bugün

entry'ler (22)

püskevitin yerini hilal cebeci nin alması

sosyal medyanın çıtır çerez mevzuları bir süre gündemde tutması olayı. neyseki akıllı bir azınlık gerçek gündemi takip etmeyi görev saymakta kendine.

salak kızların sarışın olma çabaları

akıllı sarışınların şanını lekeleyendir.

gece gece dolaptan çıkan yılansı yaratık

(bkz: kedidir kedi)

diyet yapan 50 kiloluk bayan

bale yapan bayandır.

çıkma teklifi reddedildikten sonraki ilk cümle

(bkz: hadi be hacı be)

sözlük yazarlarının itirafları

sevgilimle tavla oynarken onun farketmedigi bir anda pulumu bir adım daha ileri suruyorum.*

yazin bot giyen gotik kiz

gercek goth olmayandır.

cino

ahh cino'm ahh gezmedigim, bakmadıgım tükkan kalmadı seni bulabilmek için. sarkılar mı yazmadım agıtlar mı yakmadım sana, o portakallı aromana.. yoksun ama yok yok.**

zach condon

beirut grubunun vokali, esi olmayan genc muzisyen. sevimli de kendisi konserlerinde hop hop hopluyor*

televizyon izlerken kendinden gecen insan

(bkz: babam) kumandayı almaya calışınca da horlama tonunu yukseltiyor. hayır yani normalde horlarken de korkuyorum, tonu yukseltmeye ne gerek var anlamadım ki.

otobüste kıroyla göz göze gelmek

kıronun sizin kendisini kestiginizi dusunerek yolculuk boyunca size allemli gullemli bakışlar atmasına yol acacak olan eylemdir.

mutsuzluğa çare aramamak

yasanılan kotu seyleri oldugu gibi kabullenip, mutlu olmamayı kendisinde bir hak ya da bir kişilik özelligi olarak goren bireylerin davranısıdır *

ağda yapılırken söylenen şarkılar

tool & deftones'tan (bkz: kill yourself) *

iyi ki ayrilmisiz diyen eski sevgili

(bkz: bi siktir git dedirten laflar) başlıgına ait cumleler sarfeden sahıs. *

dönen eski sevgili

eger donen sevgili, bir zamanlar eski sevgilisine dondugu icin, sizi "eski sevgili" sıfatına almışsa yani ortada ihanet varsa asla affedilmemesi gerekendir. * * *

ayrıldıktan sonra eski sevgiliye dönen sevgili

sizinle birlikteyken eski sevgilisine karsı hala bişeyler hisseden sevgilidir. e haliyle o da sizin eski sevgiliniz

olur bi sure sonra.

barnie s

guzel tadların, iyi hizmetle harmanlanmasıyla olusmuş kahveci. *

kaiser chiefs

(bkz: everyday i love you less and less) gibi harika bi sarkıya sahip olan enerjik grup. *

ian anderson

enerjisi bitmek tukenmek bilmeyen efsane adam. *

ben butonu

an itibariyle bende sorunlu olan ve bu yuzden de calışmayan buton.