bugün

entry'ler (73)

nur viral

Şems Arslan dan dolayı internette video izlerken gördüğüm ve görür görmez "Allah günah yazmasın da bir sıfat bu kadar mı itici olur" dediğim, izledikçe iticiliğinin şiddetini artıran, mideye zarar, sözüm ona sunucu kişisi. Bi de hümanistim sözde, bu kadını görünce olmadığımı anladım.

saatin 3 e gelmesi

4 ün yaklaştığına delalet eden zaman şeysi.

cemal süreya seven kadın

seven kadındır.

elde edemeyeceğim hatuna selam vermem diyen erkek

kime selam verse elde edememiş erkek zavallısıdır.

kıskançlık

Dozu, ilişkinin dönemine göre ayarlanması gerekendir. Ayar verilemiyorsa ayrılık sebebidir; net!
ilk 3 ayda "onu giyme, bununla görüşme, telefonunu ver, facebook şifreni alabilir miyim" tarzındaki zımbırtılar, 1 yıl geçmesine rağmen devam ediyorsa; yok arkadaş olacak iş değildir bu. Bunu yapan kadar kabullenen de hastadır vesselam!!!
gidin tedavi olun anasını satiyim atsan atılmaz terketsen olmaz, Allah ıslah etsin ağzına tükiriyim beladır ya belaaaa... rahatsızlık şiZofrenliktir ya!

kürtlere yapılan haksızlıklar

Sinema yasakmış, okul yasakmış, fabrikalarda çalıştırılmıyorlarmış ta yok efendim sonra niye dağlara çıkarlarmış! Yahu acaba neden diye bir düşündünüz mü diycem fakat, düşünmek bile sizin neyinize deyip ağzımı şimdi gece gece bozmamak adına konuyu noktalamaya çabalasam da söylemeden edemiycem; memnun değilseniz siktirolun gidin anasını satiyim tutan mı var.

türkiye nin en iyi radyocusu

Küçücükken onun radyo d deki yastık sohbetlerine hayranlık duyarken, bir gün meslektaş olacağımız hiç aklıma gelmezdi;
Ve tabiki Muzaffer Güsar (muzo)

rize metrosu

Adına film yapılası proje! "Rize metrosu 2" yakında sinemalarda!

mezgit

Rize'de bunun bir diğer adı da laho balığıdır! Hatta Mezgit deyince bazıları bilmez. Açıklarda yaşayan lezzetli mi lezzetli, temiz mi temiz balık türü. Bir buçuk kiloyu tek başıma yediğimi bilirim!

ferdi tayfur

Bal gibi de arabeskçidir efenim. Rahmetli Müslüm babayla birlikte yeri dolmaz bir sanatçıdır.

muhafazakarın entelektüel görünme çabası

Yaman bir çelişkidir! Daha muhafazakârlığını muhafaza edemiyorsun, sen neyin muhafazakarısın?!

türk birliğine inanan insan

"Yanmayan dağ" adlı yazarın entry sine katıldığım başlıktır. Ulu Önder'in de söylediği gibi belki bizler bile görmeyeceğiz fakat er yada geç gerçekleşecektir.

metro turizm

Ince düşünceli otobüs firması.. Daha dün, sevgililer günü sebebiyle yazıhanenin önündeki görevlisi "metro turizmin sevgililer günü hediyesidir buyrun efenim" diyerek elime harika bir şiir kitabı sıkıştırmıştır. Güzel güzel, severim böyle nezaket kokan halleri. Alkışlar metro turizme o halde.

rize denince akla ilk gelenler

Rize iline özgü özellikler. ..
2 Başbakan (mesut yılmaz, Recep Tayyip Erdoğan)
1 Popstar (Tarkan)
Bide kendum * e daha ne olsun.

nicki çok sevilen yazarlar

(bkz: )fakat yerine ama koyarım.

iş çıkışı manitayla şahin in içinde sevişmek

Genç yaşta evlenip çoluk çocuğa karışmış yakışıklı ve kaslı kaportacı Osman ustanın, mahallenin en kaşar kızıyla iş çıkışı yapmış olduğu eylemdir efenim.

50 yıllık komadan çıkan adama söylenecek ilk söz

Müslüm babayı kaybettik dostum:(

hasan şaş

Futbol oynadığı dönemlerde saha içindeki çocuksu hınzır hallerine hayran olduğum, Galatasaray ın efsane isimlerinden biridir. NET!

kadının fotoğrafını beğenmek aldatmak sayılır mı

Kadın kimdir? Teyzesi mi? Kardeşi mi? Kuzeni yada yakın bir kız arkadası mı? ?? Bu ve benzeri ise tabiki sorun yok. E zaten tanımadığı baldırı çıplak bir kadının da erkeğin sosyal paylaşım sitelerinde ne işi var dimi? !!! E sonuç itibariyle ihanet sayılacak bişey ortada yok!

pkk ydh g hpg ypg kck hdp

Bir çeşit kimliği belirsiz soyu sopu belli olmayan insancıkların oluşturduğu terör örgütleri...