1. 1.
  17 Mayis 2001de "delikanli en bi ey" sitesi slogani yola cikan batuğ evcimen http://www.batug.comu kurdu. populist yaklasımlardan tamamen uzak bir yazar kitlesine sahip olan site,ayrica turkiyedeki en bi ey bilgisi en ust duzeyde olan yazarlardan olusuyor.Rahatlıkla turkiyenin bir numaralı nba sitesi diyebiliriz
  forumu icin http://www.batug.org
  2 ... ozzy
 2. 2.
  üye olmakta biraz geç kaldığım için ilk başlarda yazmaktan biraz çekindiğim,ama izmir turnuvasında üyelerin çoğunluğuyla tanışma fırsatı bulduktan sonra hergün belirli bir zaman geçirdiğim ve bir çok insan tanıdığım türkiye'nin en iyi nba forumu,apaçi diye tabir edilen kimselerin barınamayacağı genelde kaliteli yorumların yapıldığı,türkiye'de çıkan basketbol dergilerinin yazarlarının çoğunun üye olduğu,sadece nba değil bir çok konuda seviyeli muhabbetlerin döndüğü forum,ordaki nick imde sozluktekiyle aynıdır.
  -1 ... amaru
 3. 3.
  http://www.batug.com/7fark.htm
  1 ... stockton to malone
 4. 4.
  en iyi basketbol sitelerimizden biri. diğeri için, http://www.basketbolseverler.com
  -1 ... serander
 5. 5.
  6. adamın * askere gitmesi sonucu san antonio spurs ün bu sezon hiçbir yorumunun olmadığı site. bi tane bile spurslü yazar yok mu dedirtiyo. *
  ... hbk
 6. 6.
  Forumunda Kaan Kural'dan Mete Aktaş'a kadar kadar kaliteli insanların bulunduğu Türkiye'nin açık ara en iyi basketbol sitesi...Ancak bana göre sitenin esas güzelliği kendilerini kimseye kanıtlama çabası içinde olmamaları, istediklerini özgürce söyleyip hitap ettikleri basketbol bilgisi ve kültürü yüksek güruha sonuna kadar sahip çıkmalarıdır.
  ... robbie fowler
 7. 7.
  (bkz: 10 batug com basketbol gunleri)
  ... ozzy
 8. 8.
  29 Eylul 2008 tarihi itibariyle hergun guncellenecek olan delikanli en bi ey*sitesi.
  bundan sonra kontrol merkezi sadece batug evcimen in uzerine yıkılmayacak.orkun colakoglu,alim karasu ve umit can ilhanonun yukunu azaltacak.
  ... ozzy
 9. 9.
  son zamanlarda irtifa kaybetmiş site. nba takımlarına özel forumlar açılmasından dolayı olabilir.
  ... cubuklusevdalisi
 10. 10.
  ölmüştür. yazık olmuş.

  http://www.batug.com/
  ... bleedingmoon