer riskler mevcuttur ancak risk almaya değer olgulardır.
ortadaki vs'nin alacağı karşılaştırma.

Ikisininde birbirinden pek farkı yok. Her şey bazen bir merhabayla, bazende "nacizane tavsiyem"le başlayan bir kelimeyle başlıyor. Ama nedense insanlar internette tanıştığına pek güvenemiyor.

Lan harbi harbi organ mafyasından falan bahsedenleri gördüm. Ha olmaz mı? Olabilir tabii. ama şöyle ki uludağ sözlüğün geneline baktığımız zaman, pek bir ihtimal veremiyorum.

"sözlükten tanışılan biriyle arkadaş olunur mu yaa?" diyen birisi vardı. Ne malum dışarıda tanıştığın birinin burada yazar olmadığı?

sonuç olarak baktığımız zaman. Ikisi arasında pek bir farkın olması söz konusu değil.
tom hanks'in mesajınız var filimde eli alınmış konu.

bu olayın hep bir komik yanı olduğu su götürmez.
eskiden sanal dünya üzerinden tanışmayı tercih ediyordum (diğerinden biraz çekindiğim için) şimdi ise ibrem diğer tarafa kaymış durumda. hatta günlük hayatta tanıştıklarımla samimi olup, sanal dünyada iletişim kuramamaya başladım. en iyisi iki yoldan da yürümek. tabii bu dediğim karşı cinsle tanışmak açısından.
bazen tanışmaların arkadaşlıkların sadece internette kalması daha doğrudur. yüz yüze tanışınca hayal kırıklığına uğrayabiliyor insan bazı nedenlerden dolayı.
günlük hayattaki dostluklar kalıcı, gerçek hayatta bir araya gelinmiyorsa, sanal dostluklar geçicidir.
kolay vs zor.
intenetten tanişmak güzeldir. sen ne anlatırsan ona inanır.
günlük hayatta tanışmak 1.adım öndedir iki tarafta birbirini görür mal nedir ne değildir bellidir zaten internetten işler biraz karışık oyum günlük hayatta tanışmaya.
Sanal ortama güven olmuyor bu devirde. Hoş insan kandırmak, olmadığın biri gibi görünmek karakter yoksunu insanların eğlencesi olmuş bu günlerde. En iyisi evde oturup görücü beklemek.
nicklerle takılınan dönemdeki samimiyet ve ortam artık yoktur. standart türk insanının ad soyadla net kullanması ve görgüsüzlerin herşeyi mutlaka " post ederek " göze sokma çabaları yüzünden güzelim netten tanışma dönemi bitmiştir.

eskiden 2 lafı biraraya getirebilen düzgün tiplerle tanışılırken, şimdi amelelerle tanışılmaktadır ( meslek grubu olan ameleyi kastetmiyorum )
excalibur vs muhittin.
sanalda: özgüven izle full izle hd izle
gerçekte:404 not found
internette tanışmayı her daim tercih ederim. iğrenç bir suratım olduğu için kızları korkutup kaçırmadan önce baştan ne kadar iyi bir insan olduğumu göstermem lazım.
cevabını bilmediğim versus. internete karşı ben de herkes gibi biraz önyargılıyım. ama günlük hayatta da tanışma, kaynaşma faslı biraz uzun sürebiliyor. o bakımdan tamamen de kapıları kapamamak gerekli kanımca.
Fark yok tanıyamamak ya da anlamsız beklentilerini karşıya duvar gibi dikip onun yalan merdiveni ile üstünden atlamasına neden olan sensin internette.
günlük hayatın internet'e kaydığını düşünürsek çok da fark etmeyecek durum.