bugün

Navigasyon açtıran taksicidir.
Karşının taksicisidir.*
Taksimetrenin yazdığı ücretin yarısının ödenmesi gereken taksicidir, bari arabayı da ben süreyim amk.
inilen taksidir. kafam taşak gibi bir de yol mu tarif edeceğim sana dingil. her yeri öğrenemediysen yapma o mesleği.
in in kitleyecek. kontrol sende olduğu için illaki yanlış yola girer. kurnazlıktır.
size kazık atmayacak tek adamdır. kendi düşen ağlamaz hadi yolu tarif et, taksimetreyi kendine çevir domal falan. kaderine razı ol.
Öyle değil lan valla bilmiyorum bazı yolları. Ne vicdansızsınız ya tüh size tarif etseniz ne olur?
istanbul taksicisi.
Istedigi yerden gitmesine izin vermeyince madem öyle o yolu ben bilmiyorum diyen modeller de vardır.

Hani adam açık açık yolcu ile inatlasabiliyor. Parayi veren yolcu istediği yerden gider zaten taksimetre yazıyor yani.

Trafik olan yere girmeye çalışmak da değil adam ısrarla kendi istediği yerden gitmek istiyor.
Yolunu yapıyordur.
Fake taxi veya korsan taksi olma ihtimali yüksektir. Veya işe yeni başlamış ve navigasyonun varlığından bi haberdir.
zamanında taksimden eve giderdim. çok net birinci köprüden geçmemiz gerekirken adam sorardı birden mi gideyim ikiden mi diye. 3 den git diyordum gıcıklığına. bıyık altından gülerlerdi. birden gitçen tabi nerden gitçen diye eklerdim sonrasında. çoğu kötü niyetlidir.
Oyle bir soylerlerki bunu sanarsiniz oyle bir yer yok. "Ablacim valla ben oyle bi yer bilmiyorum siz tarif edin artik hic duymadim cunku...vs" insan kendinden suphe duyuyor acaba diyor orasi degil miydi.
olabilir, yolu biliyosan tarif edersin.
güncel Önemli Başlıklar