1. 1.
  beykoz cubuklu'da bogaza nazir harika bir bar, alternatif gece kulubu ayni zamanda. ortakoy ve beyoglu'nda da subeleri var ama cubuklu'dakinin yeri ayridir.
  3 ... laz pacino
 2. 2.
  eskişehir'in eğlence merkezi...(ya da eskiden öyleydi bilmiyorum)
  çarşamba ve pazar günleri rock günleri olduğundan rağbet fazla olsa da, diğer günlerde de yeterince müşteri çekmektedir burası. eski ününü, 222 park'ın açılmasından sonra kaybetmiştir.
  1 ... lyla
 3. 3.
  bütün bir anadoluda bir benzeri olmayan, bugün eski popülerliğini kaybetse de kalitesi ve ünü hala yerinde olan, şahsen benim de altı ay kadar canlı müzik yapma şansı bulduğum nadide rock bar. gerçekten bir eğlence stili yaratmıştı.
  (bkz: the jolly joker)
  1 ... zargana
 4. 4.
  nev'in her cuma sahne aldığı taksimdeki mekandır.
  ... semi
 5. 5.
  en güzeli çubukluda bulunandır.
  1 ... africa
 6. 6.
  eskiden sadece eskişehirde olduğunu sandığım fakat büyüdükçe her yerde en az bir tane olduğunu anladığım cafe / bar / disko / büfe / kıraathane adı. * * * * *
  ... habis
 7. 7.
  çubuklu'daki harikadır.. mekanın sahibinin karısının rock sevmesi nedeniyle ağırlıklı olarak rock konserleri veriyorlarmış.. ayrıca yılbaşıları da fena olmuyor..
  1 ... yasasinakmayanrimel
 8. 8.
  çanakkale'de de mevcuttur fakat hayal kahvesi ismine çanakkaleden intikal eden katma bir değer yoktur.
  ... karaarslan
 9. 9.
  kadıköy belediyesi caddebostan kültür merkezinde de şubesi bulunmaktadır. çarşamba ve cumartesi geceleri canlı müzikle latin geceleri düzenlenmektedir. tavsiye edilir.
  ... little black dress
 10. 10.
  nev'in hayranlarının artık sığmadığı ve kendisinin bu nedenle balans'a geçtiği mekandır.
  (bkz: balans)
  1 ... ozgeesra