bugün

sebebi vardir aslinda o da umutsuzluktur.cunku insani ayakta tutan guc heyecandir ki o heyecanin kaynagi da insanin icindeki umuttur.
hiç anlamadığım bi his

sebepsiz yere çok mutluyum. nasil bozdum bilmiyorum.
Yalnız değilmişim sevindim. Bana da bi anda gelenler geliyor, enerjim düşüyor ve kendimi çok kötü hissediyorum. Ama bazen tam tersi de olabiliyor ve durduk yere kendi kendime mutlu olup salak salak gülüyorum. iyi değilim sanırım evet değilim.
Derdiniz ne sizin amına koyim iki nefes sonra öleceksiniz zaten ne için stres salgılıyorsunuz.
(bkz: majör depresyon)
1 aydan uzun suredir devam ediyorsa psikiyatrik bir durumdur. Bir uzmana görünmekte fayda vardır.
bunalıma giren ergen tribidir o.
hoşlaştığı kızı/erkeği yatağa atınca geçer hemen...
depresyon belirtisi.
Enerjimi her şeyimi sömüren bir durum bu.

Ruh halim gün içerisinde defalarca değişiyor, bu beni çok yoruyor hiçbir heyecanım yok herkes bunu söylüyor bana bakarak. Bu yaşında bu durgunluk ne böyle falan diyorlar. Artık öyle bi boktan çağdayız ki benim bunu buraya yazmam övünülecek, hava atılacak şey olarak görünüyor.

Spora başlamayı düşünüyorum belki spor olumlu etki eder.
çok şükür nihayet biri içinde bulunduğum durumu anlattı. çağımızın vebası anksiyete yüzünden hep. içten içe çürüyoruz aslında. dünya yıkılmış da altında kalmışım gibi hissediyorum.

bu ara sürekli anksiyeteden bahsediyorum, allah sonumu hayır etsin.
Sebebi çok net bilinen ama bilinmemezlikten gelinen mutsuzluktur.

işler doğru gitmiyor sözlük. Kötü olan şey şu ki çok iyi insanlar var ve onlara yalan söylüyorum bir şekilde. Bunu görüp düşündükçe kahroluyorum. Yanımdaki insan da beni sürekli arafta bırakıyor önümü görmekte zorlanıyorum. Bir kişiyiyse çok özledim. Ulaşsam ona zarar vermiş olacağım için ulaşmıyorum. Allahımı çok özledim her şeyden önemlisi bu aslında. Allah'a dönmek tövbe etmek istiyorum. Aynı hataları tekrar yapmamak istiyorum. Allahım sen beni affet. Akıl sağlığımı koru. Sen benm yar ve yardımcım ol, kurtar beni Rabbim.
mutlu olmak için sebebiniz olmadığında hissediyorsunuz...
Aniden gelen hüzünler yine peşimizi bırakmıyor.
Dönüp önce kendine sonra da etrafına bak, karnın tok, sağlığın yerinde, kimseye muhtaç değilsin, özgürsün, aklın var kullanabiliyosun. sahip olduklarının farkına var. hala hayattalarken annene ve babana sarıl sıkıca hala istediğinde yanında oldukları için şükret. Evcil hayvan edin, ya da bir bitki besle sev, onu her gün sulamak bile rahatlatabilir seni, mutlu olmak için mucize bekleme küçük şeylerden mutlu olmayı bil, hiç birini yapamıyo musun, sen burda şımarıklıktan mutsuzken insanlar dışarıda hastalık açlık gibi zorluklarla mücadele ediyo.
(bkz: montla sıç).
inşirah suresi okuma gerektiren durum.
istenilen şeylerin meydana gelememesi gibi durumların çoğalarak insanı belli zamanlarda üzüntü veren psikolojik bozukluk.. Parmağın farketmeden bir yerde kesilir ama bunu belli bir süre sonra farkedersin gibi belki
depresyon hali.
Neşet Ertaş dinle ikisini pekiştirir.
Gunde hunharca yaptigim ama nedenini icimde asla cozemedigim olaylar butunu. Aklima geliyorlar sonra uzulmemeliyim dunyada neler oluyor diyorum ama inatla tekrar ediyorum. Yapmamaliyim, yapmamaliyim.
leş gibi bir his.
hadi hadi herkes sebebini biliyor da kendimize söylemek istemiyoruz.
Tam olarak bugün içinde bulunduğum ruh halidir.
bugün doğum günüm. ilk tokadımı yediğim,ilk ağladığım,ilk yıkandığım,ilk nefesi aldığım gün.bugün cennetten,cehenneme kovulduğum gün.
insanın içinde bulunabileceği en gıcık durumlardan biri.
kendi içinde bulunduğun duruma mı yanasın, başkaları sorduğunda “bilmiyorum” dediğinde, “nası bilmiyorsun yaa” demelerine mi?
"Evren neden var oldu? Araştırmacılar, bu sorunun yanıtını "Her Şeyin Teorisi" adını verdikleri bir evren formülüyle yanıtlamayı umuyorlar. ingiliz astrofizik uzmanı Stephen Hawking, yeni bulgularıyla, içinde eşizlerimizin bulunduğu fantastik bir "hiper uzay"ın kapılarını açıyor. Biz diğer evrenleri göremiyoruz; ancak, Hawking teorisinde, paralel evrenlerde olanların bizim korkularımızı, becerilerimizi ve özlemlerimizi etkileyebileceğini ileri sürüyor."
Devamı için:
11.boyut
(http://www.focusdergisi.com.tr/bilim/00151/)