entry'ler (174)

kalbinin girişinde bir yazı olsaydı bu ne olurdu

Not this one.

takım tutmayan erkek

Hayatı mahalle, halı saha maçları ayrıca fifa, winning eleven, Cm, fm oynayarak geçirmiş bir erkek olarak girdiğim tanımdır. Tuttuğu takımı stadyumda desteklerken çıkan kavga sonucu insanların öldüğü bir dünyada yaşıyoruz. Olay futbol, bir oyun.

ironiden anlamayan nesil

Cobalt zehirlenmesi geçirmiş olabilen nesildir. Esasen standart bir zeka ve iyi bir mizah duygusu yeterlidir.

sözlük yazarlarının ilişki durumu

Yıldız savaşlarından Han‘ı hatırlarsınız. (bkz: solo)

neden sigara içiyorsun

Yaşamak için, ölmek, kederlenmek, umutlanmak için. Soğumaya başlayan bu dünyayı ısıtmak için. Acı çekmek ve sevebilmek için. Ölümsüzlüğü tatmak isteyen ruhumu kafesleyebilmek için. Ve evet mazeretlerim dolu sebeplerdir.

artık umursamamak

Önemli bir eylemdir. Kişinin geleceğini belirler. Neleri umarsayarak neleri dikkate alarak yaşayacağını iyi hesaplamalıdır yazar kişisi. istemeden bile olsa bunu yapar. Bazı şeyler umursanır.

hangi yazarla ne yapmak isterdiniz

Just call me alpha ile.. ulan bir sürü olay yaşadık. Sağlam bir üçlü ama öyle 'boş' beleş değil. Bayıltıcı. Denk gelmedi kaçamak takılıyor arkadaş.

uzaklara gitmek

Stratosferden uzağa olmuyor. Meridyenler yetmez. Uzaklar zamanı etkilemez. Zaten sabit olmadığı kanıtlandı. Sıkıntılı. Bir hayal.

annenin bulduğu kızın sevgiliden güzel çıkması

Takıldığım koca sülalemin ben hariç bütün torunlara manita bulmaya çalışmasını çakozladığım tanımdır. Hep biz koşturalım. Kaçırmayın gençler. Evlenirsiniz.

en son alınan iltifat

'Cesaretli ve saygılı.' Evet çok iyi yalan söylerim. Eski bir gücümü ortaya çıkardım. Apsufakinlutly.

tanrıya var demek onu sınırlandırmak olmaz mı

yazarların kendi tanrısını düşünerek sınırlandırmaya çalıştırdıktan sonra cevaplamak için uğraştığı sorudur. paradoks' tur. yaratıcı kavramı kendi kendini oluşturarak kendini yok eder. bununla beraber var olmadan önce yaratılmaya ihtiyaç duyulası bir haldedir. yaratıldığı zihin tarafından yok edilerek ezik bir paradoks halini almıştır.

atatürk diktatör mü

Şey vardı bir caps. Ne salak salak sorular bunlar? Bilen var mı? Bir soru.

yazarların en çok özledikleri

Atari salonları , bilye, mahalle maçları. Tamam anladınız çocukluk. Ama atari salonları ilk olacak.

the king of fighters

iori delisiyle combo yapmayı inanılmaz özlediğim oyun serisi. Vay arkadaş yaşlandıran başlıklar bunlar mı oluyor?

ilk aşık olunan ünlü

Shakira' dır. Tektir. Ondan başka kalça yoktur.

evlenmemek için bir neden söyle

Düğün masrafı. Köyden gelen halalar 50 lira takacak, küçük altın bile değil. Boşanma denmiş. Ha ek olarak (bkz: halay)

yazarların evlilik hakkında düşündükleri

'vay evlendiler. artık bizim bakacağımız kadına, adama bakmazlar. bir boğaz eksildi. ' gibisinden kendini düşünen kişiler tarafından yaratılmış yada toplum tarafından 'oha zina yapıyorlar!' denmemesi için oluşturulmuş ayrıca insanların rahat rahat seks, çocuk yapabilmeleri adına devlet tarafından izlenen zorunlu ama zorunlu olmayan bir olgu. bir yazar sorusudur.
Eksileyen arkadaş için edit: he evlilik çok kutsal he.

aşık oldum ben

Kulübe hoş geldin. ilk kuralımız; ayvayı yedin. iki; yok. Ziyade olsun.

anime önerileri

Naruto , attack on titan ve one punch man denmiş mi? Bakıyorum valla denmiş, dikkate alın. Güzel.

araçla kaza yapma esnasındaki duygu

Can kaybı yaşanmayacağını bildiğimden soğukkanlılık ve 'hay sokayım bir bu eksikti. ' hissiyatı.