bugün

entry'ler (26)

imkansız aşkın beraberinde getirdikleri

Altı ay geçse bile azıcık unutulamamış birisi, kalp ağrısı, uykusuz geceler, hayattan keyif alamama duygusu.

koç erkeği kova kadını

Koç erkeği hangi durumda olursa olsun o kadar bencil bir erkektir ki hangi burcun mensubu olursa olsun karşısındaki kadının sabrı kadar sürer ilişkisi.

liselilerin bilmedikleri veya yanlış bildikleri

Üniversite sınavını kazanınca rahatlıcaksın, katıksız yalan bu hep yanlış öğretildi böyle oyunlara gelmeyin.

yakışıklı olduğu halde sevgilisi olmayan erkek

Özgüveni yoktur.

pembe benekli jartiyer

Geri dönmüştür *

dünyanın en güzel duygusu

Başını yastığa koyduğu an hemen uyuyabilmesidir, bunu yapan insan mutsuz olmamalı hep en güzel duygular iÇinde kalmalıdır.

the hobbit

Bittiğinde araya falan girdi sandım sanki reklama girdi gibi oldu.

gayim ama para bende

Bülent Ersoy'um ama para bende

çirkin özgüveni

Balkanlardan gelen soğuk hava dalgaları gibi Çirkin kızlar arasında yaygindir, nelerine güvendikleri bilinmez.

amerikan tıraşı olmuş efsanevi nesil

En yakın kız arkadaşımın saÇını küÇükken böyle kesmişler ona yakıştırdığım kadar kimseye yakıştıramadım.

ömer çelakıl ın saçlarının paspasa benzemesi

GeÇen yerleri sildim paspas diye aldığım sey ömer celakil cikti ya la.

21 aralık 2012 13 12 mayalar ın göt olması

Şirincedekiler şimdi kıyamet koptuda bir kendileri kaldı sanıyor.

kadınların nasıl boşaldığını anlayamamak

Bazıları kendini boşalmıyor sanıyor.

bakkal olmak

Abi bu kaÇa diye soran Çocuklarla uğraşmak demektir.

sevginin hiç bitmeyeceğini sanmak

Sanmak kalınır genelde bitmese bile başka bir şeye dönüşmesi olasıdır.

glee

4. Sezonu insana Çok kopuk geliyor eski sezonlardaki tadı yok sanki Rachel'in her şeyi hala başarması Finn'in sürekli kaybetmesi üzücü keske biraz bunun tersi olsa Finn'in üzgün yüzünü görmekten bıktım Kurt'un sarki söylemesini özledim Marley hic olmadı Rachel'in gölgesi bile olamaz kısacası ruhunu kaybetmeye başlayan dizi.

kyle xy

GeÇ bulup izlemeye başladığım enfes dizi gerÇekten konusu Çok ilginÇ, izlenmeye değer dizilerden bir kaÇ bölüm sonra biticek ama kesin üzülürüm olsun yine de izlemeye değerdi.

the body shop

Vücut spreylerinin kokusunu ben cok beğendiğim halde başka kimselere begendiremedim cilekli bodybutterini arkadasıma koklattim ve sadece kusmak istiyorum dedi. Karma ciltler icin olan kremi güzel yağlanma yapmıyor ciltte, büyük umutlarla aldığım Çay ağacı yağı hiÇbir ise yaramadı. Dudak kremleri zaten nefis onlar iÇin söyleyecek bir şey yok.

1 90 boyunda zayıf erkek

Benim hiÇ hoşuma gitmeyen erkektir, 170 boyunda olsun elle tutulur bir şeyleri olsun, sarılınca kemikleri batmasın.

eski sevgiliyi özlemek

Her şahsın başına bir kez gelmiş durumdur. Bazen eski sevgilinin tekrar yeni sevgili olmasını sağlar, bazense sadece üzer.