bugün

bide konser mi yapiyorlarmis.
içerideki sigara dumanından kafayı yapmaları üzerine daha da gaza gelmişler.

(bkz: bu neyin kafası laan)
https://www.facebook.com/...25&type=2&theater bu nasıl tipler tövbe estağfurullah.
GEnçliğimiz bu mu ?
insanlık soğutmuştur. durex reklamı olsa satışlarda patlama yaşatırdı.
allahım sen beni oradakilerden biri olarak yaratmadığın için sana binlerce şükür. amin.
umarım yaşları biraz ilerlediğinde bu görüntüleri izleyip pişman olurlar. " ne var bunda gençler eğleniyor." falan diyeceğim ama yok lan biz de o yaşlardan geçtik amk. bu nedir?
bi akpli kafası bi de bunların kafa, yıllarmı verdim amk hala yaşayamadım.
Bu tür müzik akımını Türkiye de başlatanı siksek haklıyız valla .
Ha pardon müzik diyorum bu müzik mi la ?
(bkz: ekşi sözlük ten entry çalmak)
tişörtü yazılı arkadaş her seferinde mikrofonu kıracakmış gibi yapıp beni beklenti içine sokmuştur.
yalnız son zamanlarda uludağsözlük yazarı olan tiplerin yani son iki üç senede yazar olan çoğu üye aynı bu vidyodakiler gibidir. nerden mi çıkarıyorum ? sözlükte yazılanlardan rahatca anlaşılabilir.

görüntülerde kendi çapında eğlenen bir kitle var. kimseye zararları yok, sözlüklerdeki akpliler gibi muhafazakar, az eğitimli insanlar oldukları açık. buradan benim çıkardığım mesela ''lan bu ney'' deyip olağan dışı tepki verildiğinde onlarda da ister istemez bir dışlama oluşuyor. senin benim gibi sıradan insanları bile beyaz türk sanıyorlar. elitist oluyorsun.

kısaca kendi halinde eğlenmiş arkadaşlar deyip geçmek gerekir. sonuç olarak kimseye zararları yoksa eleştirmek yersiz. mesela sen bu ne amk ahaha dediğinde onlarda bu nefrete dönüşüyor. sözlüklerde örnekleri çok var. bunların bir tık üstü uludağsözlük yazarı olabiliyor.

yapılması gereken tek şey eğitim bence. dışlamamak gerekiyor.
bir adet ayakli türbeye sahip olan konserdir.
akşam akşam sıçırtmıştır.