bugün

sert çıkışlarıyla dikkat çeken, trabzonspor kulübü başkan yardımcısı.
boş konuşmaktan başka ne işe yaradığını anlamadığım, Trabzonspor'un şu anki başkan yardımcısı... toptan bi gitseler de kulüp rahat etse...
rakiplere hakemlere ve federasyona sallamaktan başka bir görevi olmayan yönetici. neymiş efendim trabzonspor'a karşı çirkin oyunlar oynanıyormuş. yahu siz kendi kendinizi, kendi güzel potansiyelinizi sizin gibi yöneticiler sayesinde kurutmaktan başka birşey yapmıyorsunuz.

(bkz: az laf çok iş)
kendisinin işadamı olduğunu zannederek araştırmama rağmen trabzonspor ile yazılardan, eleştirilerden başka birşey bulamadığım yönetici. neymiş trabzonspor senin herşeyinmiş o olmazsa sen de olmazmışsın.
http://www.ntvspor.net/pages/7348.ASP
fenerbahçeli yöneticelere hakettiği cevabı veren adamdır.
Fenerbahçe ile aynı platformda olmaktan utanıyorum

"Türkiye'de futbol sahada oynandığı zaman ve ahlaklı oynandığı zaman Türk futboluna hizmet edeceğimizi düşünüyorum. Türkiye'de kendini entellektüel ilan eden insanların, Türk futbolunu çirkinleştiren sözlerini gördükten sonra kendimden utanıyorum, bu insanlarla aynı platformda olduğum için."

Ulusoy bunların günah keçisi!

"Bir Fenerbahçe-Beşiktaş yarı finali seyrettik. insanların biraz vicdanı varsa Trabzonshor-Erciyes maçını seyretsin, ondan sonra feveran etsinler. Bizim bir penaltımız verilmedi ki Gökdeniz hayatta kendini yere atmaz. Penaltımız verilmedi, camia yasta. Ama bakıyorum Beşiktaş-Fener maçında bizim maçtaki hataların 10'da biri bile yok. Ama insanlar mağlup olduğu zaman, başarısızlığı ortadan kaldırmak için Ulusoy'u günah keçisi yapıyorlar. Kendi beceriksizliklerini örtmek için. "

Fenerbahçe Yönetimi ilkesiz

"Fenerbahçe'nin muhteşem seyircisi şampiyonluğu hak etiyor. Fenerbahçeli dostlarım, kendi yönetimlerinin ilkesizliklerinden şikayet ederken, onlar hiç bunlarda bakmıyorlar. Fenerbahçe'nin bu kadrosuyla 15-20 puan önde olması lazımdı. Kamuyonu ne kadar gerersek bizim avantajımızadır diye yaygara tutturdular."

Başbakanı tahrik etmeye çalışıyorlar

"TFF'ye karşı imza verenler, başbakanı tahrik etmeye çalışıyorlar, küçük beyinli oldukları için !.. Göya Ulusoy, Abdullah Gül'ün memleketi diye Erciyes'i düşürmek istiyormuş. Ahlaksızca bir tutum sergiliyorlar. ,"Ey başbakan sen cumhurbaşkanı meselesi ile uğraşma Fener ile uğraş". Böyle ahlaksız bir çağrı olabilir mi? Bu ülkede bir sürü sorun varken onunla mı uğraşaçak."

O aile milletin kanını emdi

"Koç Holdingin veliahtlarından genç biri çıkıyor öyle bir konuşuyor ki şu ana kadar görülmemiş bir manzara sergiliyor. Herhalde burayı tüpgaz satmakla, buzdolabı sakmakla karıştırıyor. Bu köklü ailenin herkes nasıl büdüğünü biliyor, milletin kanını emerek büyüdüler. Bu ülke için kanını verenler var ama susuyor: Biz de onlardanız sporu ahlaklı ve ilkeli bir şekilde bir yere taşımalıyız. Tabi bu çığırtkanlığın sebebi önlerindeki 4 tane zor maç."

Fakir fukaranın ekmeğini yiyenler ahlak dersi vermeye kalkmasınlar

Bu ülkenin iki yüzlü medyasına sesleniyorum. 2 gündür yaygara yapıyorlar. Allah rızası için Erciyes-Trabzon maçını değerlendirsinler. Vicdansızlık yapmaya kimsenin hakkı yok. Türk futbolunda Fenerbahçe'nin çirkin tutumundan kaynaklanan çirkinlikler var. Bu ülke sahipsiz mi? Fakirin fukarının hakkını yiyenlerin, ahlak dersi vermeye hakkı yok.
trabzonsporlular tarafından bile nefretle takip edilen yöneticidir. tek işi, trabzonspor'un başarısız günlerinde, gündemi değiştirerek ulusoy'un yalakalığını yapmaktır. bu adamla gurur duyanlar, açsın takımlarının forumlarını insanlar kendisi hakkında ne diyor. fenerbahçe'ye dil uzatmak onun işi değildir. haddini bilsin o sevimsiz, suratsız adam.
türkiye'de futbolu çirkinleştiren yöneticilerden biri.
trabzonsporun yönetimini istanbuldan devam ettiren sadece konuşmayı bilen icraatı sıfırında altında olan yöneticidir. son model cipiyle altunizade ve c
varında hergün fink atarken görülebilir
tff başkan adaylarından biri. eğer bu adam başkan olsun ben de kendi götüme parmak atıcam.
not: şu an trt3 spor kanalında konuşuyor ve bu konuşmayı duyduktan sonra "maalesef, otur sıfır yavrum" diyorum
fb'lilere korkudan göt parmaklatan adam oğlu adamdır.
şayet federasyon başkanı olursa bir allah'ın kulunu düşüremez adamıdır. ben de buradayım. zaten buna seçim falan kazandırmazlar bu ortamda da neyse. ben yine konuşmasına geleyim; ulan şu futbolu yönetecek bir tane adam gelmiyecek demek bu memlekete, şöyle futbolu bilen, hukuku bilen ve hatta adam gibi konuşabilip kendini ifade eden. nokta.
17 mayıs 2011 Günü "göreceksiniz yakında Aziz yıldırım türk futbolundan silinecek" Şeklinde Beyanat Vermiş Ne Kadar ileri Görüşlü Bir Hamsi Olduğunu Kanıtlamış kişi.

Harbi Operasyonun Yapılacağı Bilgisini Nereden Aldı Bu Hamsi Efendi ?
ts'nin yeni başkanı seçilecektir.
(bkz: at fava)
fenerin bütün şampiyonluk kupalarını isteyen lazkopat. 2010-11 i anladıkta 2003-4 2004-5 1995-6 sezonları ne alaka gelip trabzonda tava yapıyon adam hala konuşuyor .
muharrem usta'nın ensesine şaplatarak başkanlık koltuğuna oturmasını dilediğim adam.
trabzonspor başkanlık seçiminde muharrem usta ile kıran kırana yarışan adaylardan biridir kendisi. muharrem usta yerine tercihimdir.

ekleme: ikisi de aynı meretmiş beyler.
çok büyük olasılıkla trabzonspor başkanı olmuş kişi.
muharrem usta için şu şekilde açılan bir pankartın bulunduğu bir şehirde başkanlığa seçilmesi gayet hayırlı olmuştur.

(img:#450920)

ekleme: ikisi de düzenin adamları imiş.
an itibariyle son 1 sandık kala genel kurulda 1427 ye 1473 ile öne geçen trabzonspor başkan adayı oflu iş adamıdır.
trabzonspor camiası aziz yıldırım'la uğraşmak, başa çıkmak istiyorsa, 2011'in hesabını sormak istiyorsa bu adamı seçmek zorunda.
geriden geldiği seçimde öne geçmiş, muhtemel trabzonspor başkanı.

akp'ye ve fenerbahçe'ye yakınlığı gündeme gelen muharrem usta ise çok yakın oy farkı ile kendisini takip etmekte.
trabzonspor'un emeğini sonuna kadar savunacak kişi olduğu doğrudur ancak doğru insanlarla yola çıkmazsa sportif açıdan sadri şener'den daha başarısız olacağı da doğrudur.

seçilecekse 3 temmuz için seçilecektir, inşallah hakkını verir, emeği savunur.
Trabzonspor'un yeni baskanı olmuştur. Camiasına hayırlı olsun.
yeni başkan. Hayırlı olsun.
trabzonsporun yeni başkanıdır.

akp büyük tokat yedi kongrede, 2010-2011 mücadelesi yeni başlıyor trabzonspor adına.