bugün

her insanın zamanında yaşadığı duygulara özlem duymasıdır. aşk, sevgi, mutluluk, huzur her şey olabilir.
özlediğim duygular bunlar.....yağmurda ıslanana kadar yürümek,bağıra bağıra şarkı söylemek,kimseyi umursamamak ve bir o kadar herkese değer vermek, durup dururken gülümsemenin içimde yarattığı sıcaklık,insanları sevmenin ve sevilmenin güzelliği...

selam olsun azizim!
(bkz: karda yürümek)
(bkz: güven)
aşık olunan kişi görüldüğünde kalbin küt küt atması, yüzün alev alev yanması... özledim be!
ilk görüşte aşk tabi ki de. olmayalı çok oldu.
Kartopu oynarken hissedilen çocuksu mutluluk. *
özlenene kavuşunca hissedilen mutluluk. *
sevdiğinizin kokusunu içinize çektiğinizde her şeyi size unutturan o nahif duygu en özlediğim duygudur.
sevinçten ağlamak.
ızmitten geçerken sevinmek sinir olmamak (bkz: aşk acısı)
babamın eşliğinde bakkala gidip istediğim şeyi alıp parasını babamın ödemesi. yine öyle oluyo belki ama aynı sevinci hissedemiyorum be sözlük.*
Kollarındayken huzurla kokusunu içime çekmek. Çok özledim lan. Çok. Deli gibi.
Biri seni övdüğü zaman içinde oluşan o duygu var ya. ha o işte. ona bu aralar çok ihtiyacım var.
güven duygusu.
bungee yaptım çok güzeldi. manyaktı. herkes yapsın amk. ama atlama öncesi, manzara falan çekimleri anneme gösterdiğimde akıl mı aradın be pezevenk demişti. çocukken ağaca tırmanıp inemediğimde de demişti. adrenalin falan çok güzel de o anne tedirginliği, sarılması falan tam özlenen duygu anasını sattımın.
okuldan kaçarken oluşan o korku duygusu. sürekli dönüp arkaya bakmalar...

bir de lisede okula giriş esnasındaki saç-sakal-kıyafet kontrolünde sıranı bekleme anı...
Çocukken Gecenin 12sinde saklambaç oynarken saklanma bahanesiyle ibnelik olsun diye arkadaşlarımı ekip evde çok pis haykirarak gülerken hissettiğim duygudur.
Heyecandan kelebeklerin midemde ucustuklari vakit olusan o duyguyu o kadar ozledim ki.
tokluk. dünyaları yedim yine doymadım.. doyamadım sevmeleri seni ben..
tanımadığın birine iyi günler, merhaba, iyi akşamlar dediğinde hissettiğin o güzel samimi duygu var ya. hah işte o. bak onu çok özledim.
huzur içinde uyumak.
Bir kadını ölesiye kıskanmayı özledim. Düzenli ilişkiyi özledim. Geç mesaj attığımda fırça yemeyi özledim. 3 yıl önceki doğum günümde aldığı hediyeyi unutup fırça yemeyi özledim.

Seni özledim be kadın.
kin ve nefret.

biri hatırlatsında yine canlansınlar içimde.
gecenin en sığ vaktinde bisiklete binmenin verdiği haz duygusu.
dertsizlik,tasasızlık,çocukluk.