bugün

korkuyorum daha neler verilecek. (bkz: sikmeseler bari)
ben açtım bekliyorum.
zikerler, yakında onu da yaparlar. ben kaçınılmazdan zevk almaya çalışacağım.
vatandaşlık vermekle kalsa belki daha iyi olurdu. adamlar istediği bir fakülteye sınavsız girip 1200 TL geri ödemesiz burs alabiliyor.
Sonra bizim eğitim kalitesi neden yükselmiyor.
Yapılmaması gerekendir. Türkiye'de soyu sopu belirsizleri istemiyoruz.
aslında bence verilmelidir. ama bildiğimiz usul vatandaşlık değil kayıt amaçlı mesela 5 senelik sonra savaş bitmezse ek 5 sene daha. ha bu ne işe yarayabilir şuan çalışan kayıt dışı suriyelilerin kayda girmesine ve asıl vatandaş olan bizlerden alınan* vergilerin onlardan da alınmasına ve kimin nerede ne iş yaptığının bilinmesine yarar. ben bu olaya katılmaktayım.
yuuuh !! hayır ya olamaz ! en son başbakan demişti asla vermeyiz sadece ''misafir'' olarak algılıyoruz.
Zamaninda kürdlerede verilmiştir. ilerde sorunsal haline gelebilir
Bence en doğru olanı ve gerekendir.
Onlar da bu toprakların evlatları.
Onlar da aynı ecdaddan gelme.
Onlar da din kardeşimiz, onlar da Çanakkale de vardı, onlar da askerlik falan yapsın falan.

Zaten Başbakan Yardımcımız sayın yalçın akdoğan bu konuda müjdeyi verdi. Valla allah sizden razı olsun, her zaman mazlum ve garip gurabayı kucakladınız.
Yasa çıkarılıp engellenmelidir.
bide uzanalım mı şöyle? ister misiniz?
bi on yıl sonra da onlar ayaklanır özerklik diye. hedef 2023.
görsel

Verin mına koduğumun evlatlarına vatandaşlığı verin.
akp nin yavas yavas bu ulkeyi sikme politikasinin parcalarindan bir tanesi. din kardesiyiz diye aldilar 3 milyon tanesini. hacettepe ye gore 10-15 yil icinde rahatlikla sayilari 6 milyona kadar cikacakmis. kendi ulkemizde turist olduk. din kardesiyiz diyosunuz kardesim o zaman alin evinize. niye sokakta yasiyo bu insanlar?

vatandaslik verdikleriniz de size din kardesiyiz diye oy verirler 14 yil daha iktidarda kalip yapmadiginiz yolsuzluk kalmaz.
akp'nin oy alıp iktidarda kalabilmek için yaptığı hamlelelerden biridir.

bunlara oy verenin aklını eşekler siksin.
oy için o kadar zorluklarla kazanılan toprakların paye edilmesi.
Ota boka referandum diyen tayyip efendi nin mutlaka referanduma götürmesi gereken çok ciddi bir karardır.
Adam ülkeyi iyice babasının malı zannetmeye başladı!
nah veririz
görsel
Artık iktidarda olanların Türk olduklarından şüphe eder olma halindeyim.
Neden demografiyi bozmaya çalışıyorlar diye de sormuyorum kimseye. Buna Kendi ülkeniz de yabancı duruma düşmekte denebilir.
kelimelerin kifayetsiz kaldığı haber. yani tok olanların sikinde olmayacak tabi ki.
yeni ucuz işçi ama bu en çok ülkenin yüzde 80 i aç olan kesimini vuracak.
bununla ilgili rusya uçağı geliyor aklıma önce düşür sonra özür dile
galiba yıllar sonra ''hata yaptık '' denilecek bir durum daha
http://www.dha.com.tr/erd...slik-mujdesi_1271454.html
asgari ücretten daha ucuza kayıt dışı çalışacak personel istihdam sağlanması amacı ile yapılan girişimdir. iş verenlerin bari yakalanılırsa sadece sgk dan ceza gelsin onuda bir şekilde hallederiz şeklinde konuya yaklaşmasını ve sevinçle karşılamalarıdır.
sona yaklaşmak için daha da hızlı atılan adımlardan sadece biri.
Hükümetin suriye'den gelen canlı bombalar konusunda gerekli dersi almadığının kanıtıdır.
2023 yolunda tayyeep in en büyük kozlarından biridir. aylardır dışarıda dilendirdiği insanlara yalandan vatandaşlık verecek ve o karaktersizler de oylarını akp ye verecekler sözde.

buna engel olamayan muhalefetin ve bunları başımıza getiren koyunların ta amına koyim başka bişey demiyorum.
Anket sonuclari memnun etmemis anlasilan. Tamam kardesiz adamlar zor durumda geldiler felan da sen kimin hakkini kime veriyon dingil. basindaki diktator gidince kardeslerimiz de evlerine gidecek cok istiyosan sen suriye vatandasligina gecersin
tayyip adlı lise mezunu şahsın ülkemizi mahvedecek yeni oy stratejisidir.

tayyipi gebertmek karşılığında
300 yıl hapis yatmaya razıyım.
Benim 300 yılı siktir et tüm ülke kurtulur.