bugün

entry'ler (24)

sadem

devirdiğimiz dört yıldan sonra sırf anası beni sevmedi diye başkasıyla evlenen eski sevgilimin az önce bana yolladığı şarkı.şimdi ağlıyorum ögleye dogru öfke basar içimi ama gece olunca dinler dinler ağlarım..dinler dinler ağlarım..ben bunu hep yaparım.salak mıyım sade miyim yoksa orta şekerli mi bilemedim of ama ya..

ayrılan sevgilinin geri dönmesi

dönmesin şereffsizin oğlu kalsın orda gebersin hatta..

sözlük yazarlarının itirafları

ailesi izin vermediği için beni terk edip anasının buldugu salak asalak ev kadını olmak dışında bir vasfı olmayan bir zavallıyla sevmediği halde evlenen gerzek sevgilimi hala çok özlüyorum ve hala çok seviyorum..ben bir zavallı mıyım neyim yahu..
kimseye kendime bile itiraf edememiştim ohh bea rahatladım..

kavak yelleri

aslıyı bulup üzerine çıkıp onu saatlerce ayaklarımın altında ezmek istiyorum hatta yazaken dişlerim gıcırdıyor sinirden..bu kadar sevimsiz ve yapmacık olamaz bir insan ya.bazen vaktim olursa izliyorum tahmülün yok be kadın ne izliyorsun diyebilirsiniz ama işte takılıyorum onun salak salak hareketlerni görünce deliriyorum yemin ederim.böyle büyümüşte küçülmüş havaları herkese trip atmalar filan yapmacık bakışlar off yaniii delirtir insanı..aslı bi defolup gidermisin yaaa..

demet akalın

popişim ondan daha guzel.kibariyenin annesiyle kesin yakın akraba durumu da vardır eminim.

unutmak

unutmak
kendime soylediğim en buyuk yalan.deneyıp deneyıp yanıldıgım sonra her hatırladıgımda yanıldıgım lanet edılesı kahredılesı kufredılesı ama asla yapılamaması bırsey..
sımdı ben her gece unutmak ıcın dua etsemde sabah ılk uyandıgımda aklıma gelenın sen olduguyla yuzleştıgım sensız gecen onca sabahlara lanet ettıgım ama asla unutum oh be dıyemedıgım..
unutmak mı
ahh keske keske keske..

yapılmış en aptalca dalgınlık

markete diş macunu almaya gidip diş macunu dışında bir araba dolusu alışveriş yapıp eve gidip banyoda diş macununu bulamyınca b.k gibi kalmak vb..durumlardır

eğer ayrılmamış olsaydık

bunu düşünmeye bile tahammülüm yok artık benim..kesin ayrılmış olurduk.
ama diyelim ki ben hafızamı kaybettim ve ayrılmamış olsaydık kesin seni boynuzluyor olurdum..ohhh beaa
ıyı kı ayrılmışız.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

-seni seviyorum
hadeeee lennnnnnn

seni seviyorum..
bi si.ktir git ya

aşıkken dinlenmeyecek şarkılar

gripin: durma yağmur durma..
emra aydın :annem için
cengiz kurtoğlu :sessizce
.: tek yürek yaşanmıyor

a.q ben böle hayatın (bunu kendım besteledım ve kendıme armagan ettım her dakıka soyluyorum)

ben bu yazıyı sana yazdım

Ne olmasını bekliyorsun? Hayatın sana ne sunmasını bekliyorsun? Dün akşam hayalini kurduğun şeylerin, sabah olunca gerçekleşeceğini mi umuyorsun?

Yanlış Hayatın Peşinde Koşmayacaksın!
Sistem böyle çalışmıyor! Düşünce gücü, metafizik, parapsikoloji, din, matrix, secret, yoga, meditasyon, aklına her ne geliyorsa, neye inanıyor ve peşinden gidiyorsan, hepsi bir yerde tıkanıp kalacaktır!
Ummakla, dilemekle olmuyor, ayağa kalkacaksın! Her şeyden önce farkına varacaksın! Hangi öğretiye inanırsan inan, üstün körü anlamayacaksın. Bir bilgiyi gerçekten hayatında uygulayamıyorsan, o bilgiye sahip olduğun yanılgısına kapılmışsın demektir. Kendini kandırmayacaksın!
Gerçekleri anlayacak, sonu her ne olursa olsun kabul edeceksin. Bazen bildiklerin, öğrendiklerinin acı verir. Onu da yaşayacaksın. Önce kendinin, ne olduğunun, nelere sahip olduğunun, gücünün, yeteneklerinin, bu hayata neden geldiğinin farkına varacaksın.
Hayatını, gereksiz şeyler uğruna harcamayacaksın. Kalbinde yaşadığın her duyguyu aşk sanıp, peşinden çöllere düşmeyeceksin. Aşkın adını ağzına almadan önce, uzun uzun düşüneceksin. Yüreğinle yüzleşeceksin. Sevgiyi, tutkuyu, şehveti, alışkanlığı, çekimi, aşkı birbirinden ayırt edeceksin.
Hiç kimsenin ve hiçbir şeyin senden daha önemli olduğunu düşünmeyeceksin. Bedenine, ruhuna, aklına sahip çıkacaksın. Hak etmeyenin ardından yas tutup, bunu da aşka bağlayıp, aşkın şanını kirletmeyeceksin. Kendini tanıyacaksın, hem de çok iyi tanıyacaksın! Kimleri, neden ve niçin seçtiğini bileceksin.
insanız hepimiz, elbette zayıflıklarımız, düşkünlüklerimiz, saflıklarımız var ancak kendi huylarını, eksiklerini iyi tahlil edeceksin. Ardından gözyaşı döktüğünün adını doğru koyacaksın! Yıllar süren yaslar yaşayıp, unutamadığını iddia edeceğine, neden hayatına başlayamadığını çözeceksin. Korkularınla yüzleşeceksin.
Yattığın yerden, kurduğun hayale uygun bir beyaz atlı prens beklemeyeceksin. Aklın çalışacak, elin ekmek tutacak, kimseye boyun eğmeden yaşamanın lezzetini bileceksin. ister kocan olsun, ister oğlun, ister anan, ister baban, kimsenin sevgisiyle hükmünü birbirine karıştırmayacaksın. Ezilen, zavallı, akılsız olmak kazandırır gibi dursa da, sonunda mutlak kaybettirir; bunu unutmayacaksın!
Başkalarına değil, kendi gücüne inanacaksın. Birinin boynuna asılarak durursan, karşındakini yormakla kalmazsın, bir gün kendi kolların bile çekemez ağırlığını düşersin; kimseye dayanmayacaksın! Dünya da sensin, evren de! Kendini geliştireceksin. Büyüyeceksin, olgunlaşacaksın. Ruhunu da, aklını da bedenin gibi besleyeceksin. Önce sen büyük olacaksın, farkında olacaksın, sonra dünyanın zevklerinin, aşkın, hayatın tadını çıkaracaksın. Emanet hayatlara tutunup, ömrünü harcamayacaksın. Ne olmasını bekliyorsan, sen öyle oturdukça, olmayacak. Boşuna hayal kurmayacaksın!

hepsini unut boşver hatta..sen ben gibi olma..zaten o zaman mutlu olmayı başaracaksın..

mahmud ahmedinejad

hastasıyım onun kadar delikanlısı var mı kimsenin köpeği olmamış bir lider olduğuna inanıyorum.

israil markalarını boykot ediyoruz

ne yani ne kullanıcaz peki daha iyileri yapıldı da ben mi almadım.alla alla ya.yok boykot filan uymaz bana.

bugün özel günümdeyim

çukulataya ihtiyacım varrrr..en kakaolusundan en tatlısından..dedirten yazın sıcaklarda çekilmeyen lanet edilesi bir durumdur yani..

ben bu yazıyı kendime yazdım

sevmiştim o denyo aşağılık pislik dallama ve şerefsizi..cok sevmıstım ama ne oldu s..tirdi giti niye korkak bencil duygusuz ve ucuz bir herif oldugu için herkes bana söylemişti ondan adam olmaz kızım kolla kendini demişerdi ama ben ne yaptım yok yok bana müstehak bunlar.
iyi oldu bana sevmiyorum artık beni nefret ediyorum ve acayıp salak oldugumu düşünüyorum..ama sevmiştim işte.korkak bencil beş para etmez bir adam olsada sevmiştim napiyim elimde değil ben tam bir hayvanseverim huyum kurusun...

türk malı

espirilerine hiç gülmediğim şafak sezerin üstünde güzel durmadıgına inandıgım saçma sapan salak bir dizi..hele abiye ve erman kuzunun çocukları otistik spastik tipler..

eski sevgilinin evlenmesi

ınsana evlat acısı gıbı koyan b.ktan bır durumdur fecıdır acayıp acıtır..

gazze diye ağlayanların askerleri umursamaması

benım askerıme kım aglıyor kı ben onlar ıcın aglıyıp uzulecek mısım..bınlercesi katledıldı bu vatan evlatlarının..once kendı vatanım.benım umurumda bıle degıl valla.once turk askerı.bunlar nasıl musluman ya muslumanlıkta yardım yaparken once kendı akraban sonra komsun once en yakınların kendı askerıne sahıp cıkmayan ınsan bunlar ya.bunun altında mutlaka baska bır sey vardır emınım ben..hade len dıye bas bas bagırasım gelıyor okurken..hadeeeeeee lennnn...

türk musevi cemaatinin israil i kınaması

timsah gözyaşları bunlar..danışıklı dövüş..kim kimi kınıyormuş ya..

nihat doğan a sorulacak tek soru

nihat doğan sende s..ke sürülecek akıl var mı ??