bugün

entry'ler (287)

facebook tan kişi silme nedenleri

Özlü sözler paylaşıyor olması.

fox tv nin gereksiz bir kanal olması

Bu kanalda haber anlayışıyla magazincilik anlayışı birbirine çok karıştırılıyor.

borçlar hukuku

Son sınav olmasıyla ayrıca bu saate kadar uykusuz kalmama sebep olmasıyla kendisinden bir kez daha nefret ettiğim derstir.

mehmet ali birand

Yarın kimseye söz vermeyin derken, yarınlara uyanamadı sevgili Birand.

türkiye de yaşamaktan nefret etme sebepleri

Yaşamaktan mutlu olunan sebepler yazılsa daha kısa sürecektir.

topuklu ayakkabı ile yapılamayacak şeyler

bisikleti süremez.

mehmet ali birand a üzülen insan

Bir fikir adamının kaybedilmesinin verdiği üzüntüyü yaşayan kişidir.O kadar çok sığ başlıklar açılıyor ki , insanlıktan uzak, okumaktan uzak ,araştırmaktan uzak,bilmekten uzak ...

babaya mektup

Kafka'nın babasıyla aralarındaki bağı en güzel şekilde anlattığı ve aslında kafkanın diğer kitaplarının temelinin arkasında güçlü bir baba silüetinin yer aldığını da özetlemiş bir kitaptır : "Bazen dünya haritasının önüme serilmiş olduğunu ve senin boylu boyunca bu haritanın üzerinde uzandığını hayal ediyorum.Ve o zaman benim hayatım açısından ,yalnızca senin kaplamadığın ya da ulaşabileceğin mesafenin dışındaki bölgeler değerlendirilebilir görülüyor" .Franz

kokoreç

insanı bu kış gününde evden dışarı çıkmasına sebep olacak besin maddesidir.

sevgiliye atkı örmek

Diğer sevgili de bunun karşılığında kıza resimli slayt hazırlar .

sözlüğün facebook a dönmesi

En azından renkleri farklı olaydı dedirtten durumdur.

yazarların telefondan attığı son mesaj

Mesajını yeni görüyorum kusura bakma.Hayırdır?

tasinmaz mal

Tapu siciline kaydıyla mülkiyetinin kazanılmasının mümkün olduğu mallardır.

ne yapılırsa yapılsın düzelmeyen şeyler

Siyah noktalar.

zafer ekin karabay

Yakın zamanlarda bir hocamızın yaşasaydı türkiyenin en iyi ceza hukukçularından olurdu demesi üzerine araştırdığım sonrasında keşke yaşasaymış da böyle bir hocaya sahip olsaymışım dediğim şair ve hukukçudur.

Şimdi Meral Hocanın güldüğü zaman bile yüzünde azalmayan hüznü daha iyi anlayabiliyorum.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Ben seni öpmeye geldim ,öpüp gidicem.

albeni reklamı

Alakasız üçlüyle dikkat çeken, böylece reklamın akıllarda kalmasına neden olabilecek bir durumdur.

yazarların en beğendiği ahmet kaya şarkıları

Tedirgin.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Alt komşuya inip, biraz daha yüksek sesle kahkaha at tüm şehir duysun demek istiyorum.

dava arkadaşlığı

Hukuken davacı tarafta birden fazla kişinin birlikte dava açması ya da davalı tarafta birden fazla kişiye karşı dava açılabilmesidir.Ayrıca aynı ideolojiye gönül vermiş kişilerin arkadaşlığına da denilmektedir.