entry'ler (13)

beni her gece sikmelisin diyen türk kızı

Sesi gerçekten güzel. 3-5 attırında albüm yapalım hanım kızımıza.

türk kızının kürt sevgilisi olması

Çok doğal arkadaşlar. Türk kızının italyan sevgilisi olabiliyorsa Kürt sevgilisi de olabilir. Hatta beni daha çok sevindirir.

yahudi ajanı kadir mısıroğlu

O zamanda Devlet Bahçeli Ak Parti Ajanı olabilir sorusunu akla getirir. Bu Kadir'i sevmem zaten ama bu adamdan ajan falan olmaz beceremez yani.

sırrı süreyya önder türk annelerini tehdit ediyor

Şerefsiz heryerde şerefsiz. Milleti bunlara oy vermeye itenlerde şerefsiz.

devlet bahçeli nerede sorunsalı

Mecliste milletimizi hdp'den 4-5 vekil farkıyla temsil edecek olması tamamiyle onun şuçudur. Ne vardı BBP ve/veya SAADET'ide kendi bünyelerine katıp seçime girseydi.

taylor swift

Yok yok bende beğenmiyorum eli yüzü kaymış gözlerine bihal olmuş garip sanatçı.

internetten tanışılan biriyle buluşmak

Geçen yıldı sanırım. internetten anlaşmıştıkta. Ama yüz yüze gelince olaylar öyle sanal alemdeki gibi olmuyormuş. Ben ona evimin adresini verdim oda kabul etti. Öğlenden sonra geldi. Baktı önce ,bakmak yetmedi eliyle kontrol etti bir iki tane tıktık vurdu. Yok almadı benim satılık çamaşır makinemi. Buda böyle bi anı işte.

yazarların ilk sevgilisinin ismi

Bu yorgun kırık dökük hikayede adı bende saklı. Evet bildiniz adı Bende 'idi.

selahattin demirtaş ın 2019 da cb olacağı gerçeği

Türkiye topraklarında olmayacak iş. Belki kürdistana olur.

hande yener in tipsiz olmasi

Ya ben bunu geçenlerde popular bi dönercide döner yerken gördüm aslında o kadarda çirkin değil. Döner yerken yanakları tombiş tombişti yani yakışmış.

sözlük kızıyla anal seks yapmak

Sözlük kızı yerine sözlük dayısı çıkabilir dikkatli olmak gerek! Ya hadi şimdi sıra bende derse işte o zaman mıçtın.

yanlışlıkla bölücü kürt kızı tavlamak

Kürt yada Türk olması sıkıntı değil ama benzer bir durum benimde başıma gelmişti vakti zamanın birinde.

hoş geldiniz

Akla hoşbulduk 'un ingilizcesini getirir