bugün

erkekse "hazır bu veriyodu bari emeğimiz boşa gitmesin" dişi ise" ulan bunun için de i.bne diyolar ama b.ok gibi de parası var ahmetcan gibi beni simitçiye değil reina'ya götürür, biraz eğlenirim" mantığı güden, kişidir. kişiliksizdir ya da.
kaybettikten sonra değerini anlama durumudur . hatanın neresinden dönersen kardır .
eski sevgilisine dönmeden onceki sevgilisine, "demek herşey bir yalandı, kandırıktı" dedirten sevgili.
bide bunların ayıldıktan sonra eski sevgilisine dönen modelleri vardır akıllara zarardır. Yapar eder ondan sonra da sarhoştum hatırlamıyorum çeker masum ayağına yatarlar. öldürülesi, sürüm sürüm süründürülesidirler.
ayrıldıktan sonra sevgililer zaten eskiye dönerler, sanırım dogru anlıyorum!
ayrıldıktan sonra zaten eski sevgili olur. bu durumda;

(bkz: ayrıldıktan sonra eski sevgiliye dönen eski sevgili)
(bkz: ayrılmadan önce eski sevgiliye dönen sevgili) *
aşık olmadığı hatta sevmediği halde dönüyorsa; hayatta tasvip etmediğim kişiliksiz insan tipi. en yakınımdan en uzağıma bunlar çok ne yazık ki. ben asla dönmem. dönmeyi aklımın ucundan dahi geçirmem. biten bitmiştir. denenmiş denenmiştir. aynı yanlışı 2 kere yapmak aptallara mahsustur. çok seviyorsam ayrılmam, ayrılırsam dönmem.

eski sevgili adı üstünde eski yenisine bak, denenmişi deneme. denenmiş madem seni bu kadar mutlu etti, neden ayrıldın, o mu seni terk etti, sen mi onu, karşılıklı ayrıldıysanız vardı demek bir sorun. bir söz vardır; kangren olmuş organı keseceksin bu da o hesap kangren olmuş kes kurtul, geleceğe bak. dünyada milyarlarca erkek ve kadın var. mutlaka biri senin ruh eşin.
sizinle birlikteyken eski sevgilisine karsı hala bişeyler hisseden sevgilidir. e haliyle o da sizin eski sevgiliniz

olur bi sure sonra.
madem dönecektin niye bıraktın? denilen sevgilidir ama çoğu zaman dönmesi de istenendir.
insanın içini nefretle dolduran kişilerdir bunlar. arkadaş, 2 gün önce bana olan aşkından geberiyorken, şimdi benden öncekine dönmüşsen ne düşünebilir insan. allah karşına senin gibilerini çıkarsın, benden uzak ol, kendin gibilere yakın. ama canımı ne kadar yaktıysan o kadar yan denir içten içe.. öfkeyle kavrulursun ama yapacak bir şey yok..

özetle pisliksin.
unutamayan sevgilidir. 'Herşey eskisi gibi olacak' sözüyle eskinin yeniye dönüşmesidir. muhtemelen, yeni sorunlar bekliyordur bu kişiyi.
ayrılırken bütün hakaretlerin bütün yapılan herşeyin unutulduğu durum. bu durumdaki sevgililer bütün paylaşımlara beraber yapılan herşeye rağmen onlarıda unutup ayrılan tiplerdir. (bkz: )balık hafızalı
madem eski sevgilini seviyordun niye benle çıktın piçtir denilesidir dedirtir.
Bunun daha beteri versiyonu var. Ayrılırsın başkasıyla birlikte olur. Sana geri dönmek ister. Olmaz, sonra o kişiye döner. Ondan yine ayrılır seni arar. Etmek istediğin birçok küfür vardır ama susarsın.
"Atın nalı çıkar, kalır toynağı.. adama nal toplatır kızın oynağı." Bunun bir de erkek versiyonu var ki düşündürücü; "Güçlü ol, atik ol, pratik ol, dönek olma..!"
eskinin kıymetini anlamıştır. pişman olmuştur. ne yaşadıysa artık. fakat bu karar da yanlıştır.
Onunla mutlu olacağına inanıyorsa dönsün. Ama sonra bana dönmesin.
Mantıken eski sevgili olan sevgilidir.

(bkz: ayrıldıktan sonra eski sevgiliye dönen eski sevgili)
Hep aynı kafadaysa size de geri dönecektir.
Kısır döngüdür.
eldeki kuş daldaki kuştan iyidir.
ayrılmalarına sebep olan arada bir çıkıntı vardır. bu çıkıntı temizlenmiş ve tekrar barışma sağlanmıştır.
Halbuki diyoruz;
Biten biter giden gider.
burada en karlı kişinin mola verilen kişi olduğu ortadadır...