Galatasarayimizin sahadan 1-1lik beraberlikle ayrilacagi mac.
22.45 te oynanacak sanırım tr saati ile.
(bkz: benfica nın Galatasaray a döşeyeceği muazzam boru)
Saatlerin bir saat ilerde olduğu sebebiyle TSi 22.45te başlayacak şampiyonlar ligi maçıdır.
sonrasında sahur yapıp oruç tutulabilecek maç.
fb li olarak gs nin yenmesini istediğim maç.
tsi 22.45 de trt 1 ekranlarından naklen yayınlanacak ve kağıt üzerinde ev sahibi favori görünüyor olsa da, son haftalarda daha etkili bir futbol oynayan galatasarayımızın kontrollü bir oyun çıkartması halinde kazanma ihtimalinin yüksek olduğu maçtır. sakat olan lionel carole nin yerini olcan adın doldurmaya çalışacak.

önceki maçın başında gol yememize rağmen oyundan düşmeyerek kısa sürede cevap verip kazanmasını bilmiştik. bu maçta da güzel sonuçlar bekliyorum aslanlardan. vurduğun gol olsun galatasaray!
galatasarayımızın benfica'yı evire çevire yeneceği maçtır.
(bkz: hep bir galatasaray a koyarlar mı umudu)
(bkz: fbjk ezikliği)

sahaya çıkıp puan veya puanlar alacağımız maçtır , bakın aslanlar gibi oynayarak alırız demiyorum , ite kaka alırız puanımızı , ha gerçi benfica fener gibi tek kale oynayıp 1 golde kalır mı derseniz onu pek sanmıyorum ama bakıcaz , o kadar da umutsuz değiliz , hamza balı denen bir şey var yani futbolda yadsınamaz bir gerçek haline geldi bu.

ama hem ülke puanı adına , hem prestijimiz adına şampiyonlar ligi'nde 2.tura çıkıp bayern , real , barcelona gibi bir takımla eşleşme riskine girmek mi yoksa uefa'da minimum bir çeyrek final bir yarı final oynamak mı derseniz ben uefa'yı tercih ederim , sanırım hamza hocanın ve takımın da tercihi bu yönde

maçı kazanırsak atletico muhtemelen 9 , biz 7 ve benfica 6 şeklinde bir sıralama oluşacak , ondan sonra içeride astana maçı var , kazaklar bize çalışmayı sevdiler bir kere muhtemelen yine çalışacaklardır , benfica atletico maçı burada kritik maç , atletico rövanşı alırsa 12 olur biz 10 benfica 6 oluruz gruptan çıkmayı garantileriz atletico ile birlikte , benfica dışarıda çaktığı atletico'ya içeride de çakarsa galatasaray son maça enteresan bir şekilde grup lideri olarak çıkacak *

açıkçası benfica'nın bu grupta peşpeşe 3 maçı mağlup tamamlayacağını sanmıyorum , içeride peş peşe oynayacağı gs-atletico maçlarının en az birinden puan çıkarırlar , dolayısıyla ;

bekle bizi uefa !
Bian once baslasa be.

Galatasaray'in gruptan cikma yolunda en onemli maçıdır.
Salı günü saat 22:45'te başlayacak maçtır. 28 yıllık taraftarım ilk defa maç izlerken yeni güne başlicam
Normal şampiyonlar ligi maçlarından farklı, istisnai olarak 22.45'te başlayacak maçtır.
22.45 te başlayıp, 00.30 da bitecek ve 2 gün sürecek maçtır. Galatasarayimiza başarılar diliyoruz.
benficayi çitileyip atacagimiz mac.
konsantrasyon.
vurcaz kırcaz patlıycaz, vurcaz kırcaz patlıycaz bu maçıda alıcaz. zıptı çıktı zıptı çıktı.
benfica zayıf rakibine fark atarak şanına şan katacaktır.
bir bursasporlu olarak canı gönülden Galatasaray ı destekliyorum, ama gelin görün ki para lazım ve handikap benficaya bastım iddiada..

sonuçta realist olmak lazım.
şu 11 ile çıkmamızı istediğim maçtır:

muslera
denayer-chedjou-hakan-olcan
selçuk-rodriguez
yasin-sneijder-carole
burak

sabri ve bilal mümkünse yedeklerde başlasın. bilal her ne kadar iyi olsa da yaş itibariyle yakın zamanlı maçları kaldırması zor ve real madrid altyapısından gelmiş birinin 11 de olması daha mantıklı.
bir beşiktaşlı olarak galatasarayın yeneceğini düşünüyorum bu son maçlarda iyi oynuyorlar.
benfica nın handikaplı kazanacağı maçtır.
Icimden bir ses evi arabayı sat Cimbom a bas diyor ya hadi bakalım.
galatasaray benfica yı yine fahişesi yapacaktır...

önce sikmeyecekmiş gibi yapıp sonra hunharca pompalayacaktır.
Duamızı biliyorsun amin. 1-2 biteceğini düşündüğüm veya istediğim karşılaşma.
ilk maçın skorunu bilerek yüklü para kaldırmıştım sonra fener galatasaray maçının skorunu bilip yine para kaldırdığım hayırlısı ile bu maçta fazlaca para kazandıracak olan maçtır.

para parayı çeker. unutmayın galatasaray zor günlerin takımıdır. Ama göztepe siker yanide.

1-3 yazın bir yere.
Gs'li trollerin ciddi ciddi puan alabileceklerini düşündüğü maç. Bülent yıldırım değil hakem. Ayrıca portekiz takımaları zekarıyla oynarlar. Keşke gs, fener falan değil de kasımpaşa, konya falan gitse avrupaya. Valla daha az kepaze oluruz.

1.55 orandan ms 1, 1000 e 550 tl kar. Miss.