bugün

entry'ler (83)

kadınların aşağılık yaratıklar olduğu gerçeği

Annene bir bak derim.

Her kadın size yüz vermek zorunda mı yada erkekler de aldatıyor mu?

Her türlü haltı yersin sonra kodonloron oşoğoluk yorotoklor... Dersin.

derdini anlatacak kimsenin olmaması

Insanlara dert mi anlatılır mantığıyla yıllardır kimseye açılmamışız, içimizi dökmemişiz ve hep kendimiz çözmeye çalışmışızdır çoğumuz. Sonra da birini arar ama yok ki.

Anlatın abicim derdinizi, dökün içinizi. Ama kimseye sizi yaralayacak bilgiler vermeyin. Bugün siz dert anlatırsınız yarın yine siz dert dinlersiniz..

Kimsenin derdi kimseyi yormaz ama kişi kendi derdini biriktirerek yorulur.

Not: hekese dert anlatılmaz, sayıyı sınırlı tutun, mümkünse sizle aynı dertleri yaşamış insanlara anlatın.

sözlükte sadece erkekler olsa

%99 u erkek zaten, ben daha bir kıza rasgelmedim.

laikler tatildeyken biz istanbul u alacağız

Anca başını alırsınız.

sigarayı bırakma fiyat limiti

Benim için limit yok. isterse beleş versinler yine kullanmam. Beleş verirler ilkin sonra %49476767489+6464 kdv/ötv/tfe/tüfe felan uygularlar mal gibi kalırım. Zaten ölcez de cebimizdeki 3 kuruştan da olmayalım.

ermeni çocuğu canlı yayında müslüman yapmak

Çocuk için vahim ülke adına daha vahim. Adamlar uzaya çıkıyor bizimkiler aklı ermeyen çocuğu Müslüman yapıyorlar. Helal olsun valla gözlerim yaşardı.
Bu çocuğu Müslüman yapanlar beni de deist yapmıştı. Ne gari şu dünya aq.

izmir de ata tecavüz edilmesi

Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete.

Ben niye her defasında şaşırıyorum acaba.
Nasıl böle kafalar içimizde barınıyor anlayamıyorum abi.

Neden, neden?

özlenilen duygular

Lise de aşk duygusu. Saf, ilk ve aptalca. Ondan sonra öyle aşık olunmuyor zaten.

erkek götünün güzelliği

Kadın için mi erkek için mi?
Kadın içinse niye göt, erkek içinse neden ve ne alaka?

2019 eurovision şarkı yarışması

Türkiyenin hakkı yenecek kesin.

Bu cümleyi kurabilmek bile...

galatasaray

Dosta güven düşmana korku salar. Türkiyenin temsilcisi olan, rakipleri tarafında çekilemez olan, büyük dünya klubü.

game of thrones

Kaç yıldır Winter is Coming diyerek bizi kışa hazırlıyordu ya yalan çıktı, bir gecede harcadılar gece kralını.
Ayriyeten son savaş güneşli felan tam piknik havası vardı. Hani lan winter is coming. Büyük kış madem sadece kuzeyde olacaktı kuzeyliler direkt inseydi ya güneye. Sonuçta gece kralı kışçı değil mi gelemezdi.

sevmek vs sevilmek

Sevmek emin olmaktır
Ama sevilmek değil

Mesele aşksa, sevmek sevilmekten önce gelir. Çünkü sevilmesende aşık olursun.

Ama sevilmek konusunda emin olmak istiyorsan da olma.
Çünkü insan kördür sevilmeye, ihtiyacı vardır ve kandırılması kolaydır.

karizmatik cevaplar

Mesele ... değil yeğen
Diyen dayi cevabıdır.

neden pahalı olduğu anlaşılamayan şeyler

Neden pahalı olduğu değilde insan hayatının neden ucuz olduğunu anlayamadım.

hayatta mutluluk veren küçük şeyler

Bi an ellerin olmadan bir şeyler yapmaya çalış yada ayakların olmadan bir yere gitmeye çalış.
Sonra sağlıklıyım diye mutlu olursun zaten.
Mesele farkedemediğimiz ama sahip olduklarımızda.

zellanda başbakanı türkiyenin cumhurbaşkanı olsun

Üniversite diploması var mı?
Şaka bir yana biz kendi dinimizden, milletimizden insanları birleştiremiyoruz; kadın farklı dinleri bir araya getiriyor.

kadın ile sigara arasındaki benzerlikler

ikisi de kanser yapar.

heycanlandıran komutan emirleri

Başkomutan Mustafa Kemal:
Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır. Vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz.

Her komutanın verebileceği bir emir değildir. Çünkü asker hiç bir koşulda geri çekilmez, arkaya düşman sızmaya bile çalışsa.
Verilen emir değil sanki bir şiir.

chp istemese de uzaya çıkacağız

Hayaller Paris hayatlar Somali.
Kimsenin parti görüşüne karışmam ama abi her seçim yok CHP, abd yok dış mihraklar bize karışıyor, bizi engelliyor.
Hani bilim adına güzel şeyler var ülkede haberlerde pek görmesekte ama hükümetin bu tarz söylemlerine kanan var mı artık.
Bir kere uzaya çıkmak için uzay teknolojilerine sahip olmak gerekir, tecrübeli Mühendislere sahip olmak gerekir.
Kaldı ki abd Rusya vb 2 günde çıkmadılar uzaya, yılların çalışması ve deneyimi ile çıkabildiler.
Hani senin teknolojin, tecrüben. Hani mühendislerin?
Önce elindeki Mühendislere kaliteli ortam sun ki ASELSAN mühendisleri vakası yaşanmasın bir daha ondan sonra 5 10 yıllık planlamalar yap, suriyelere ayıracağın para kaynağını buraya aktar.
bak o zaman kim karşı çıkabiliyor. Halkı kandırmak için suçu CHP ye yada her kim olursa olsun başkalarına atmayın.