bugün

entry'ler (52)

kadın insan mıdır

hayır. insan değil hayvandır,sende hayvan oğlu hayvansın.

çıldırıciiiiim.

candan erçetin in bembeyaz teni

mermer teni, mermer gibi sesi. candır can.

en güzel müslüm gürses şarkısı

nilüferdir kanımca. beni biraz üzüyor. herkes üzeni sever dimi. evet, kesinlikle nilüfer.

kızlardan kızlara makyaj tavsiyeleri

bu sıcak havalarda yüzünüze kat kat fondöten sürmeye hiç gerek yok beybilerim.

hafif bi bb krem, rimel, nude tonlarda bi ruj yeterli. hem ben makyaj yaptım diye bağırmaz suratınız,hem de 0 makyaj olmazsınız. adamlar artık hortumla yıkama düşüncelerine girmişler. doğallık iyidir. öptüm.

maklube hala sıcak uzağa gitmiş olamazlar

maklube ve ayak kokusu. ibretlik tespit.

bir ülkenin geri kalmış olduğunu anlama yolları

bir ülkede en çok konuşulan konu kadının bedeniyse, o ülke geri kalmıştır.

patlak bayanla evlenilir mi

velev ki sen bakir değilsin. acaba seninle evlenilir mi? bu soru seni rahatsız etmiyorsa eğer, senin tanımınla patlak olmayan bir bayanla evlen.

suriyelilere vatandaşlık verilmesi

biz direk bence ülkeyi bunlara bırakalım,suriyeye göç edelim. bu nedir arkadaş afedersin sıçar gibi çocuk doğuruyo kadınlar. sal sokağa dilensin. senden benden zengin değillerse hiç bişey bilmiyorum.

babanın paketinden sigara çalmak

annem direk karton sigara alıyordu. ben paket çarpıyodum. ne günlerdi be..

bir kadını susturmanın yolları

baya baya kredi kartı yazanlar var.

- şevki o kız kim allah belanı versin aldatıyo musun beni?
+ ya hayatım şey..
-sus hayvan herif sus yazıklar olsun sana!
+ hatice al şu kredi kartlarını ve sarıl bana...
- ahh canım kocam o kızı kuma alabilirsin, ben anlayışlı bi kadınım biliyosun. ihihihi

kafayı kırmışsınız siz ya.

bir insanı ağlatabilecek 3 kelimeden oluşan cümle

yokluğuna kolay alıştım.

babanın söylediği unutulmayan sözler

o şortu çıkar, sen beni katil mi etmeye çalışıyosun? keserle mi çıkayım sokağa? bu yaştan sonra katil mi olayım ben?

hiç unutamıyorum çünkü belirli aralıklarla tekrar edip durduğu için, unutmaya fırsat kalmıyor. canım babam:)

iz bırakan kitap cümleleri

görsel

sütyen kullanmayan kadınlar

çok değil 1 2 yıla dizlerde sektirerek gezerler.

regl olmaktan utanıp oruçlu gibi davranan insan

kur'an-ı kerimde regl olan bir dişinin oruç tutması hakkında herhangi bir yasaklama bulunmamaktadır. yani utanmasına gerek yoktur, orucunu tutabilir.

arapların ve kürtlerin olmadığı bir türkiye

tertemiz, kafalar pırıl pırıl olurdu. yav olum bizi bi salın lan.

bayram temizliği yapan sözlük kızı

yeni bitti. afedersiniz ama götüm çıktı yani.

evlilik

yeni moda artık kızlarda evlilik merakı. nasıl yırtıyorlar götlerini evlilik, evlencez, zengin koca, nihahaha olum manyak mısınız lan?

mis gibi baba ocağında prensesler gibi yaşıyosunuz. evlenince temizliktir yemektir bebeğidir bi ton iş, tabiki evlenicez ona lafım yok ama 15 yaşında veletlerin ağzına sakız olmuş gidin bi hayatınızı yaşayın. bu mu yani vizyonunuz?

çay denince akla gelenler

(bkz: ülkü ocakları)

sevgilinin giyimine karışmak

klasik türk erkeği tribi. sen o kızı o şortla o etekle ağzının salyası aka aka beğenmedin mi? başkaları da o şekilde beğenir diye oluşan korkun yüzünden karışıyorsun. tamamen egosal, sevdiğin sahiplendiğin için olduğunu düşünmüyorum.