entry'ler (22)

mehmet topal

Fenerbahceyle 4 yillik sozlesme imzalamistir.

şehirlerdeki muhtemel buluşma yerleri

Sakarya- akmnin onu.

türkiye de günde 250 milyon bardak çay içilmesi

türkiye'de kahve zincirlerine karşı oluşan çay lobisinin en büyük dayanağı.
Kisi basina 4cay dusuyor
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/15792249.asp?

cüneyt çakır ın euro 2012 finalini yönetmesi

Malesef olmayacak olaydir.

haxball

http://www.haxball.com/?r...0fb2f8aa239893&pass=1
pas ulu

uludağ sözlük büyük haxball ligi

Oluşturmayı düşündüğüm ligdir.Diğerlerinin aksine uzun süreli gerçek lig tadında olacaktır fakat uludağ sözlükte haxball takımı olduğunu düşünmüyorum katılmak isteyen oyuncular yazsınlar takımları otomatik olarak ayarlarız.
Takımlar 3 er kişiden oluşacak ve katılıma göre 6 veya 8 takım olacaktır. Kuralları takımları oluşturduktan sonra belirmeyi düşünüyorum.

haxball

Yaklasik 2 bucuk senelik tecrubemin oldugu hayvanlar gibi oynadigim forumlarda sampiyonluklarimin oldugu oyun.

ramiz dayı sözleri

Sen kendin icin olursun kardes ben sevdiklerim icin.
Sen adamlarini oldurmeye yollarsin kardes ben olmeye yollarim.

fuat akdağ

Spor servisini her kapatışına güldügüm tatlı bir adam.

emreli ardalı atletico madrid

Bu sene icin Emre' nin Arda 'dan daha fazla süre alacağını düşündügüm madrid..

emreli ardalı atletico madrid

Bu sene icin Emre' nin Arda 'dan daha fazla süre alacağını düşündügüm madrid..

selçuk inan ı yıldız sanan galatasaraylı

Bir Galatasaraylı olarak Selcuk inan' ın yıldız olmadıgını rahatlıkla söyleyebilirim. Frikikler 10numara ama seri pas yapamaz calım yetenegide bir yıldız derecesinde degil. Yıldız oldugu bir nokta var o da duran toplar.

egemen korkmaz

Besiktas ile 3yil daha sozlesme imzalayan sevdigim fakat begenmedigim futbolcu. Hizli degil teknik degil topu oyuna sokusu iyi sayilmaz kornerlerde kafa vurur ama genelde isabetsiz olur bu vuruslar. Begendigim yonu ise savasci kimligi ve saha icindeki liderligi.

hastası olunan sözler

Sana ağır gelir bu sevmeler dengeni kaybedersin, sonra kiliseye girip selamın aleyküm dersin.

somebody that i used to know

Yeni sarkilar arasinda acik ara en iyisi.

david silva

Gecen gun irlandaya attigi gol gercekten buyuk yetenek ister sonuc olarak buyuk futbolcu.

mehmet topal

Fenerbahceye transferi gerceklesecegini dusundugum futbolcu cok iyi bir topcu oldugunu dusunmuyorum topsuz oyunda cok iyi oldugu soylensede bu zamanda herturlu iyi olucaksin valencia bu adami gonderir fenerdede seneye kulubude oturur.

mehmet topal

Fenerbahceye transferi gerceklesecegini dusundugum futbolcu cok iyi bir topcu oldugunu dusunmuyorum topsuz oyunda cok iyi oldugu soylensede bu zamanda herturlu iyi olucaksin valencia bu adami gonderir fenerdede seneye kulubude oturur.

erkan can ı sevmek için nedenler

Pamuk prenses kisa filmini seyretmek yeterlidir.

ole gunnar solskjaer

" Bebek yuzlu katil " hayrani oldugum ismini niklerime koydugum efsane golcudur umarim sir alexden sonra manchesterin basina gecer