bugün

aşıkken dinlenmemesi gereken ya da dinlemesi cesaret gerektiren şarkılardır. hele acının derinden hissedildiği dönemlerde akıl sağlığına ciddi zararlar verebilir. * genelde 90 lı yıllara ait şarkılardır bunlar sezen aksu, yıldız tilbe uzar gider... tabi günümüz itibariyle de adamın ağzına sıçan şarkılar fazlasıyla mevcuttur.
genel tabır olarak,

(bkz: cengiz kurtoglu)
(bkz: muslum gurses)
(bkz: kamuran akkor)
(bkz: muazzez ersoy) dınlemek sakıncalıdır,*
modern hayatın hayatın degısmesıyle muzık tarzının yenılıklerıne ayak uyduran ınsanların dınledıklerıde, eskı sarkılardan cok uzak kalmasına sebep olur.dıstan bakıldıgında 70 lı bır ınsanın; guncel hayatta daha hareketlı, gurultulu,muzık turlerıne de farklı bakıs acısı sergıleme durumu gozukur.duygu aynıdır nıhayetınde,sadece moda gırılen muzık * farklıdır.
düş sokağı sakinleri şarkıları vurur, anathema şarkıları öldürür. kaçınılmalıdır.
özellikle ismine itafen my dying bride asla dinlenilmemelidir.
(bkz: haberin yok ölüyorum)

adamı sikertir.
gripin: durma yağmur durma..
emra aydın :annem için
cengiz kurtoğlu :sessizce
.: tek yürek yaşanmıyor

a.q ben böle hayatın (bunu kendım besteledım ve kendıme armagan ettım her dakıka soyluyorum)
candan erçetin 'ölümden başkası yalan' özellikle karşılıksızsa kötüye gider iş..
oy çokluğuyla sezen aksu şarkılarıdır.

(bkz: bırak beni) (ilişkiyi sallar)

(bkz: hayır) (ilişkiyi yok sayar)

(bkz: git) (ilişkiye beyaz mendil sallatır)
aşıkken dinlenmeyecek şarkı yoktur, moral yerindeyse çiçekli böcekli, bozuksa allah belanı versin, uzaktaysa nostalji..duruma göre herşey çekilir.şarkılar kimin için yapılıyor ki zaten..sağolsun genç aşıklarımız ve eskileri hatırlayan yaşlılarımız.
Aslı Gökyokuş artık sevgilim değilsin.
yoktur böyle bir şey her şarkı her zaman dinlenilebilir, sözlere değil müziğe odaklanmak gerek...
cem adrianın bütün şarkıları. ağzınız götünüze kayar şerefsizim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar