bugün

sevdiği entry'ler

obiwankenobi

Vayyyyyy, ben kimleri görüyorum bennnn.

Sen obi, bizim wankenobi misiniz acep?

Evet.

penguenler neden uçamazlar

akrofobileri olduğu için.

kedilerin kedi sevmemesi

misafirin de misafir sevmemesi gibidir.

kedilerin kedi sevmemesi

kediler hafiften ayarsız psikopat canlılar. genel olarak hayvanın prensibi hiçbir şey sevmemek yönünde zahir. tercih meselesi. ben de insan olmama rağmen insan sevmem pek mesela.

düzgün yürüyemiyor bile nasıl uçsun?

kalkış hızına elverecek yeterli uzunlukta pist bulamadıklarından.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

Sözlüğe dönüşüm bütün sahtekar din dusmani fetbazlarin eteklerini tutusturmus. Şimdi korkak gibi saklanmayin ve delikanlı gibi ortaya çıkın. Hesabınızı görmenin vakti geldi.

Hbbia25dmrli yi bilmemek bu utanç sizlere yeter de artar bile. imla ve noktalama hususunda akıl verecek duyar sahipleri de geldiğine göre düşmanlari citilemeye başlamak üzereyiz demektir. Haydi din dostlarım haydi akbuddylerim yüklenin bu kendini küçük dinleri yaratmış zannedenlere...

star wars

fanları tam manyaktır herkes bilir. sinemaların önünde kuyruk olur, oyuncak, tşört şu bu her şey alırlar...neyse...

yine dışarda bir sinema kuyruğu... filmin ilk günü... amerika.

dangalağın teki filmden çıkıyo... "obi van kenobi ölüyo!!!" diye bağırınca... kuyruktaki ne kadar adam varsa azına sıçiiim ben senin diye spoil veren gerizekalıyı dövüyorlar.

iyi gülmüştüm.

sözlük te ortam gerginleştiğinde çevrimdışı olmak

görüyorum, öyle kavgalar çıkıyor ki bazen, bir yazarın nick altısında birden fazla yazar atışıyor, kapışıyor.

böyle durumlarda en iyisi, çevrimdışı olmaktır. çünkü o kavga bir şekilde gelip size sıçrayabilir ve iş öyle bir noktaya gelir ki,

birileri sizi ipinizden bulabilir. ağzınızı, burnunuzu kırarlar. ellerinizi bağlayıp a4 kağıdıyla bileklerinizi keserler. yere yatırıp kafanıza bekmez döküp karıncalara yem ederler. saçınıza çiklet yapıştırırlar. sizi, tv karşısına bağlayıp şafak sezerli hababam sınıfı serisini zorla izlettirirler. ıztagramda sahte hesap açıp dayınız gibi davranırlar ve fotoğraflarınızın altına seri şekilde "koçum bu ne karizma anangillere selam" yazarlar. bir kadın bulup size zorla seks yaptırırlar.

bu tip, nahoş şeylere maruz kalmamak için, ortam gerginleştiğinde offline olun ve gerginliğin geçmesini ya da tarafların çaylak olmasını bekleyin.

iyi günler.

sözlük tipsizlerinin fotoğrafları

Obiwankenobi nickli arkadaşın sakalları aynı yağmur ormanları gibi maşallah sanki sigara dumanı sakallarin içinden çıkıyor izlenimi vermiş kadraj. Biraz daha gür olaymış 110 u çevirip itfaiye çağırmak gerekecekmiş o kadar yani.*

obiwankenobi

star wars hayranı olduğunu dusunduğum yazardır.

trabzonspor

beter olun amk.

28 mayıs 2020 türkiye futbol liglerinin iptali

Trabzon önümüzdeki 250 yıl daha şampiyon olamaz boşuna tatava yapmasın.

28 mayıs 2020 türkiye futbol liglerinin iptali

Böylece Kadıköy'de 1-3lük gs maçı iptal. Bu sene de olmadı yani. Resmi kayıtlara geçemeyecek çünkü. Siz bizi Kadıköy'de yenemezsiniz amk, bak tanrı bile istemiyor, ligler iptal oldu. Bu sene komple iptal. Zaten bi 20 yıl daha bağlanır bu seri. Hahahasiktir.