bugün

entry'ler (362)

gecenin şarkısı

sting - shape of my heart.

sözlük yazarlarının itirafları

ne halt ettiğimi bilmiyorum bu aralar, bunalmış haldeyim ve endişeliyim. nasıl geçecek bilmiyorum.

inanmak

benim bir türlü hissedemediğim şeydir.

ağlamaktan gözlerim şişti, deli gibi özledim.

susup sakladıklarım bir gün boğulmama sebep olacak.

galatasaray a şikeci diyen fenerli

gerçekten de büyük bir ironiye imza atan fenerlidir. bu duruma uygun güzide bir cümleyi de buraya eklemek isterim.

'ele verir talkını kendi yutar salkımı.'

ben bu yazıyı nejat işler e yazdım

sen dürüst ve onurlu bir adamsın.
gitme, henüz erken, dava bitmedi daha.
gitme de günlerini gösterelim.

sözlük yazarlarının kendilerine öğütleri

her berbat durumdan sonra psikopatça bir güç hissettiğini zannediyorsun kendinde ve daha çok belayı çağırıyorsun biliyorum ama yapma artık çocuğum yapma, daha ne kadar savaşabiliriz bilmiyorum beni de düşün arada.

galatasaray deyince akla gelenler

babam gelir aklıma ilk olarak. zira kendisi sayesinde sevdim bu asil takımı. sonra da kupa gelir tabi.

türklerin saçma hareketleri

aynı dili konuşmadığımız kişilerle ancak biraz daha bağırırsak anlaşabileceğimize inanmamız.

ben bu yazıyı sana yazdım

seni sevdiğimi anlamayacak kadar aptalsın. kendine acıyıp durduğun için sana ne kadar değer verdiğimi göremedin. mutluluğu uzaklarda aradığından yakınını göremediğini düşünüyorsun ya, bari bu sefer mutlu olmayı becer gerçekten varsa biri benden daha yakınlarında.

bana gelince, ben yarın daha farklı biri olarak uyanacağım, eğer bir inat yüzündense yaptıkların, neyse bunun bir önemi yok artık.

tükendim galiba artık. neden karşıma iyi insanlar çıkıyor ve ben onlara karşı hiçbir lanet şey hissedemiyorum bilmiyorum, ceza gibi geliyor ama neyin cezası bunu da bilmiyorum.

ve bu kalp kırıklığı bana saçma geliyor, korkunç şeyler yaşayan insanları düşününce benim kalp sızım, hayatıma karşı hissettiğim bu aidiyetsizlik ya da şuan sinirimden tutamadığım yaşlar gerçekten saçma geliyor ama durduramıyorum işte. kötü şeyler yaşayan iyi insanlar, lütfen affedin, empatiden yoksunum bu gece.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

Wake Owl - Wild Country.

onun görebileceği her yere beni anlasın diye birşeyler yazasım geliyor.
uykusuzluk geri geldi, pek seviyor beni kerata.
içim içime sığmıyor, bir sürü duygu tartışıyor, ben de karşılarında oturup izliyorum sanki.
birilerine kızasım, sövesim var.
işimi gücümü bırakıp taa facebook sayfasının derinliklerine saldım kendimi, eski sevgilileriyle ilgili bulabildiğim ne varsa okudum,hani canım acısın da unutayım diye.
öyle şeyler yazıyor ki, üstüme alınasım var, hatta bazılarını çoktan himayeme aldım, benim bu diyorum, bana yazdı.
aşk acısını anlatan arkadaşıma da, cıvık cıvık aşk sözleri paylaşan arkadaşıma da kiremitle bir tane geçiresim var.

yani bu iş pek de iç açıcı değil.
bazen unutabilmek çok kolay geliyor, sonra kalp atışım hızlanıyor, varlığını hatırlatıyor.
ama uzakta, çok uzakta.

yine de aşığım ben.
yine aşığım.

istemediğin bir hayatı yaşamak zorunda olmak

Sınırlarımı zorlamama sebep olmuş durumdur. Bazı şeylerde şansımı zorlayıp kazanmış dahi olsam hala gidecek yolum var sözlük. Allah kimseye yaşatmasın istemediği hayatı.

Yakın bir arkadaşımın yanına kafamı dinlemeye gitmiştim fakat bütün gün imkansız aşkını dinledim sözlük. Şimdi daha yorgun bir kafayla eve, şehrime dönüyorum, hiçbir şey anlamadım yahu.

madem beni cesur buluyorsun, madem kıskanıyorsun, seviyorsun, paylaşamıyorsun, o halde neden bana gelmiyorsun? evet, hakkımda düşündüğün her şeyi biliyorum ama senin bilmediğin bir şey var, eğer sonunda 'sen' cesaretini toplayabilirsen, belki artık biz de mutlu olabiliriz. çok yoruldum, artık katlanmak da zor geliyor. ben senin adım atmanı bekliyorken, sen de beni seviyorken biz hala neden yalnızız?

sözlük yazarlarının ruh halleri

şuanda; heycanlı, düşünceli, hafiften de melankolik.

beni çok zorlu bir dönemden kurtardın. acı çektiğim günlerde karşıma çıktın. iyiki de geldin hayatıma. aşık olacağın o kız çok şanslı olacak. sen dürüstlüğü, merhameti ve güzelliği hak ediyorsun. bizim için bir şans olmayacağını biliyorum ama allahın işi işte, arkadaş olarak olsa bile o kadar çok istedim ki yakınımda olmanı, beni onunla tanıştırdın ve şimdi her şey yön değiştiriyor. onunla ne yaşayacağız inan ben de kestiremiyorum ama ne olursa olsun ihanet etmeyeceğim. bu yüzden bana karşı mesafeni korumaya devam et. insanlığını seviyorum ve ciddiyetinin altındaki o erkek çocuğunu. kolayca görebiliyorum, nasıl görmem? bana her, devam et bakalım küçük çocuk, dediğin anda aslında benimle ne kadar gurur duyduğunun da farkındayım. sadece yanımda durmaya devam et.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Bob Dylan - One More Cup of Coffee.

sabahın 4 ünde sözlükte yazmak

kafa dağıtmak için idealdir.