bugün

malkavian mensubu veya sempatizanı olmasından şüphenilen, ikinci nesil yazar. *

lanetlenmiş malkav'ın takipçilerini pek sevemesem de bir brujah olarak müttefikim sayılır. *
ikinci nesil olmamdan mütevellit usulca ama uzun süre önce hoş gelmiş,malkavian mensubundan ziyade malkavian klanı kurucusu deli antediluvian vampirin radyoaktif kaza geçirmiş versiyonu şahıs,ben yani. *
söylenenleri direk entrye cevirdiği için dikkatli olunması, iki kere düşünülmesi gereklidir.
sevimli genç arkadaşım. çok sık görüşemesek de kalplerimiz bir kendisiyle *
terbiyesiz sözlük yazarı. kendisiyle bir gece msn de inşaat şirketi kurduyduk adı bilem belliydi; eser göçer inş. ltd. şti. ama yüzüstü bıraktı gitti, ben de kurduğumuz şirketi hortumladım. nasılım kanka? *

edit; inşaatın kumu çakılı bizim böbrek üretimi olacaktı.
şu sıralar larp oynatacam diye arazi araştırmasına çıkan, araştırma sırasında bekçiden kaçarken kolunu kıran bir garip fimfir. allah akıl fikir ihsan eylesin.
engin bir insan. hatta mutevazılıktan ölecek neredeyse * . çok güzel yazıyor ayrıca. kelimelerle yaptığı dansın daha kıvrak olmasını diliyorum. *
karşılaşacağımız ilk zirveye ne olur ne olmaz diyerekten 2 porsiyon patlıcan yemeği götürüp afiyetle yedireceğim kişidir. anlaşılacağı üzere patlıcanı pek sevmektedir.*
en son 5 yıl önce entry girmiş 2. nesil yazar.
son entrysini "6" yıl önce giren ikinci nesil yazar.