bugün

entry'ler (81)

atanamayan öğretmenler diye bir şey uydurmuşlar

omer dincer denen adam kendi sizofrenisinden herkesi nemalandırmak istiyor.

intihar ederken not yazılabilecek sözlükler

işte gidiyorum, bir şey demeden, şikayet etmeden...

son kez sevişip intihar etmek

sevişilen insana ömür billah vicdan azabıdır.

beni affeder misin

söyleniş şekli öyle önemlidir ki, affedilmeyi talep eden insan kimi zaman içe sokulası kimi zaman yüzüne tükürülesi olabilir. ne söylediğin değil nasıl söylediğin önemlidir.

türkiye komünizmle savaş derneği

önce komünizmin ne olduğunu öğrenmesi gereken insanların dedelerinden duydukları ile kişisel ideolajileri varmış gibi görünme halleridir.

direnme hakkı

gasp edilmeye çalışılan herşeyinizi sahiplenmek için gösterilesi haktır.

sevgiliden ayrılmak için uydurulan bahaneler

bu aralar kafam karışık, biraz kendi halime kalmak istiyorum...

trafik kazası

hep 3.sayfalarda yazılır sanırdım ölümlü kazalar, bizim kullandığımız arabaların tamponu yamulur ya da en fazla kırmızı ışıkta kosarsak kalp ritmimiz hızlanır sanırdım. oysa hayat bazen 3. sayfa kıvamında yaşanıyor ve ölüm en umulmadık anda karşısına çıkıyormuş insanın. özel araçla kaza yapılınca verilecek cevpalar vardır hep; hız, alkol, dikkatsizlik, dalgınlık... vb. toplu taşımanın güvenli olduğuna inanılır, kırmızı ışıkta beklemek ise ilahi bir kuraldır.

askerliğini bitirmiş teskeresini aldıktan sonra eve dönmek için bindiği halk otobüsü kırmızı ışıkta bekliyordu, arkadan gelen kamyonun freni patladı ve önüne kattığı otobüsü metrelerce sürükledi. karşıdan görenler dualar etti boş olması için otobüsün oysa 2 bahar vardı arka koltuğunda otobüsün. biri 3 aylık baba, diğer hayata adım atmaya hazır bir delikanlı. yüzünü bile göstermediler, görülecek bir şey yok dercesine, ayaklarını görebildim, beyaz kumaşın içinden çıkan. damatlık yerine giydirmişdi, pek beğenmedim. düğün konvoyu yapacaktık biz ona şehir mezarlığına niye gittik anlayamadım. ve üzerine bereket pirinçleri değil toprak attılar, yüreğim onunla birlikte kaldı o toprağın altında sevgilim sanıp ses etmediler.

etmesinler zaten sevgiliden de öteydi, vazgeçilmez can dostum. 30 kasım 2010 da çıktığın yolculukta varacağın yer cennettir biliyorum, çünkü masumiyetinin başka bir adresi olamaz... seni şimdiden özlüyorum.

çağatay

lise yıllarından yanımda kalan hayat beni yordukça yardımıma koşan, her zaman her koşulda canıııııııııııım diyerek beni mutlu eden güzel insan...
30 kasım 2010 aksamustu ankarada ayrıldı ruhu bedeninde ve söküp aldı en güçlü sığınağımızı bizden...şimdiden özlediğim can dost çağatay.

her beş kişiden birinin zaman gazetesi okuması

etyen mahçupyandan ali çimen'e, bejan matur dan ekrem dumanlıya, mümtazer türköne den selim ileriye türkiyede olaylara kim nasıl bakıyor diyorsanız okunasıdır.

kadınların erkeklere göre üstünlükleri

mücadeleden asla vazgeçmeyen, yaratmak için yaratılmış olmalarıdır.

kanal d nin canlı yayın rezaleti

içimi yakan anne çığlıkları karşısında duyarsız kalınması insanlığımızdan utandırmalı bizleri. susmasın hiç kimse ve bu insanlar cezalandırılıp, bu kurumlar adam olana kadar da cezalı kalsınlar...

yenieksen com

pardus yayıncılık tarafından hayata geçirilmiştir.

9 mayıs 2010 ankaragücü fenerbahçe maçı

yer gök sarı lacivert olacak diye beklerken tribünlerin yeşil beyaza boyanacağı maç olacaktır. skor şampiyonu belirleyecektir. anadolu takımlarının kaderi görülecek, çok büyük bir özgüvenle hakemi siz seçin diyen aziz yıldırımın cümlesinin altındaki biz nasılsa bir yolunu buluruz imasının aslı astarı ortaya çıkacaktır. bursaspor için oyna ankara, kazan ve kardeşliğini göster kazandır ankara.

yaprak dökümü

bitse de gitsek, dökülse artık şu yapraklar dediğimizdir.

hayal kahvesi

istanbuldaki hayal kahvesini seviyorsanız, fsm dekine sakın gitmeyin o sizin hayalinizde kalsın varsın yanıbaşınızda ama gitmediğiniz olsun aksi halde hayalleriniz yıkılır enkaz altında kalırsınız. aynısının terside mümkündür, topuklu pabuç, takım elbise felan gitmeye alıştığınız fsm den sonra büyükparmakkapı hayal sizi alt üst edebilir, keza merdivenlerde sıkış tepiş oturmak, rahat rahat müzik dinlemek içindir hayal...

klan

bursa piyasasının rağbet gösterdiği arabasını park valeye verip bu gece kim kime verecek imajıyla içeri girdiği ve işi pişirip gittiği yerdir.

prezervatif kullanmayan genç

her yıl babalar gününde sıranın kendısıne gelme riskine göz yuman gençtir.

4 mayıs

http://www.ntvmsnbc.com/...

cizrede bir uzman çavuşu ailesiyle özel aracında kurşunlayan zihniyet 4 yaralı bıraktı ardında 1 ceset...

seri katil

izmirde görülen son örneği ile tüyleri ürperten cani modeli.