bugün

diyet yapacak eti kalmayan artık kemiklerini aldırması gereken bayan.
diyet yapan 43 kiloluk bayandan daha iyi durumda olan bayandır.
(bkz: sıfır beden ile sıfır kiloyu karıştırmak).
boyu da 1.50 ise diyet yapması gereken bayan.
boyu 1 30 falansa diyet yapabilmesi doğaldır. ama 130 dan uzunsa allah akıl fikir versindir.
(bkz: bit organizatör)
sıfır beden olmaya çalışmaya kalkan insan evladı
(bkz: bayanlarin kilo kompleksi)
diyet yapmayı gerektiği için değil de, hayat felsefesi edindiği için sürdüren kadındır. can çıkmayınca huy çıkmaz misali, kilo sorunu olmasa da diyete devam demektedir.
"kemik torbası" lakabına uyacak bayandır. *
ileride diyet yapmak zorunda kalmak istemeyen bayandır.
bulimia hastası olması muhtemel kadın.
*modern dünyanın zorlaması bayandır. *modern dünya çıt kırıldım hatunlar yaratıyor/yaratmaya çalışıyor.
diyet listesinde kilo aldıran yiyeceklerin bulunması muhtemel bayandır.
diyeti kilo aldırma diyeti degilse çıldırmış bayandır. paranoyaktır.
beynindeki fazlalıkları vermeye çalışan bayandır.*
maldır. asıl derdi kilolarıyla değil kendisiyledir.
kilo konusu açıldığında aşırı kilolu olduğundan bahseden, dikkatleri üzerine çeken, daha kilolu bayanları deli eden bayandır...
ekmeğini okulların fen laboratuarlarında iskelet işlevi görmek ile kazanan kadındır,saygı duymak lazımdır.
(bkz: anoreksiya)
boyu ne kadar diye sormak gerek.
1,50 - 1,60 civarında ise gayet normal. hafif balık eti görünümünden kurtulmak için diyet yapabilir. ama 1.70'in üzerine çıkıyorsa boy, diyet olayına çok girmemek gerekir.
bale yapan bayandır.
kemiklerini aldırması tavsiye edilebilir kendisine. malum, insanda ağırlığın temel bileşenlerinden biri kemiklerdir. aldırıp 7 kilo deri halinde gezmelidir. ne de olsa erkekler zayıf sever. bok zayıf sever kızdım yine. balık etlli olacan bacım afedersin.
(bkz: aa bu benim kız arkadaşım)
hönk!
muhtemelen 1.45 boyundaki bayandır, başka türlü yaptığının bir mantığı olamaz. o boya 50 fazladır 45 iyidir.
güncel Önemli Başlıklar